Türkiye'deki İsrail CB Erdoğan harcayamaz diye Hakan Fidan ve İbrahim Kalın'a bel bağlamış durumda

Türkiye'deki İsrail CB Erdoğan harcayamaz diye Hakan Fidan ve İbrahim Kalın'a bel bağlamış durumda

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’deki İsrail’in bel bağladığı Berat Albayrak’ın Milli Görüş Derin Devleti tarafından bertaraf edilişi hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “Türkiye'deki İsrail CB Erdoğan harcayamaz diye Hakan Fidan ve İbrahim Kalın'a bel bağlamış durumda. Türkiye'nin başına bu ikiliyi geçirmeyi düşünüyor. Bakalım Millî Görüş derin devleti ne düşünüyor?” dedi.

Türkiye’deki İsrail’in bel bağladığı Berat Albayrak’ın Milli Görüş Derin Devleti tarafından bertaraf edilişini değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Türkiye'deki İsrail CB Erdoğan harcayamaz diye Hakan Fidan ve İbrahim Kalın'a bel bağlamış durumda. Türkiye'nin başına bu ikiliyi geçirmeyi düşünüyor. Bakalım Millî Görüş derin devleti ne düşünüyor?” dedi.


Türkiye'deki İsrail CB Erdoğan damadını harcayamaz diye Berat Albayrak'a bel bağlamış tepe tepe kullanacağını düşünüyordu. Millî Görüş derin devleti tereyağından kıl çeker gibi bertaraf etti.


Türkiye'deki İsrail CB Erdoğan harcayamaz diye Hakan Fidan ve İbrahim Kalın'a bel bağlamış durumda. Türkiye'nin başına bu ikiliyi geçirmeyi düşünüyor. Bakalım Millî Görüş derin devleti ne düşünüyor?


Millî Görüş derin devleti Siyonizm'in gizli dünya devleti ile küresel iktidar mücadelesi yürütmektedir. Bu, Mehdiyet ile Deccaliyet arası hak ile batıl mücadelesidir. Allah nurunu tamamlayacaktır. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.


***


Korona vakalarının olduğundan az gösterildiğine dair yoğun iddiaların amacı olağanüstü tedbirler alınarak ekonomik faaliyetlerin kısıtlanması ve ülkenin krize sürüklenmesidir.


***


İRAN Şİİ İHTİLALİNDEN BERİ 40 YILDIR İSRAİL'İ TEHDİT EDİYOR. DAHA TEK MERMİ SIKMIŞ DEĞİL


İran Şii ihtilalinden beri 40 yıldır İsrail'i tehdit ediyor. Daha tek mermi sıkmış değil. Irak'ta, Lübnan'da, Yemen'de, Suriye'de hep Sünni Müslümanlarla savaştı. Siyonist-Haçlı Batı işgal kuvvetlerine de tek mermi sıkmadı. İlginç değil mi?


Siyonist-Haçlı Batının derin müttefiki olan Şii İran tarih boyunca yalnızca Müslümanlar ile savaşmıştır. Şiilik Yahudiliğin İslam içinde oluşturduğu işbirlikçi bir dalalet fırkasıdır. Zıt ve düşman Hristiyan mezhepleri de Yahudilik oluşturdu.

DİĞER HABERLER