ABD'DEKİ ÖLÜMÜNE İKTİDAR SAVAŞININ NEDENİ ŞU…

ABD'DEKİ ÖLÜMÜNE İKTİDAR SAVAŞININ NEDENİ ŞU…

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Trump'ın "Önümüzdeki seçimde adayım" sözü ancak şu anlamda kayda değer: "Siz bana ABD'yi yönettirmediniz. Siz asıl şimdi muhalefeti görün. Ülkeyi yönettirmemek nasılmış size göstereceğim!.." diyen Geçkil aktüel gelişmelere ilişkin tespitlerini paylaştı. Okurlarımız için derledik…

Trump'ın "Önümüzdeki seçimde adayım" sözü ancak şu anlamda kayda değer: "Siz bana ABD'yi yönettirmediniz. Siz asıl şimdi muhalefeti görün. Ülkeyi yönettirmemek nasılmış size göstereceğim!.." diyen Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil aktüel gelişmeleri değerlendirdi. 


Bugün mübarek Cuma. Duamız; yeryüzünü küfür, inkâr ve zulümle doldurmuş olan Deccal Siyonizm'e karşı Yeniden Büyük Türkiye'nin Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurma mücadelesinin başarısı için.


***


Trump'ın "Önümüzdeki seçimde adayım" sözü ancak şu anlamda kayda değer: "Siz bana ABD'yi yönettirmediniz. Siz asıl şimdi muhalefeti görün. Ülkeyi yönettirmemek nasılmış size göstereceğim!.."


ABD'deki ölümüne iktidar savaşının nedeni şu: Küresel Siyonist çete "ABD Irak işgalinde 5000 asker, 7 trilyon $ kaybederek Cihatçı Dirinişe yenilip BOP ambalajında Büyük İsrail'i kuramadı. Süper güç yapıp Büyük İsrail'i Çin'e kurduralım" diyor. Ulusalcılar ise ABD'yi yeniden süper güç yapmak istiyor.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Joe Biden daha göreve başlamadan "Büyük ABD geri dönüyor" diye üfürüyor. Bu soytarıların oluşturduğu kamuoyu ile ülke tımarhaneye dönüşmezse iyi.


***


SİYONİST-HAÇLI GÂVURU TESLİM ALMAK İSTİYOR!


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının yeni söylemi "ABD ve Avrupa Birliği ile ortak bir gelecek konsepti oluşturulmadan Türkiye'nin güvenliği sağlanamaz." Hangi ortak gelecek? Ne ortak geleceği? Siyonist-Haçlı gâvuru teslim almak istiyor!


***


Türkiye'nin dış politikasını sürekli çalakalem karalayan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Ahmet Davutoğlu'nu hedef yaptığı gibi Mevlüt Çavuşoğlu'nu hedef yapmıyor. Çünkü o bir Sabetayist Yahudi.

DİĞER HABERLER