Osmanlı Devletinde İngilizler geliyor diye kostaklanan İttihatçı Sabetayist hainlerin torunları şimdi ABD Başkanı Joe Biden geliyor diye sevindirik oluyorlar

Osmanlı Devletinde İngilizler geliyor diye kostaklanan İttihatçı Sabetayist hainlerin torunları şimdi ABD Başkanı Joe Biden geliyor diye sevindirik oluyorlar

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. "Türkiye'ye haddini bildirecek Joe Biden geliyor savulun!" naraları atan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “Osmanlı Devletinde İngilizler geliyor diye kostaklanan İttihatçı Sabetayist hainlerin torunları şimdi ABD Başkanı Joe Biden geliyor diye sevindirik oluyorlar. Kahpelik artık daha bir örgütlü.” Dedi.

"Türkiye'ye haddini bildirecek Joe Biden geliyor savulun!" naraları atan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasını değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Osmanlı Devletinde İngilizler geliyor diye kostaklanan İttihatçı Sabetayist hainlerin torunları şimdi ABD Başkanı Joe Biden geliyor diye sevindirik oluyorlar. Kahpelik artık daha bir örgütlü.” dedi.


Joe Biden geliyor, Türkiye'nin haddini bildirecek, Cumhur İttifakı iktidarını alaşağı edecek diye sevindirik olanlar ne bilsin ki turpun büyüğü heybede! Erbakan'ın ABD için hazırladığı süper savunma teknolojisi projeleri tamam!


Joe Biden yönetime geliyor Türkiye'ye diz çöktürecek diye etekleri zil çalan İllüzyoncu medya ve akademiya bilmeli ki savaş çıkarsa ilk hedef İsrail olacak!


Savaş çıktığında ilk hedef olacağını çok iyi bilen İsrail Joe Biden'ı sopa-havuç yöntemiyle kullanarak Türkiye'yi işbirlikçi unsurlar eliyle içeriden yumuşak lokma yapmaya çalışacak.


Millî Görüş derin devletine 51 yıldır sürekli yenilip güç ve alan kaybeden Türkiye'deki İsrail Joe Biden'a boşuna bel bağlıyor.


"Ya bizimlesiniz ya düşmanımız!" diye efelenen Başkan Bush ABD tek süper güç iken 28 Şubat sürecinin tahrip ettiği Türkiye'ye bile söz geçiremedi, 1 Mart Tezkeresi suratına çarpıldı. Irak'ta yenilip okyanus gerisine çekilen, küçülen ABD'nin bunak Başkanı Biden ne halt yiyebilir?


Joe Biden muhalefeti destekleyip Cumhur İttifakını devirmekten söz ediyor. Aklınca 15 Temmuz'u tamamlayacak. Tabii, Türkiye'deki İsrail'e güveniyor. Ünal Çeviköz o yüzden sökük dondan çıkar gibi bir çıkış yaptı.


ABD ve müttefikleri işgal ettikleri Irak'ta Cihatçı Örgütlerin direnişi karşısında 5 bin asker, Trump'ın ifadesiyle 7 trilyon $ kaybederek çekilmek zorunda kalırken; savaş harcamaları nedeniyle küresel ekonomik krize girdiler, hala çıkabilmiş değiller. Joe Biden ne halt yapabilir ki?


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası "Türkiye'ye haddini bildirecek Joe Biden geliyor savulun!" naraları atıyor. Geleceği varsa göreceği de var bunağın!


Siyonist-Haçlı Batı: Türkiye Suriye'den, Doğu Akdeniz'den, Libya'dan, Karabağ'dan çekilsin iyi niyetine inanalım! Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sini Kemal'in müstemleke TC'si sanıyor Haçlı Gâvuru!


Osmanlı Devletinde İngilizler geliyor diye kostaklanan İttihatçı Sabetayist hainlerin torunları şimdi ABD Başkanı Joe Biden geliyor diye sevindirik oluyorlar. Kahpelik artık daha bir örgütlü.

DİĞER HABERLER