Bülent Arınç'ın çıkışı Türkiye'deki İsrail'in yeni örgütü Pelikan destekli Ali Babacan merkezli yeni bir siyasi mühendislik projesinin işaret fişeğidir

Bülent Arınç'ın çıkışı Türkiye'deki İsrail'in yeni örgütü Pelikan destekli Ali Babacan merkezli yeni bir siyasi mühendislik projesinin işaret fişeğidir

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Bülent Arınç’ın yaptığı çıkışının arka planını açıklayan Geçkil, ABD seçimleri sonrası beklenen gelişmelerle ilgili tespitlerini paylaştı. Okurlarımız için derledik…

Bülent Arınç’ın yaptığı çıkışın arka planını açıklayan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, ABD seçimleri sonrası beklenen gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu, gündeme ilişkin tespitlerini paylaştı.


Küresel güçler Türkiye'yi terörle, vekâlet savaşlarıyla ve konvansiyonel savaşla durduramayacaklarını test edip gördüler. Tek umutları Türkiye'deki İsrail. Bülent Arınç'ın çıkışı bundan!


Bülent Arınç'ın çıkışı Türkiye'deki İsrail'in yeni örgütü Pelikan destekli Ali Babacan merkezli yeni bir siyasi mühendislik projesinin işaret fişeğidir. Devlet Bahçeli o yüzden okkalı bir ağır vuruş yaptı.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Sabetayist Bülent Arınç'ın Millî Görüş kimliğini kullanarak AKP'den Ali Babacan için taban kaydırması yapmaya çalışıyor.


12 Eylül 1980 sonrası Türkiye'deki İsrail'in hiçbir siyasi mühendislik projesi tutmadı. Kurduğu hiçbir parti, parlattığı hiçbir lider başarılı olamadı. Dışladığı Deniz Baykal'ın kurduğu CHP'ye mahkûm oldu; onu da bir türlü ele geçiremedi.


***


İNGİLİZ TEMEL NE DİYECEK; MERAK ETTİK.


Erbakan'ın vaadettiği Taksim Camii bitmek üzere, ramazanda ibadete açılıyor. İngiliz Temel ne diyecek; merak ettik.


***


Kimi bilerek kimi de bilmeyerek Cumhur İttifakındakiler Yeniden Büyük Türkiye; Kemalcı statüko ittifakındakiler Büyük İsrail için çalışıyorlar. Ancak iki tarafta karşı tarafın unsurları da konuşlanmıştır.


***


TRUMP GELECEK SEÇİMDE ADAY OLACAĞINI AÇIKLADI


Trump gelecek seçimde aday olacağını açıkladı. Bu, Biden yönetimine, kendisine yapıldığı gibi şiddetli muhalefet edeceği anlamına gelir. ABD artık eskisi gibi yönetilemez ve  iç iktidar kavgasından başını kaldırıp dünyaya bakamaz.


***


BU SAVAŞ İSRAİL'İN SONU OLUR.


Joe Biden ABD yönetimine geldiğinde Suriye'de Türkiye İsrail savaşı çıkabilir. Bu savaş İsrail'in sonu olur.


***


Öğretmenler gününü kutlayanlar Başöğretmen Atatürk diye söze başlıyor. Böyle ilkel putçuluk artık dünyada yok. Öğrendiği Latin harflerini karatahtada gösteriyor diye başöğretmen olmuş. Bu hafifliği resmi ideoloji yapmış elin oğlu.


***


YÜCE ALLAH HAKKINDA BİR FİKİR EDİNDİNİZ Mİ?


Yüce Allah'ın varlığını bilmek, iman etmek ayrı; O'nu tanımak ayrı bir kavrayıştır. Yüce Allah'ın Vücudu var, Güzeldir, Diridir, Faaldir, Meliktir.


"Allah'ın ahlakı ile ahlaklanın", "Allah'ın ahlakı Kur'an ahlakıdır", "Ben güzel ahlakı tamamlamak üzere gönderildim", "Hz. Muhammed (SAS)'in ahlakı Kur'an ahlakıydı" (hadisler)


Yüce Allah hakkında bir fikir edindiniz mi?

DİĞER HABERLER