Türkiye'deki İsrail'in koruyup kolladığı Kemalcı statüko ve resmi ideolojisini SP ve YRP de sahiplenip savunuyor

Türkiye'deki İsrail'in koruyup kolladığı Kemalcı statüko ve resmi ideolojisini SP ve YRP de sahiplenip savunuyor

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. SP ve YRP’nin Kemalcı statüko ve resmi ideolojisini savunduğunu belirten Geçkil; “İktidar Erbakan'ın kalkınma projelerini gerçekleştirdiği için Türkiye'deki İsrail topa tutuyor. SP parayı betona döküyor, asfalt yenmez diye saldırıyor. YRP üretime yatırım yapılmalı diye eşlik ediyor. Oysa Millî Görüş üretim özel sektörün işi diyor. Her şey açık; bunlar İsrail uşağı!” dedi.

SP ve YRP’nin Kemalcı statüko ve resmi ideolojisini savunduğunu belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “İktidar Erbakan'ın kalkınma projelerini gerçekleştirdiği için Türkiye'deki İsrail topa tutuyor. SP parayı betona döküyor, asfalt yenmez diye saldırıyor. YRP üretime yatırım yapılmalı diye eşlik ediyor. Oysa Millî Görüş üretim özel sektörün işi diyor. Her şey açık; bunlar İsrail uşağı!” dedi.


İktidar Erbakan'ın kalkınma projelerini gerçekleştirdiği için Türkiye'deki İsrail topa tutuyor. SP parayı betona döküyor, asfalt yenmez diye saldırıyor. YRP üretime yatırım yapılmalı diye eşlik ediyor. Oysa Millî Görüş üretim özel sektörün işi diyor. Her şey açık; bunlar İsrail uşağı!


Türkiye'deki İsrail'in koruyup kolladığı Kemalcı statüko ve resmi ideolojisini SP ve YRP de sahiplenip savunuyor. Oysa Millî Görüş'ün 4 partisini o zihniyet kapatıp Erbakan'ı 5 kez yasaklı yaptı.


Millî Görüş maskeli kahpe fırıldaklar Erbakan'ın ağır baskı şartlarında Atatürk için siyaseten sarf ettiği bazı sözlerini cımbızlayarak vesayet rejimi ve resmi ideolojisine payanda yapmaya çalışıyorlar.


***


Dönme Musa Saaffet Bayramâşık'ın Millî Selamet Partisi'ne kuruluş izni karşılığı yerleştirdiği Sabetayist Yahudi unsurlardan Bülent Arınç Millî Görüş kimliğini kalkan yaparak Türkiye'deki İsrail adına cüretkâr çıkışlar yapıyor.


***


ERDOĞAN YALNIZ ADAM


Türkiye'deki İsrail'in yeni aktif örgütü Pelikan'ın metastaz yaptığı AKP'de Genel Başkan ve CB Erdoğan'ın siyasi söylemine sahip çıkan, destek olan yok. Erdoğan yalnız adam.


***


SAYIN BAKANA NEDEN SÖZÜNÜ TUTMADIĞINI SORACAK BİR GAZETECİ ARANIYOR


Çevre ve Şehircilik Bakanı Elazığ'da. Bir önceki gelişinde depremde ağır hasar alıp yıkılan konutları kentsel dönüşüm kapsamına alma sözü vermişti. Bu sözünü tutmadı. Sayın Bakana neden sözünü tutmadığını soracak bir gazeteci aranıyor. Gören insanlık namına beze bildirsin!


Elazığ'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanına "depremde yıkılan evleri kentsel dönüşüm kapsamına alacağız" sözlerini hatırlatacak bir gazeteci aranıyor!


***


AZILI TÜRKİYE DÜŞMANI JOE BİDEN'A GÜZELLEMELER DÜZME KAHPELİĞİ


Azılı Türkiye düşmanı Joe Biden'a güzellemeler düzme kahpeliği pervasızca yapılıyor. Bu cüret vurdumduymaz bir toplum oluşumuzdan.


DİĞER HABERLER