Uygar Avrupa yok, çakal Avrupa var!

Uygar Avrupa yok, çakal Avrupa var!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. İki AB ülkesinin bir ticaret gemimizde yaptığı korsan aramayı değerlendiren Geçkil; “Savaş gemilerimize uzaktan yan bakamayan Haçlı Avrupa bir ticaret gemimizde korsan arama yaptı. Uygar Avrupa yok, çakal Avrupa var!” dedi. Türkiye’deki İsrail’in medya ve akademiya yapılanması hakkında tespitlerini paylaştı, Mevlüt Çavuşoğlu’na dikkat çekti!

İki AB ülkesinin Doğu Akdeniz’de bir ticaret gemimizde yaptığı korsan aramayı değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Savaş gemilerimize uzaktan yan bakamayan Haçlı Avrupa bir ticaret gemimizde korsan arama yaptı. Uygar Avrupa yok, çakal Avrupa var!” dedi. Türkiye’deki İsrail’in medya ve akademiya yapılanması hakkında tespitlerini paylaştı, Mevlüt Çavuşoğlu’na dikkat çekti!


Savaş gemilerimize uzaktan yan bakamayan Haçlı Avrupa bir ticaret gemimizde korsan arama yaptı. Uygar Avrupa yok, çakal Avrupa var!


İki Avrupa Birliği ülkesi bir ticaret gemimizde korsan arama yaptı. Oysa savaş gemilerimize uzaktan yan bakamıyorlar. Uygar Avrupa diye bir şey yok. Çapulcu Haçlı Avrupa var. 1000 yılda Haçlı zihniyeti milim değişmemiştir.


***


Türkiye'deki İsrail Türkiye'yi yönetme gücünü yitirmiştir. Ancak her alanda sorun çıkarma ve sorun büyütme kabiliyetine sahiptir. Ekonomideki sorunları, sıkıntıları da o üretiyor ve büyütüyor.


***


TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL İLLÜZYONCU AKADEMİYASI


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu akademiyası İlber Ortaylı, Hüseyin Bağcı, Mithat Baydarol, İbrahim Kaboğlu, Uluç Özülker, Ünal Çeviköz gibilerden ibaret değil. Bunlar yarı açık bir türü. Her tür ve kılıktan daha nicesi var...


***


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Türkiye dış politikasını yerden yere vururken Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na tek laf etmiyor. Çünkü o bir Sabetayist.


***


TRUMP'I ŞEYTANLAŞTIRIP BİDEN'I MELEKLEŞTİRMEDE…


Trump'ı şeytanlaştırıp Biden'ı melekleştirmede ABD medyası Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının eline su dökemez.

DİĞER HABERLER