Şehzadeler ocağı, Sabetayist yuvası Manisa Ovası bülbülü Bülent Arınç öttükçe ötüyor, ihanet kusuyor...

Şehzadeler ocağı, Sabetayist yuvası Manisa Ovası bülbülü Bülent Arınç öttükçe ötüyor, ihanet kusuyor...

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Bülent Arınç ve açıklamaları hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “Bülent Arınç nerden mi konuşuyor? Tapınak Şövalyeleri yöntemiyle, görünürde Müslüman olmuş Yahudilerden Selanik'te bir cemaat kuran İzmirli haham Sabetay Sevi'nin takipçisi bir Sabetayist olarak konuşuyor!” dedi.

Bülent Arınç ve açıklamaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Bülent Arınç nerden mi konuşuyor? Tapınak Şövalyeleri yöntemiyle, görünürde Müslüman olmuş Yahudilerden Selanik'te bir cemaat kuran İzmirli haham Sabetay Sevi'nin takipçisi bir Sabetayist olarak konuşuyor!” dedi.


Bülent Arınç nerden mi konuşuyor? Tapınak Şövalyeleri yöntemiyle, görünürde Müslüman olmuş Yahudilerden Selanik'te bir cemaat kuran İzmirli haham Sabetay Sevi'nin takipçisi bir Sabetayist olarak konuşuyor!


Türkiye'deki İsrail 12 Eylül 1980 Darbesi sonrası Bülent Arınç'ı "KÜÇÜK ERBAKAN" namıyla Millî Görüş'ün başına geçirmeye çalıştı başaramadı. Erbakan onu ne attı, ne tuttu, hep eritti.


Şehzadeler ocağı, Sabetayist yuvası Manisa Ovası bülbülü Bülent Arınç öttükçe ötüyor, ihanet kusuyor...


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası unsurlarını tanımak isteyenler Enis Berberoğlu'nu, Osman Kavala'yı ve Bülent Arınç'ın çıkışlarını savunanlara baksın.


***


Şüphesiz Türkiye'deki İsrail artık Türkiye'yi yönetmiyor; Millî Görüş özgür, bağımsız, lider ülke yaptı. Lakin medya ve akademiya hala onun kontrolünde. Sermaye çevreleri de.


***


BÜLENT ARINÇ'LA KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN JOE BİDEN TEBRİKİ BİR DEĞİL


Bülent Arınç'la Kemal Kılıçdaroğlu'nun Joe Biden tebriki bir değil. Biri Türkiye'ye ihanet, diğeri CHP'nin imajını değiştirme amaçlıdır.


***


NÜMUNE EN MÜKEMMEL VE KUSURSUZ OLUR


Elhamdülillah... Allah bana daima doğruyu gösterdi. Ancak en doğrusunu hep Kendi'ne sakladı. Ve her zaman en doğrusunu yaptı. Sübhanallah.


"Peygamberlerde ismet sıfatı vardır; hata/günah işlemezler. Ancak zelle olabilir. Zelle daha doğrusu varken doğruyu yapmaktır. Hz. Muhammed (SAS)'de zelle de yoktur. Zira o nümunedir. Nümune en mükemmel ve kusursuz olur."
-ERBAKAN-

DİĞER HABERLER