Türkiye dünya lideri olacak birikim ve potansiyele sahiptir. Önündeki en inatçı en kirli en sinsi engel Türkiye'deki İsrail'dir

Türkiye dünya lideri olacak birikim ve potansiyele sahiptir. Önündeki en inatçı en kirli en sinsi engel Türkiye'deki İsrail'dir

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının ülkemizin dünyada gıpta ile izlenen yükselişini perdeleyerek toplumdan sakladığını belirten Geçkil, “nerede bir sıkıntı varsa öne çıkartıp büyütüyor” dedi. Osman Kavala, Enis Berberoğlu’nun neden önemli, Bülent Arınç’ın neden hep popüler olduğunu açıkladı. İkna ve İtaat konularına değindi. Okurlarımız için derledik…

Türkiye’deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının ülkemizin dünyada gıpta ile izlenen yükselişini perdeleyerek toplumundan sakladığını belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, “nerede bir sıkıntı varsa öne çıkartıp büyütüyor” dedi. Osman Kavala, Enis Berberoğlu’nun neden önemli, Bülent Arınç’ın neden hep popüler olduğunu açıkladı. İkna ve İtaat konularına değindi.


***


Bugün mübarek Cuma. Duamız Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya, Adil Düzen kurulması ve hakkın yeryüzüne hâkim olması için.


***


Türkiye'deki İsrail siyasette nal topluyor. Hiçbir siyasi mühendislik projesi tutmuyor. Sermaye tekeli de kırıldı. Ekonomik manipülasyonları başarısız. Lakin medya ve akademiyada güçlü. Kamuoyu oluşturmada, toplum mühendisliğinde hala çok etkili.


Türkiye dünya lideri olacak birikim ve potansiyele sahiptir. Önündeki en inatçı en kirli en sinsi engel Türkiye'deki İsrail'dir. Kökü kazınmadan hiçbir şey olmaz.


Türkiye'nin dünyada gıptayla izlenen yükselişini perdeleyerek toplumundan saklayan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası nerede bir sıkıntı varsa öne çıkartıp büyütüyor.


***


Osman Kavala, Enis Berberoğlu neden önemli? Bülent Arınç neden hep popüler? Üçü de Sabetayist de ondan!


***


İKNA


İkna edilmek büyük iyiliktir. İkna olmak istememek peşin fikirliliktir. İkna olmaya kapalı olmak bağnazlıktır. İkna olmaktan korkmak özgüvensizliktir.


***


İTAAT


İtaat mutabakattan kaynaklanır. Herkese itaat edilmez. Yaratan Allah bile itaati gönüllü istemektedir. İtaatsizlik bir hak da meziyet de değildir. Hak edene itaat, hak edene itaatsizlik gerekir.

DİĞER HABERLER