BU YAPTIĞI PSİKOLOJİK SAVAŞTIR

BU YAPTIĞI PSİKOLOJİK SAVAŞTIR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’deki ihanet şebekesine dikkatleri çeken Geçkil; “Başarıları dünyanın dilinden düşmeyen Türkiye'yi Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası her alanda karamsarlık empoze ederek acınası derecede kötü, perişan gösteriyor. Bu yaptığı psikolojik savaştır.” dedi. Okurlarımız için derledik…

Türkiye’deki ihanet şebekesini değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Başarıları dünyanın dilinden düşmeyen Türkiye'yi Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası her alanda karamsarlık empoze ederek acınası derecede kötü, perişan gösteriyor. Bu yaptığı psikolojik savaştır.” dedi.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının demediğini bırakmadığı şehir hastaneleri eğer olmasaydı şu salgında sağlık sektörü felç olurdu. Bu ihanet şebekesi ülkeye faydalı yatırımları çok iyi biliyor ve hedef alıyor.


Başarıları dünyanın dilinden düşmeyen Türkiye'yi Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası her alanda karamsarlık empoze ederek acınası derecede kötü, perişan gösteriyor. Bu yaptığı psikolojik savaştır.


***


SÜNNET OLAN ÖRFE UYGUN HERKESİN KIYAFETİNDEN GİYİNMEKTİR.


Herkesin giydiğinden farklı, iddialı acayip bir giysi ile kendini konumlandırıp üstünlük taslamak tekebbürdür. Artık bunu krallar bile yapmazken din adamları yapıyor! Hz. Muhammed (SAS) herkes gibi giyinip kuşandı. Sünnet olan örfe uygun herkesin kıyafetinden giyinmektir.


DİĞER HABERLER