Yeni bir darbe girişiminin eli kulağındadır. AYM üyesinin uyarısı boşuna değildi.

Yeni bir darbe girişiminin eli kulağındadır. AYM üyesinin uyarısı boşuna değildi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın söyleminde yalnız ve desteksiz bırakıldığını ve yeni bir paralel yapılanma gerçekleştirildiğini ifade eden Geçkil; “Yeni bir darbe girişiminin eli kulağındadır. AYM üyesinin uyarısı boşuna değildi.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Siyonist-Haçlı Batı karşıtı söyleminde yalnız ve desteksiz bırakıldığını ve yeni bir paralel yapılanma gerçekleştirildiğini ifade eden Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Yeni bir darbe girişiminin eli kulağındadır. AYM üyesinin uyarısı boşuna değildi.” dedi.


Külliye'ye, AKP yönetimine ve yandaş medyaya nüfuz eden Pelikan Örgütü CB Erdoğan'ı söyleminde yalnız ve desteksiz bırakarak yeni bir paralel yapılanma gerçekleştiriyor. Yeni bir darbe girişiminin eli kulağındadır. AYM üyesinin uyarısı boşuna değildi.


CB Erdoğan'ın Siyonist-Haçlı Batı karşıtı, Selçuklu-Osmanlı çizgisindeki siyasi söylemini ne Külliye bürokrasisi ne kabine üyeleri ne AKP yönetimi ne de yandaş medya destekliyor. Bunun nedeni Pelikan Örgütünün nüfuzudur.


***


Putin Ermenistan'a ne kadar mesafeli dursa da illüzyoncu medya ve akademiya İsrail'in savaştaki rolünü perdelemek için Rusya'yı suçlu, sorumlu ve hedef gösteriyor.


***


EY TEMEL; GİTTİĞİ YERDE MESUT YILMAZ SENİ BEKLİYOR


28 Şubat ihanetinin, zulmünün Başbakanı Mesut Yılmaz öldü. Tüm ailesi 28 Şubat fenomeni tecavüzcü şeyh Ali Kalkancı'ın dergâhının müdavimi olan İngiliz Temel bağrı yanık bir taziye mesajı yayınladı. Ey Temel; gittiği yerde Mesut Yılmaz seni bekliyor. Bir ayağın çukurda, az kaldı kavuşacaksın!


***


HZ. MUHAMMED (SAS)'İN KILIK KIYAFETİ HERKES GİBİYDİ


Hak Din İslam Prof. Dr. Halis Aydemir gibi tebliğ ve insanlar irşad edilir. Gettocu tarikatlar, cemaatler ve oryantalist şaklaban ilahiyatçılar gibi anlatılmaz. Kendileri hidayetsiz dalalet ehli nasipsizler vesile-i necat olamazlar.


Hz. Muhammed (SAS)'in kılık kıyafeti herkes gibiydi. Kendini farklı gösteren, üstünlük empoze eden şeklinde değildi. Sünet olan zamanın örfüne uygun kılık kıyafettir. Sarık, cübbe vs ile kendini farklı göstermek, üstünlük taslamak istikbar ve hadsizliktir. Prof. Dr. Halis Aydemir Erbakan gibi herkes nasıl giyiniyorsa öyle giyiniyor. Sünnet ve tevazu budur!


***


Bütün ayrıntılarıyla insanın yaşadıkları tamamen Allah'ın takdiri, iradesi ve dilemesiyle gerçekleşir. İnsanın iradesi taraf olmak, dilemek, tercih yapmak ile sınırlı ve sorumludur. Ancak bunu idrak ve kabul edebilenlere tevhid ehli (muvahhid) denir.

DİĞER HABERLER