Türkiye tek başına dünyanın gerisi karşısında sürekli ilerliyor. Bunu Fransız gâvuru diyor Müslüman bilmiyor!

Türkiye tek başına dünyanın gerisi karşısında sürekli ilerliyor. Bunu Fransız gâvuru diyor Müslüman bilmiyor!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Fransızların “Türkiye tek başına dünyanın gerisi karşısında sürekli ilerliyor” manşetine değinen Geçkil; Saadet Partisi, Millî Gazete ve TV-5'in Yahudi tarafından para verilerek kullanıldığına dikkat çekti SP'ye de hazine yardımının gerekli olduğunu belirtti. Okurlarımız için derledik...

Gündemi değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; Fransızların “Türkiye tek başına dünyanın gerisi karşısında sürekli ilerliyor” manşetine değindi, Saadet Partisi, Millî Gazete ve TV-5'in Yahudi tarafından para verilerek kullanıldığına dikkat çekti. “SP'ye de hazine yardımı yapılmalı.” dedi.


Bugün mübarek Cuma. Türkiye tek başına dünyanın gerisi karşısında sürekli ilerliyor. Bunu Fransız gâvuru diyor Müslüman bilmiyor!


***


SP'YE DE HAZİNE YARDIMI YAPILMALI


Kenan Evren para karşılığı kontenjan alan Yahudi patronlardan siyasi partileri hazine yardımı yaparak özgür ve bağımsız kıldı.


Yahudi para vererek kabuk yönetim üzerinden Saadet Partisi, Millî Gazete ve TV-5'i kullanıyor. SP'ye de hazine yardımı yapılmalı.


***


AKP'de Cumhur İttifakına, iktidarın politika ve icraatına muhalif öyle sinsi bir kesim (Pelikan) var ki muhalefete rahmet okutur.


***


Haberlere göre Ermenistan camileri ahıra çevirmiş. CHP de M. Kemal zamanında yapmıştı. "Küfür tek millettir" (hadis)


***


BU GÖSTERİYOR Kİ METİNLER MÜRŞİDSİZ İNSANLARIN HİDAYETİNE KÂFİ DEĞİL.


Kişi hak-batıl, doğru-yanlış ayırımı için ölçüye, cetvele yani mürşide muhtaçtır. Ancak mürşidi iyi test edip güvenmesi gerekir.


Mürşid ve irşad olmadan hak, doğru bilinseydi peygamberler gönderilmezdi. Mürşid salih mi, değil mi bilinir. Sürgit aldatma olmaz.


Her peygamberden sonra ümmeti haktan, hidayetten sapmıştır. Bu gösteriyor ki metinler mürşidsiz insanların hidayetine kâfi değil.


***


Erkek-kadın arasında üstünlük farkı çok değil ama hiç yok da değil. Mesela kadın peygamber hiç yok!

DİĞER HABERLER