SP kabuk yönetimi ve salako palyaço YRP fikri iktidar tartışmasında Millî Görüş'ten söz etmiyor. Yahudi'nin hegemonyası bu işte!

SP kabuk yönetimi ve salako palyaço YRP fikri iktidar tartışmasında Millî Görüş'ten söz etmiyor. Yahudi'nin hegemonyası bu işte!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Fikri İktidar gündemine değinen Geçkil; “Kemalcı vesayet rejimi statüsü tasfiye edilerek Adil Düzen kurulmadan ve Millî Görüş hâkim kılınmadan fikri iktidar gerçekleşmez.” dedi, SP ve YRP’nin bu konudaki tutumunu eleştirdi.

Fikri iktidar gündemini değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Geçkil; “Kemalcı vesayet rejimi statüsü tasfiye edilerek Adil Düzen kurulmadan ve Millî Görüş hâkim kılınmadan fikri iktidar gerçekleşmez.” dedi, SP ve YRP’nin bu konudaki tutumunu eleştirdi. Yerel gündeme de değinen Geçkil;  Elazığ milletvekillerinin bakanın sözünü tutması için çaba göstermediğine dikkat çekti.


Kemalcı vesayet rejimi statüsü tasfiye edilerek Adil Düzen kurulmadan ve Millî Görüş hâkim kılınmadan fikri iktidar gerçekleşmez.


SP kabuk yönetimi ve salako palyaço YRP fikri iktidar tartışmasında Millî Görüş'ten söz etmiyor. Yahudi'nin hegemonyası bu işte!


Karazangoçoğlu Temel Türkiye ve İslam düşmanı uç noktada bir saldırgan siyasi söylem dillendiriyor. Tam bir kepazelik ve kahpelik.


***


İYİ PARTİ'Yİ ALİ BABACAN'A KATMAYA ÇALIŞIYOR


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası hokus pokus yaparak Meral Akşener'i Ali Babacan'a satmak için paketliyor!


Türkiye'deki İsrail asena yaftasıyla Meral Akşener'e Devlet Bahçeli'yi yedirmeye çalıştı, başaramadı. Şimdi İyi Parti'yi Ali Babacan'a katmaya çalışıyor. Damat Beye tahrip ettirdiği ekonomiye Ali Babacan'ı kurtarıcı diye lanse edecek.


***


İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYA KÜRESEL BÜYÜK DEĞİŞİMİ PERDELİYOR


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası yükselen küresel güç Türkiye liderliğinde yaşanan büyük değişimi fındıkkabuğunu doldurmayan dandik konularla kamuoyunu oyalayarak perdeliyor!


İpnotizma karabulutlarıyla ufukları kapatıp Türkiye'yi karanlığa gömen illüzyoncu medya, akademiya sürekli karamsarlık pompalıyor.


Fındıkkabuğunu doldurmayan dandik konularla kamuoyunu oyalayan illüzyoncu medya ve akademiya küresel büyük değişimi perdeliyor.


***


ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ BAKANIN SÖZÜNÜ TUTMASI İÇİN ÇABA GÖSTERMİYOR!


Koskoca bakan Elazığ depreminde yıkılan ağır hasarlı evleri kentsel dönüşüm kapsamına alma sözü verdi, sözünü tutmadı!


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Elazığ'da söz verdi; depremde ağır hasarlı olup yıkılan evleri kentsel dönüşüm kapsamına alacağız dedi. Ancak vazgeçildiği açıklandı. Milletvekillerimiz bakanın sözünü tutması için çaba göstermiyor...


Elazığ milletvekilleri bakanın sözünü tutması için çaba göstermiyor! Yıkılan ağır hasarlı evler kentsel dönüşüm dışı bırakıldı.

DİĞER HABERLER