CB Erdoğan boşluğunu hissettiği FİKRİ İKTİDAR için üstünden çıkardığı Millî Görüş gömleğini derhal AKP'ye giydirmelidir

CB Erdoğan boşluğunu hissettiği FİKRİ İKTİDAR için üstünden çıkardığı Millî Görüş gömleğini derhal AKP'ye giydirmelidir

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın FİKRİ İKTİDAR sözüne dikkat çeken Geçkil; “CB Erdoğan boşluğunu hissettiği FİKRİ İKTİDAR için üstünden çıkardığı Millî Görüş gömleğini derhal AKP'ye giydirmelidir.” dedi. Yerel gündeme de değinen Geçkil Bakan Murat Kurum’un depremzedelere verdiği ama yerine getirmediği sözünü hatırlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın FİKRİ İKTİDAR sözüne dikkat çeken Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “CB Erdoğan boşluğunu hissettiği FİKRİ İKTİDAR için üstünden çıkardığı Millî Görüş gömleğini derhal AKP'ye giydirmelidir.” dedi. Yerel gündeme de değinen Geçkil; Bakan Murat Kurum’un Elazığlılara verdiği ama yerine getirmediği sözünü hatırlattı.


***


CB Erdoğan boşluğunu hissettiği FİKRİ İKTİDAR için üstünden çıkardığı Millî Görüş gömleğini derhal AKP'ye giydirmelidir.


AKP iktidarında FİKRİ İKTİDAR boşluğunu Türkiye'deki İsrail Ergenekon ve FETÖ devamı Pelikan Örgütüyle oluşturdu.


***


İllüzyoncu medya ve akademiyanın çarpıttığı gerçek: Suriye, Libya, Ermenistan'ı Türkiye'ye bırakan stratejik müttefiki Rusya oldu!


***


TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYASI MUZİR BİR YAPIDIR


Her hayırlıya kudurmuşça saldırıp her şerliye destek çıkan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası muzir bir yapıdır.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Türkiye'yi hangi konuda krize/kaosa sürüklerim diye sürekli pusuda bekliyor!


***


Halis Aydemir İbrahim Hakkı Hazretlerinden bu yana Erzurumlu ilk muvahhid alim. Erzurum'dan hep kötü alim çıkar düşüncesini yıktı.


***


ELAZIĞ HALA BEKLİYOR!


Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum depremde söz verdi: Ağır hasarlı evler kentsel dönüşüme dâhil edilecek. Elazığ hala bekliyor!


***


Ermenistan Azerbaycan'ın sivil yerleşim merkezlerine bomba yağdırıp sürekli savaş ve insanlık suçu işliyor. Sözde medeni Batı Dünyasından tık yok. Haçlı Gavuru medeni olmak şöyle dursun zerre değişmemiş. Hep aynı "tek dişi kalmış canavar"!


***


ASENA MERAL EFSANESİNİ ŞİMDİ ALİ BABACAN İÇİN YEMEK İSTİYOR!


Türkiye'deki İsrail Bahçeli'yi yemek için uydurduğu Asena Meral efsanesini şimdi Ali Babacan için yemek istiyor!


***


Enis Berberoğlu'nu Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası niye mi milli dava haline getirdi? Çünkü Yahudi kökenlidir!

DİĞER HABERLER