CB Erdoğan: ‘İktidar ve muktedir olduk, fikri iktidarımızı oluşturamadık’ Zira medya ve akademiya iktidarı Türkiye'deki İsrail'de!

CB Erdoğan: ‘İktidar ve muktedir olduk, fikri iktidarımızı oluşturamadık’ Zira medya ve akademiya iktidarı Türkiye'deki İsrail'de!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündemi değerlendirdi. Türkiye’deki İsrail medya ve akademiyası hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil Cumhurbaşkanı Erdoğan’In konuşmasına dikkat çekti; “CB Erdoğan: "İktidar ve muktedir olduk, fikri iktidarımızı oluşturamadık" Zira medya ve akademiya iktidarı Türkiye'deki İsrail'de!” dedi.

Türkiye’deki İsrail medya ve akademiyasını değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasına dikkat çekti; “CB Erdoğan: "İktidar ve muktedir olduk, fikri iktidarımızı oluşturamadık" Zira medya ve akademiya iktidarı Türkiye'deki İsrail'de!” dedi.


Askıda ekmek diyor, demek ki ekonomi çok kötü mantığı. Ekonomi ve sosyal adalet. ABD'de 60 milyon sigortasız, 20 milyon evsiz var!


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası felaket tellallığı yapmak için fındıkkabuğunu doldurmayan ne konular buluyor!


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası olumlu haberlere ambargo koyup olumsuzları köpürterek gündem oluşturuyor.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Türkiye batsın, bitsin istiyor. Bunun için elinden geleni ardına koymuyor.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası çoğu zaman oluşturup büyüttüğü sorunları kıyasıya eleştirerek üste çıkıyor.


CB Erdoğan önüne konulan muhteşem metinler okuyor. Ancak medya ve akademiya bunları değerlendirmeyip yokluğa mahkûm ediyor. Yazık.


CB Erdoğan: "İktidar ve muktedir olduk, fikri iktidarımızı oluşturamadık" Zira medya ve akademiya iktidarı Türkiye'deki İsrail'de!


CB Erdoğan iktidar da, muktedir de olduk ama fikri iktidarımızı gerçekleştiremedik dedi, medya ve akademiyayı açıkça hedef alıp suçladı. Siyasetçiler imkân ve ortam hazırlar fikri iktidar medya ve akademiyanın işi dedi.


***


TOPLUMDAN FARKLI KILIK KIYAFETLE ÜSTÜNLÜK TASLAYAN PALYAÇODUR


Hz. Peygamber (SAS) herkes gibiydi, farklı kılık kıyafette değildi. Toplumdan farklı kılık kıyafetle üstünlük taslayan palyaçodur.


Krallar acayip kılık kıyafetle farklı olduklarını empoze edip topluma boyun eğdiriyorlardı. Bunu bir kısım din adamı da yapıyor.

DİĞER HABERLER