Türkiye'deki İsrail ile Millî Görüş derin devleti yenişip kesin sonuç alınıncaya kadar istikrar olmaz, darbe ihtimal dışı kalmaz.

Türkiye'deki İsrail ile Millî Görüş derin devleti yenişip kesin sonuç alınıncaya kadar istikrar olmaz, darbe ihtimal dışı kalmaz.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’deki İsrail ile Milli Görüş Derin Devleti’nin mücadelesi hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “Ergenekon'un, FETÖ'nun, Pelikan Örgütü'nün beyin takımı olan Türkiye'deki İsrail'le Millî Görüş derin devleti mücadele ediyor.” dedi.

Türkiye’deki İsrail ile Milli Görüş Derin Devleti’nin mücadelesini değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Ergenekon'un, FETÖ'nun, Pelikan Örgütü'nün beyin takımı olan Türkiye'deki İsrail'le Millî Görüş derin devleti mücadele ediyor.” dedi.


***


Bugün mübarek Cuma. Deccal Siyonizm Türkiye karşısına küresel güç çıkartamıyor. Tağuti Kemalcı statükoyu tasfiye vaktidir.


***


Türkiye'deki İsrail ile Millî Görüş derin devleti yenişip kesin sonuç alınıncaya kadar istikrar olmaz, darbe ihtimal dışı kalmaz.


Ergenekon'un, FETÖ'nun, Pelikan Örgütü'nün beyin takımı olan Türkiye'deki İsrail'le Millî Görüş derin devleti mücadele ediyor.


Millî Görüş derin devleti Türkiye'deki İsrail'den daha derin ve daha güçlüdür. Hiçbir yenilgisi de olmamış, daima kazanmıştır.


Türkiye'nin karşısına çıkaracak küresel güç bulamayan Siyonizm Türkiye'deki İsrail ile içeriden çökertmeye çalışmaktadır.


Despot Kemalcı vesayet rejiminin oluşturduğu korkutulmuş, sindirilmiş yanaşmacı toplum sel önündeki çer-çöp gibi eğreti dirençsiz.


Siyonizm vesayetli Kemalcı rejim Erbakan'a kadar sakindi. Sağ-sol, Alevi-Sünni çatışması, ASALA, PKK Millî Görüş'e karşı başladı.


***


AKP'NİN 18 YILLIK İKTİDARINDA EKONOMİNİN EN KÖTÜ OLDUĞU DÖNEM ÇAPSIZ MUHTERİS DAMAT BEYİN EKONOMİ BAKANI OLDUĞU SÜREÇTİR


CB Erdoğan il başkanlarına akrabanıza görev vermeyin derken yanı başında hükümette, AKP'de görevli çapsız bakan damadı oturuyordu!


AKP'nin 18 yıllık iktidarında ekonominin en kötü olduğu dönem çapsız muhteris Damat Beyin Ekonomi Bakanı olduğu süreçtir. Yazık!


***


ALLAH VÜCUT SAHİBİDİR. VÜCUD'U GÜZELDİR (CEMİL).


Allah Vücut sahibidir. Vücud'u güzeldir (Cemil). En güzel (ahsen-i takvim) yarattığı insana da Vücudundan verdi, ruhundan üfledi.


Yüce Allah'ın Vücud'u büyük hacimli değil, güzeldir (Cemil). Büyüklüğü sonsuz aklı, sonsuz ilmi, sonsuz kudreti iledir.


Allah bilinmek istedi, insanı yarattı. Allah insana bahşettiği güzellik değerleriyle güzeldir. Tasavvur edilmeyen güzellik olur mu?


Sanıldığı gibi insan vücudu madde değildir. Zaten madde diye bir şey yoktur. Madde Allah'ın var edip varlıkta tuttuğu bir algıdır.


Yüce Allah insanların ruhlarını Kendi Ruhundan, vücutlarını Kendi Vücudundan yarattı ve yönetmek için Melik olarak muhatap aldı.


Allah insanları birey yarattı. İmtihan için gönderdiği bu temsil dünyasında rolü gereği aile, akraba, topluluk mensubu yaptı.


Allah insanları tek tek huzuruna alır dünya hayatındaki rolünden hesaba çeker. Beka âleminde insanların Meliki (Kralı) Allah'tır.


Dünya imtihan için herkesin rolünü oynayabileceği ahiretin tiyatro sahnesi gibi tanzim edilmiştir. Herkes puanını burada kazanır.

DİĞER HABERLER