AYM üyesinin darbe uyarısının adresi Türkiye'deki İsrail'de, Pelikan Örgütünde aranmalıdır. Konuşan değil konuşturan bulunmalıdır.

AYM üyesinin darbe uyarısının adresi Türkiye'deki İsrail'de, Pelikan Örgütünde aranmalıdır. Konuşan değil konuşturan bulunmalıdır.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. AYM üyesinin darbe sinyali ciddiye alınması gerektiğini belirten Geçkil; “darbe uyarısının adresi Türkiye'deki İsrail'de, Pelikan Örgütünde aranmalıdır” dedi. ÇANAKALE GEÇİLMEZ sloganıyla örtbas edilen gerçeği açıkladı!

AYM üyesinin darbe sinyali ciddiye alınması gerektiğini belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “darbe uyarısının adresi Türkiye'deki İsrail'de, Pelikan Örgütünde aranmalıdır” dedi. ÇANAKALE GEÇİLMEZ sloganıyla örtbas edilen gerçeği açıkladı!


AYM üyesinin darbe sinyali ciddiye alınmalıdır. Ergenekon dağıtılınca Türkiye'deki İsrail FETÖ'yü kullandı. FETÖ dağıtılınca Pelikan Örgütünü (PÖ) devlette oluşturdu! PÖ de FETÖ gibi iktidar kanadında palazlandı.


MİT 15 Temmuz'da sessizliğe gömülmüş, CB Erdoğan darbe haberini eniştesinden aldığını açıklamıştı. Şimdi MİT yine sessiz, darbe sinyali bir Anayasa Mahkemesi üyesinden geldi. Sahi, MİT darbe girişimlerinin neresinde?


15 Temmuz'a kontrollü darbe deyip onca cana mal olmadan önlenebilirdi tezini savunanlar; şimdi AYM üyesi sinyal vermişken neden Pelikan Örgütüne derbe girişiminde bulunmadan derhal operasyonlar başlatılmalıdır demiyorlar?


AYM üyesinin darbe uyarısının adresi Türkiye'deki İsrail'de, Pelikan Örgütünde aranmalıdır. Konuşan değil konuşturan bulunmalıdır.


15 Temmuz sonrası FETÖ kadroları, ayak takımı ezildi. Ancak beyin takımı devlette Pelikan Örgütünü oluşturdu. Yeni darbe yolda!


İçeride ve dışarıda müthiş operasyonlara imza attığı söylenen efsane (!) MİT yine sessiz; darbe sinyali bu defa AYM'den geliyor!


Darbe sinyali veren sayın AYM üyesi yanlış anlaşıldım deyip özür dilemiş. Mesaj verildi sonrası hikâye.


***


Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu bir komployla harcayan Pelikan, iktidarı Bahçeli'ye mahkûm etti. Asena Meral'le ona güç yetiremedi.


***


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası hiç bu kadar açık, aleni, pervasız Türkiye düşmanlığı yapmamıştı. Takiye yok!


***


ABDÜLHAMİD'İ DEVİREN HAREKET ORDUSUNDA M KEMAL DE VARDI


Türk ve Sünni olan Musul ile Kerkük'ü alan İngilizler kronik sorun olsun diye Nusayri Arap olan Hatay'ı M. Kemal'e verdiler!


Hırbonun biri soruyor İngilizler tek mermi sıkmadan İstanbul'u nasıl işgal etti? İktidardaki Sabetayist İttihat-Terakki sayesinde!


Sultan Abdülhamid'i deviren Selanikli Sabetayist İttihatçılar iktidarında Osmanlı Devleti 1. Dünya Savaşına sokularak çökertildi.


Sabetaycı İttihatçıların Selanik'te oluşturup trenle İstanbul'a getirdiği Abdülhamid'i deviren Hareket Ordusunda M Kemal de vardı.


Sabetaycı Engin Noyan İngiliz işgal donanmasını rıhtımda İttihat-Terakki iktidarı Kâtibim Şarkısını okuyan koroyla karşıladı dedi.


TC'yi kuran Selanikli Yahudi İttihatçılar ÇANAKKALE GEÇİLMEZ sloganıyla İngiliz Donanmasının İstanbul İşgalini örtbas ettiler!


ÇANAKALE GEÇİLMEZ sloganıyla İngiliz Donanmasının Çanakkale'yi geçerek İstanbul'u işgal ettiğini örtbas eden TC hile ile kuruldu.


Erbakan Millî Görüş Davasını Deccal küresel Siyonizm ve Türkiye'deki uzantısı tağuti Kemalcı Statükoya başkaldırı olarak başlattı.


Tağuti Kemalcı statükoya bağlı Saadet Partisi kabuk yönetimi ve salako palyaço YRP Erbakan ve Millî Görüş'e ihanet etmektedir.


SP ve YRP'yi Millî Görüş'ün 4 partisini kapatıp Erbakan'a 5 kez yasak getiren Kemalcı statükoya Türkiye'deki İsrail bağladı.


***


İSRAİL'İN AZERBAYCAN'I DESTEKLEDİĞİ DEZENFORMASYONUNU KÖPÜRTÜYOR


Yahudi lobisinin Ermeni diasporsını kullanarak Ermenistan'ı Azerbaycan'a saldırdığı gerçeğini gözlerden kaçıran illüzyoncu medya ve akademiya İsrail'in Azerbaycan'ı desteklediği dezenformasyonunu köpürtüyor.


***


CHP'deki muhalif Selanikli Sabetayist Kemalcılar Türkiye karşıtı; yönetimdeki Dersimli Kemalcılar ise iktidar karşıtı.

DİĞER HABERLER