CHP'deki Atatürk-Mustafa Kemal tartışması ciddi sonuçları olacak bir konu. Selanikli-Dersimli kavgası rejimin temellerini sarsar

CHP'deki Atatürk-Mustafa Kemal tartışması ciddi sonuçları olacak bir konu. Selanikli-Dersimli kavgası rejimin temellerini sarsar

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. CHP’de başlayan Atatürk-Mustafa Kemal kavgası hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “Atatürkçüler çok çetin bir kayaya çattılar... Canan Kaftancıoğlu'na geri adım attıramıyorlar. Dinsizin hakkından imansız gelir.” dedi.

CHP’de başlayan Atatürk-Mustafa Kemal kavgası hakkında değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Atatürkçüler çok çetin bir kayaya çattılar... Canan Kaftancıoğlu'na geri adım attıramıyorlar. Dinsizin hakkından imansız gelir.” dedi.


Canan Kaftancıoğlu Mustafa Kemal'e Atatürk demek istemiyor diye linç ediliyor. Türk olmayana Türk demek zorunlu olmamalı. Haklı.


Kemal Kılıçdaroğlu da M. Kemal de Türk değil. Kılıçdaroğlu Seyid, Peygamber soyundan. M. Kemal ise haham Sabetay Sevi soyundan.


CHP'deki Atatürk-Mustafa Kemal tartışması ciddi sonuçları olacak bir konu. Selanikli-Dersimli kavgası rejimin temellerini sarsar.


CHP'deki ilginç Atatürk-M. Kemal kavgası Yahudi-Alevi kavgası potansiyelini taşıyor. Bu kavga Kemalcı rejimin sonunu getirir.


Atatürkçüler çok çetin bir kayaya çattılar... Canan Kaftancıoğlu'na geri adım attıramıyorlar. Dinsizin hakkından imansız gelir.


***


"Napolyon İtalyan (Yahudi) asıllıydı Fransa'nın kahramanı oldu. Ben Yahudi asıllıyım Türklerin kahramanı oldum."
(Mustafa Kemal)


***


TÜRKİYE KUKLALARI OYALIYOR, KUKLACI ORTAYA ÇIKSIN İSTİYOR


İsrail Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi caydırmak için piyonlarını ileri sürüyor. Dışında kalamayacağını bildiğinden savaş asla istemez.


İsrail Suriye ve Doğu Akdeniz'de sıkışmış, nefes alamayacak halde. Tek ümidi Türkiye'deki kadim Sabetayist Yahudi yapılanmasıdır.


Türkiye kuklaları oyalıyor, kuklacı ortaya çıksın istiyor. Yunanistan, Fransa, ABD hep kukla... Kuklacı İsrail.

DİĞER HABERLER