Zihni berrak, dili temiz, hidayetli, istikametli, irşad edici bir hakiki ilim ehli: Prof. Dr. Halis Aydemir

Zihni berrak, dili temiz, hidayetli, istikametli, irşad edici bir hakiki ilim ehli: Prof. Dr. Halis Aydemir

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından değerlendirmelerde bulundu. Sosyal medyada yayınladığı videolarla irşad görevi yapan Prof. Dr. Halis Aydemir hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; Prof. Dr. Halis Aydemir; ortamı istila eden ulema-issu ve şarlatan sapık ilahiyatçı sürüsüne karşın Allah'ın bir lütfu rahmetidir.” dedi.

Sosyal medyada yayınladığı videolarla irşad görevi yapan Prof. Dr. Halis Aydemir hakkında değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Prof. Dr. Halis Aydemir; ortamı istila eden ulema-issu ve şarlatan sapık ilahiyatçı sürüsüne karşın Allah'ın bir lütfu rahmetidir.” dedi.


***


Siyonist-Haçlı ittifakı göz kestirseydi Yunan'ı saldırtıp birlikte Türkiye'ye çullanacaktı. Kaybetmekten korktuğu savaşı önledi!


***


Zihni berrak, dili temiz, hidayetli, istikametli, irşad edici bir hakiki ilim ehli: Prof. Dr. Halis Aydemir. Tebrik ediyorum.


Maneviyatsız, sekülerist, şarlatan, türedi ilahiyatçılara itibar edenler -hafazanAllah- dininden olurlar!


Prof. Dr. Halis Aydemir; ortamı istila eden ulema-issu ve şarlatan sapık ilahiyatçı sürüsüne karşın Allah'ın bir lütfu rahmetidir.


***


Nerede doğarsan doğ Cenabı Hak sana hakkı hak olarak gösterirEn büyük tedbir Allah Azze ve Celleye bağlanmak ve sığınmaktırZalimi, Allah Azze ve Cellenin emrettiği kuvveti hazırlayıp o kuvvet ile caydırıp bertaraf etmekle emrolunduk!Deistlerin ahiretteki itirafları!


DİĞER HABERLER