Fatih Bey; soyadını değiştir! Sen Erbakan'a hiç yakışmıyorsun...

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. YRP Lideri Fatih Erbakan’ın izlediği politikalar hakkında tespitlerini paylaşan Geçkil; “YRP'yi kuran Fatih Bey inançsız söylemi ve şuursuz tutumuyla her defasında hayretten hayrete düşürüyor. İnanılmaz bir bayağılık.” dedi.

YRP Lideri Fatih Erbakan’ın izlediği politikalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “YRP'yi kuran Fatih Bey inançsız söylemi ve şuursuz tutumuyla her defasında hayretten hayrete düşürüyor. İnanılmaz bir bayağılık.” dedi.


***


Bugün mübarek Cuma. Türkiye özgür bağımsız hareket ettiği için Siyonist-Haçlı ittifakına hedef. Duamız ümmetin ümidi Türkiye için.


***


YRP'yi kuran Fatih Bey inançsız söylemi ve şuursuz tutumuyla her defasında hayretten hayrete düşürüyor. İnanılmaz bir bayağılık.


Fatih Bey; soyadını değiştir! Sen Erbakan'a hiç yakışmıyorsun... İngiliz Temel Millî Görüşçü değil. Sen hiçbir şey değilsin!


***


İllüzyoncu medya ve akademiyanın Başkan Trump'a düşmanlığı Türkiye düşmanlığından. ABD askerini çekince bölge Türkiye'ye kalıyor!


***


TÜRKİYE'NİN SÜPER GÜÇ OLDUĞU GERÇEĞİ DÜNYANIN DİLİNDE, TÜRKİYE HABERSİZ!


Türkiye'nin süper güç olduğu gerçeği dünyanın dilinde, Türkiye habersiz! İsrail güdümlü illüzyoncu medya ve akademiya karartıyor.

DİĞER HABERLER