YENİ TÜRKİYE'DE GECEKONDU SEMTLERİ VE HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDEKİ MAFYA TARİH OLDU

YENİ TÜRKİYE'DE GECEKONDU SEMTLERİ VE HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDEKİ MAFYA TARİH OLDU

Eski Türkiye'de şehirleri çevreleyen varoşlardaki gecekondularla alakalı değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Yeni Türkiye'de gecekondu semtleri ve herkesin gözü önündeki mafya tarih oldu. Felaket tellallığı yapan illüzyoncu medya ve akademiyanın algıları yüzünden kimse bu olgunun farkında değil.” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Eski Türkiye'de şehirleri çevreleyen varoşlardaki gecekondularla alakalı değerlendirmelerde bulunan Geçkil; “Yeni Türkiye'de gecekondu semtleri ve herkesin gözü önündeki mafya tarih oldu. Felaket tellallığı yapan illüzyoncu medya ve akademiyanın algıları yüzünden kimse bu olgunun farkında değil.” dedi.


***


Selanik Dönmeleri yapılanması olan Türkiye'deki İsrail hiçbir ülkede bu kadar köklü, güçlü ve tahkim edilmiş değil. Erbakan hile rejimi ve köle düzeni dediği Kemalcı vesayet statükosu için Yahudi şaheseri diyordu. İslam ve millet düşmanı bu kirli Eski Türkiye yapısına rağmen Türkiye dünyanın en iyi, başarılı yönetilen ülkesi. İllüzyoncu medya ve akademiya felaket çığırtkanlığı ile her şeyi kötü gösteriyor.


Eski Türkiye'de şehirleri çevreleyen varoşlar gecekondularla kaplıydı. Ülke yönetiminde büyük payı olan mafya için gecekondu semtleri eleman devşirme mekânlarıydı. Yeni Türkiye'de gecekondu semtleri ve herkesin gözü önündeki mafya tarih oldu. Felaket tellallığı yapan illüzyoncu medya ve akademiyanın algıları yüzünden kimse bu olgunun farkında değil.

DİĞER HABERLER