ŞİMDİ 2023'E ODAKLANMIŞ HAZIRLANIYOR. BAŞINA NE GELECEK GÖRECEĞİZ

ŞİMDİ 2023'E ODAKLANMIŞ HAZIRLANIYOR. BAŞINA NE GELECEK GÖRECEĞİZ

Türkiye’deki İsrail’in 15 Temmuz’daki olağanüstü hazırlığına ve sürpriz yenilgisine dikkat çeken Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, malum yapının şimdi 2023’e odaklandığını belirtti; “Millî Görüş derin devleti çok sürpriz şekilde eliyle koymuş gibi tüm unsurlarını derdest edip koca generalleri yüzleri gözleri mosmor, don gömlek ekranlarda teşhir etti. Şimdi 2023'e odaklanmış hazırlanıyor. Başına ne gelecek göreceğiz.” dedi. Okurlarımız için derledik…

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’deki İsrail’in 15 Temmuz’daki olağanüstü hazırlığına ve sürpriz yenilgisine dikkat çeken Geçkil, malum yapının şimdi 2023’e odaklandığını belirtti; “Millî Görüş derin devleti çok sürpriz şekilde eliyle koymuş gibi tüm unsurlarını derdest edip koca generalleri yüzleri gözleri mosmor, don gömlek ekranlarda teşhir etti. Şimdi 2023'e odaklanmış hazırlanıyor. Başına ne gelecek göreceğiz.” dedi. Okurlarımız için derledik…


***


PKK terör örgütü saldırıları ve 15 Temmuz FETÖ darbe girişimiyle sonuç alamayan ABD art arda döviz kuru operasyonlarıyla da Türkiye ekonomisini çökertemedi. Şimdi manipülatif yöntemlerle Dolar fiyatını suni arttırarak sıkıntıya yol açmaya, memnuniyetsizliği yaymaya böylece 2023 seçiminde sonuç almaya çalışıyor. Ama avucunu yalar.


Türkiye'deki İsrail küresel güçlerin desteğiyle 15 Temmuz için gözü dönmüş, olağanüstü bir hazırlık yapmıştı. Millî Görüş derin devleti çok sürpriz şekilde eliyle koymuş gibi tüm unsurlarını derdest edip koca generalleri yüzleri gözleri mosmor, don gömlek ekranlarda teşhir etti. Şimdi 2023'e odaklanmış hazırlanıyor. Başına ne gelecek göreceğiz.


***


KARDEŞİM, SU YETMİYORSA KESİNTİLERİ PROGRAMLI YAPIN


Sıkıntılı süreçlerde yönetimlerde aklı başında yetenekli kişilerin olmayışı sıkıntıları çekilmez kılıyor. Kardeşim, su yetmiyorsa kesintileri programlı yapın. Ki, insanlar bilsin, tedbirini alsın. Sular yönetimi nereye kadar yeterse anlayışı ile olmaz.

DİĞER HABERLER