2023'TE DE HİÇ KUŞKUSUZ AYNISI OLACAK

2023'TE DE HİÇ KUŞKUSUZ AYNISI OLACAK

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’deki İsrail’in küresel emperyal sermaye ile birlikte Cumhur İttifakını iktidardan devirmek için yoğun çaba gösterdiğine dikkat çeken Geçkil, 2023’te sonucun ne olacağını açıkladı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. İşte öne çıkan başlıklar...


◼ ORG. İLHAN KILIÇ ERBAKAN'IN DOSTUYDU
◼ KORONA AŞILARINI ABARTAN VE KARŞITLIĞINI ORGANİZE EDEN KİM?
◼ İYİ PARTİ’NİN TORNİSTANI
◼ "20 YILLIK ABD İŞGALİNDE KADINLARIN ELDE ETTİĞİ KAZANIMLAR"
◼ CB ERDOĞAN'IN MİLLİ VE YERLİ SÖYLEMİ NEDEN SAHİPLENMİYOR


Türkiye'deki İsrail küresel emperyal sermaye ile ekonomik sıkıntılar programlayarak, illüzyoncu medya ve akademiya ile sürekli pres yaparak Cumhur İttifakını iktidardan devirme çabasında olağanüstü efor harcıyor. Ancak Millî Görüş karşısında 52 yıldır hep yenildi, sürekli geriledi. 2023'te de hiç kuşkusuz aynısı olacak.


Tamamı Selanik Dönmelerine ait tek merkezden yönetilen emperyal sermayenin süpermarket zincirleri siyasi amaçlı suni kıtlık, yokluk, pahalılık yapıyorlar. Ayrıca Anadolu illerinde sermaye birikimine imkân vermeyip parayı hortumlayarak İstanbul'a çekiyorlar. Bu bir beka sorunudur, behemehal çözüm bulunmalıdır.


İllüzyoncu medya ve akademiya ekonominin büyümesi halkın gelirine yansımıyor diye iktidarı topa tutuyor. Ekonomisi asıl büyüyen emperyal sermayenin temsilcisi Selanik Dönmeleri asgari ücret veriyorlar. Süpermarket zincirlerinde çalışan yüzbinler asgari ücrete talim ediyor. Emperyal sermaye işçi sendikacılığını da yok etti.


***


ORG. İLHAN KILIÇ ERBAKAN'IN DOSTUYDU


Kaderin yorumlanmadan anlaşılmaz cilvesi; eski Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Org. İlhan Kılıç Erbakan'ın dostuydu, hep emrinde hareket etti. O da 28 Şubat Davasında müebbetle cezalandırıldı, rütbeleri söküldü. İlhan Kılıç; boş ver, Deccal'ın rütbeleri yakışmıyordu. Mehdi Erbakan sana öyle bir rütbe takacak ki, inşaAllah tüm mahşer halkının gözleri kamaşacak.


***


KORONA AŞILARINI ABARTAN VE KARŞITLIĞINI ORGANİZE EDEN KİM?


Gelişmelerden anlaşılan o ki; Korona Aşılarını abarttıkça abartan da, karşıtlığını organize eden de aynı küresel güç. Bir şeyin karşıtlığı olmadan etkili olmaz. Üst ve alt çene birlikte hareket etmeden bir lokma tek çene ile çiğnenmez. İki değirmen taşı olmadan tek taş öğütemez. Küresel güç işlerini diyalektik yöntemle yürütür.


***


İYİ PARTİ’NİN TORNİSTANI


Selanik Dönmesi hemşerimiz Cihan Paçacı CHP'deki kandaşlarına destek için Kılıçdaroğlu'na karşı bir çıkış/hamle yaptı; işe yaramadığı görülünce İyi Parti tornistan edip izlerini sildi.


***


"20 YILLIK ABD İŞGALİNDE KADINLARIN ELDE ETTİĞİ KAZANIMLAR"


İllüzyoncu medya ve akademiya Afganistan'la ilgili her ağzını açtığında "20 yıllık ABD işgalinde kadınların elde ettiği kazanımlar" diyerek söze başlıyor utanmadan, yüzü kızarmadan... ABD işgalindeki bir ülkede kadınların kabuklu conilerin tecavüzlerinden başka ne kazanımları olabilir ki?


***


CB ERDOĞAN'IN MİLLİ VE YERLİ SÖYLEMİ NEDEN SAHİPLENMİYOR


CB Erdoğan'ın milli ve yerli söylemini, politikalarını AKP medyası ve yönetimi sahiplenmiyor, desteklemiyor. MHP ile ittifaka da karşı ve Devlet Bahçeli'den nefret ediyor. Bu, Türkiye'deki İsrail'in Pelikan Örgütü üzerinden iktidara etkisi ve müdahalesidir.

DİĞER HABERLER