DARBELER, TERÖR, BASKI REJİMİ VE ŞU ANKİ ORMAN YANGINLARI HEP BU AMACA HİZMET ETMEKTEDİR

DARBELER, TERÖR, BASKI REJİMİ VE ŞU ANKİ ORMAN YANGINLARI HEP BU AMACA HİZMET ETMEKTEDİR

Orman yangını sabotajlarını değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Türkiye'deki İsrail'in bu ülkeyi ilelebet yönetebilmek için küçük ve güçsüz tutma politikasını bir asırdır izlediğini belirtti; “Darbeler, terör, baskı rejimi ve şu anki orman yangınları hep bu amaca hizmet etmektedir.” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. Orman yangını sabotajlarını değerlendiren Geçkil, Türkiye'deki İsrail'in bu ülkeyi ilelebet yönetebilmek için küçük ve güçsüz tutma politikasını bir asırdır izlediğini belirtti; “Darbeler, terör, baskı rejimi ve şu anki orman yangınları hep bu amaca hizmet etmektedir.” dedi.


***


İllüzyoncu medya ve akademiya insanlık suçu işleyerek yaptığı orman yangını sabotajlarını PKK'ya bile mal etmeyerek İsrail'i korumaya çalışmaktadır. Aynı anda farklı illerde ve yerlerde çıkartılan yangınları sel felaketi gibi doğal nedenlere bağlamaktadır. İnsan aklıyla alay eden bu illüzyoncu medyanın ipliği pazara çıkartılmadan toplum gerçekleri asla öğrenemez.


Alev alev yangın haberleri verilirken kimin neden çıkardığı hususu duman altı ediliyor. Yüzlerce noktada birden çıkan yangınların sabotaj olduğu açık ama masallarla kafalar tütsüleniyor. PKK üstlendi ama bu duyurulmuyor. Ucu İsrail'e dokunmasın diye dezenformasyon yapılıyor. İllüzyoncu medya ve akademiya harikalara imza atıyor. Gohimler diyarında mumu yatsıda sönmüyor, yalancı çoban olmuyor.


Bu millete kavratılması imkânsız gerçek şudur: Selanik Dönmesi göçmenlerin oluşturduğu Türkiye'deki İsrail bu ülkeyi ilelebet yönetebilmek için küçük ve güçsüz tutma politikasını bir asırdır izliyor. Darbeler, terör, baskı rejimi ve şu anki orman yangınları hep bu amaca hizmet etmektedir. Türkiye'yi yönetmezsek kimseye yönettirmeyiz mantığıdır bu!


TC'nin kurucu iradesini temsil eden Selanik Dönmesi göçmenlerin bir asırdır izlediği Türkiye küçük olsun biz yönetelim politikası gereği sanayileşme engellendi. Müslümanlar asimile edilip paryalaştırıldı, ordu dışarıya bağımlı hale getirildi, dış güdümlü vesayet rejimi oluşturuldu. Türkiye Siyonizm'in kontrolünde İsrail'in hizmetinde hile rejimi ve köle düzeni ile yönetildi.


Siyonizm'in Osmanlı Devleti'ni yıkarak Selanik Dönmesi İttihatçılara kurdurduğu TC hile rejimi ve köle düzenine karşı Erbakan Milli Görüş hareketi ile özgürlük, bağımsızlık ve kurtuluş mücadelesini başlattı. Sabetaycıları yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yapmayı başardı. Selçuklu ve Osmanlı çizgisinde Yeniden Büyük Lider Türkiye'yi kurdu.


Siyonizm Osmanlı Devleti'ni yıkıp Selanik Dönmelerine TC'yi bir dizi hile, entrika, komplo, darbe, baskın, suikast girişimleriyle kurdurdu. Toplum hiçbir zaman yaşananların iç yüzünü anlayamadı. Siyonizm nasıl, hangi yöntemlerle Osmanlı Devleti'ni yıkıp şu hile rejimi ve köle düzenini kurduysa biz de aynı yöntemlerle bunu yıkıp Yeniden Büyük Lider Türkiye ve Adil Düzen'i kuracağız diyen Erbakan dediğini gerçekleştirdi. Her iki süreci de toplum kavrayamadı.


TC'nin Milli Görüş'ün kontrolüne girmesi, Eski Türkiye'nin Yeni Türkiye'ye dönüşmesinin miladı 12 Eylül 1980 Darbesidir. Turgut Özal da Tayip Erdoğan da Erbakan'ın projeleriydi. Erbakan'ın sözünü ettiği 4 tane 10 yıllık planla Yeniden Büyük Lider Türkiye ve Adil Düzen Projesi 2023'te tamamlanacak ve yeni bir dönem başlayacak.

DİĞER HABERLER