BU İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYA RUM'DAN DAHA RUM, YUNAN'DAN DAHA YUNAN, HERKESTEN DAHA ÇOK TÜRKİYE VE İSLAM DÜŞMANI...

BU İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYA RUM'DAN DAHA RUM, YUNAN'DAN DAHA YUNAN, HERKESTEN DAHA ÇOK TÜRKİYE VE İSLAM DÜŞMANI...

Tv programlarında ekrana KIBRIS'TA İKİ DEVLET ÇÖZÜM MÜDÜR? Manşeti atan illüzyoncu medyayı değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, CHP’nin Elazığ’da gerçekleştirdiği ve toplumun ne denli gerisinde kaldığını yansıtan uygulamasını anlattı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. Tv programlarında ekrana KIBRIS'TA İKİ DEVLET ÇÖZÜM MÜDÜR? Manşeti atan illüzyoncu medyayı değerlendirdi, CHP’nin Elazığ’da yaptığı ve toplumun ne denli gerisinde kaldığını yansıtan uygulamasını anlattı.


Tv programlarında ekrana KIBRIS'TA İKİ DEVLET ÇÖZÜM MÜDÜR? Manşeti atılıyor. Bu illüzyoncu medya ve akademiya Rum'dan daha Rum, Yunan'dan daha Yunan, herkesten daha çok Türkiye ve İslam düşmanı...


***


CHP'NİN NE DENLİ TOPLUM GERİSİNDE KALDIĞINI YETERİNCE YANSITIYOR


Depremzedelerin iskânına yeni açılan Elazığ Yemişlik 1. Etabı sokaklarında dolaştırılan CHP otobüsünden kulakları patlatan gürültülü bir müzik ve sesle bayram kutlaması yapılıyor. Bu rahatsız edici ilkel uygulama CHP'nin ne denli toplum gerisinde kaldığını yeterince yansıtıyor.


DİĞER HABERLER