BU DEMEKTİR Kİ TÜRK DEVLETİ TÜM KIBRIS'I YÖNETECEK VE ADA ASLINA RÜCU EDECEKTİR

BU DEMEKTİR Kİ TÜRK DEVLETİ TÜM KIBRIS'I YÖNETECEK VE ADA ASLINA RÜCU EDECEKTİR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın KKTC’de verdiği müjdeleri ve illüzyoncu medya ve akademiyanın gösterdiği tepkileri değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Bu demektir ki Türk Devleti tüm Kıbrıs'ı yönetecek ve ada aslına rücu edecektir.” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın KKTC’de verdiği müjdeleri ve illüzyoncu medya ve akademiyanın gösterdiği tepkileri değerlendiren Geçkil; “Bu demektir ki Türk Devleti tüm Kıbrıs'ı yönetecek ve ada aslına rücu edecektir.” dedi. 


***


"Hitler akıl yoluyla Allah'ı bulmaya hayli yaklaştı"
-ERBAKAN-


***


Siyonist-Haçlı küresel güç her bayramı kahredici bir olayla İslam Âlemine kâbusa çeviriyordu. Bu bayramı ise Müslümanlar Türkiye'nin parmak salladığı zalimlerin kahroluşunu izleyerek geçiriyor. Sübhanallah. Elhamdülillah. Allahu Akbar.


"CB Erdoğan'ın müjdesi fos çıktı, dağ fare doğurdu." Böyle diyor illüzyoncu medya ve akademiya. Kıbrıs'a ihtişamlı bir başkanlık sarayı ve parlamento binası az müjde midir? Bu demektir ki Türk Devleti tüm Kıbrıs'ı yönetecek ve ada aslına rücu edecektir. Böyle bir fareyi doğuracak dağ yeryüzünde var mı ulan köftehorlar?

DİĞER HABERLER