ABD'NİN ÇARESİZLİĞİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERMEKTEDİR

ABD'NİN ÇARESİZLİĞİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERMEKTEDİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; Erdoğan ve Joe Biden görüşmesi, Sedat Peker videoları, süpermarket zincirleri, erken seçim ve HDP’ye kapatma davası gibi güncel gelişmeleri değerlendirdi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. Geçkil; Erdoğan ve Joe Biden görüşmesi, Sedat Peker videoları, süpermarket zincirleri, erken seçim ve HDP’ye kapatma davası gibi güncel gelişmeleri değerlendirdi. 


***


Joe Biden'ın iddia ettiği üzere Türkiye'yi cezalandırmak yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşecek olması ABD'nin çaresizliğini gözler önüne sermektedir. Tercihiniz Türkiye mi terör örgütü PKK/PYD mi sorusunun görüşmede yöneltileceğine dair açıklamaların peşinen yapılmış olması ABD'nin acizliğini tescillemektedir. 


Seçim kampanyasını Türkiye'yi cezalandıracağına dair söylemle yürüten Joe Biden'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşecek olması ABD'nin çaresizliğidir. Görüşmede müttefikiniz Türkiye mi PKK/PYD terör örgütü mü sorusunun yöneltileceğinin resmen açıklanması tuzu biberi olmaktadır.


***


Küresel Siyonist sermayeye ait tek merkezden yönetilen farklı süper market zincirlerine kısıtlamalar getirilmezse Türkiye'nin başını fena ağrıtacaklar...


***


AKP SEDAT PEKER VİDEOLARINDAN YARARLANARAK PELİKANCILARDAN BAĞIRSAKLARINI TEMİZLEYEBİLİR


MOSSAD'ın Türkiye'ye yönelik Kaşıkçı cinayeti komplosunu yüzüne gözüne bulaştırmasından sonra Sedat Peker komplosu da ayaklarına dolanmış görünmektedir. Sonuçta AKP'nin bağırsaklarını Pelikan'dan temizleyeceği anlaşılıyor.


AKP Sedat Peker videolarından yararlanarak Pelikancılardan bağırsaklarını temizleyebilir. Bu fırsatı kaçırmamalı.


***


Kılıçdaroğlu'nun erken seçim diye bastırması Cumhur İttifakından çok Muharrem İnce, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu için gelişme süreçlerini bloke etmeye yönelik bir stratejidir. Türkiye'deki İsrail'in birincil sorunu CHP'nin başından Kılıçdaroğlu'nu alamamasıdır.


***


ENERJİSİNİ YAPTIKLARINI YIKMADA TÜKETİYOR


Türkiye'deki İsrail'in 2023 seçimine yönelik illüzyoncu medya ve akademiya destekli tüm stratejileri, girişimleri çıkmaza girerek Cumhur İttifakına fayda sağlamaktadır. Enerjisini yaptıklarını yıkmada tüketiyor.


Türkiye'deki İsrail 2023 seçimine yönelik yürüttüğü illüzyoncu medya ve akademiya destekli başarısız projelerinin engel çıkaran enkazını ortalıktan kaldıramıyor.


***


İsrail'in güdümünden çıkıp devletle işbirliği yapan HDP statüko ittifakına örtülü destek vermekten vazgeçtiği gibi Meral Akşener'in bağımsız aday göstersin önerisine de sıcak bakmıyor. PKK'nın bitiş sürecinde Türkiye'nin partisi olma yolunda çaba gösteriyor. Bu aynı zamanda kapatılmaması için de bir şanstır.

DİĞER HABERLER