HAYIR; ÇÖZSE YİNE BU İKTİDAR ÇÖZER

HAYIR; ÇÖZSE YİNE BU İKTİDAR ÇÖZER

Türkiye’nin yaşadığı bazı ekonomik sorunlardaki küresel sermaye ve yerli uzantılarının payına dikkat çeken Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Bu sorunları onlarla işbirliği yapan muhalefet partileri mi çözecek? Hayır; çözse yine bu iktidar çözer.” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’nin yaşadığı bazı ekonomik sorunlardaki küresel sermaye ve yerli uzantılarının payına dikkat çeken Geçkil; “Bu sorunları onlarla işbirliği yapan muhalefet partileri mi çözecek? Hayır; çözse yine bu iktidar çözer.” dedi. Bir asır sonra hala gerçek sanılan takiyeye değindi.


***


Türkiye'yi dünyanın en iyi yönetilen, gıpta ile bakılan lider ülkesi yapan iktidarı muhalefet illüzyoncu medya ve akademiya ile bir olup karalarken kendi partisi AKP savunmuyor!


Türkiye'nin yaşadığı bazı ekonomik sorunlarda küresel sermaye ve yerli uzantılarının payı büyük. Bu sorunları onlarla işbirliği yapan muhalefet partileri mi çözecek? Hayır; çözse yine bu iktidar çözer.


***


M. KEMAL BAŞKENT İSTANBUL'U İŞGAL EDEN İNGİLİZLERİN SENARYOSUNU OYNADI


M. Kemal 1919 ilâ 1923 sürecinde yaman bir takiye yaparak dindar şeriatçı Müslüman profili çizip işgalcı Haçlılara karşı cihad görünümlü mücadele başlattı. Ardından Siyonist-Haçlı zihniyetli taklitçi devrimlere girişti. Bir asır sonra hala o takiyeyi gerçek sananlar var!


M. Kemal başkent İstanbul'u işgal eden İngilizlerin senaryosunu oynadı. 1919-1923 yıllarında dehşet bir takiye yaparak İşgalci Haçlı ordularına karşı cihad ediyormuş gibi dindar şeriatçı bir Müslüman profili sergiledi. Yönetimini kurunca Siyonist-Haçlı taklidi devrimler başlattı.

DİĞER HABERLER