MOSSAD BAKALIM BAE ÜZERİNDEN KURDUĞU PEKER KOMPLOSUNDAN DA YIRTABİLECEK Mİ?

MOSSAD BAKALIM BAE ÜZERİNDEN KURDUĞU PEKER KOMPLOSUNDAN DA YIRTABİLECEK Mİ?

MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu Kaşıkçı cinayeti komplosunu hatırlatan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; Peker komplosunun arkasında da MOSSAD olduğuna dikkat çekti, “MOSSAD bakalım BAE üzerinden kurduğu Peker komplosunun altından yüzakı (!) ile çıkabilecek mi?” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. MOSSAD’ın Türkiye’ye kurduğu Kaşıkçı cinayeti komplosunu hatırlatan Geçkil; Peker komplosunun arkasında da MOSSAD olduğuna dikkat çekti, “MOSSAD bakalım BAE üzerinden kurduğu Peker komplosunun altından yüzakı (!) ile çıkabilecek mi?” dedi.


***


Suudi Arabistan  üzerinden Türkiye'ye komplo kurduğu Kaşıkçı cinayetini yüzüne gözüne bulaştıran MOSSAD bakalım BAE üzerinden kurduğu Peker komplosunun altından yüzakı (!) ile çıkabilecek mi?


Suudi Arabistan üzerinden Türkiye'ye kurduğu Kaşıkçı cinayeti komplosundan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının perdelemesi sayesinde yırtan MOSSAD bakalım BAE üzerinden kurduğu Peker komplosundan da yırtabilecek mi?


***


SANAL DALGALAR ÜZERİNDE SÖRF YAPIYORLAR VE FENA ÇAKILIYORLAR


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının dezenformasyonla kamuoyunda oluşturduğu dalgalar üzerinde sörf yapan liderler fena halde çakılıyor.


Siyaset üreterek kamuoyu oluşturamayan tembel siyasi partiler Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının dezenformasyonla oluşturduğu sanal dalgalar üzerinde sörf yapıyorlar ve fena çakılıyorlar.
***


Demokraside muhalefet felaket tellallığı ve istemezükçülükle  yapılmaz. Proje, öneri ve iddia rekabetiyle yapılır. Dikta, hile ve köle rejiminin ürünü CHP hiç demokrasiyi benimseyip özümsemedi.


***


CEM YILMAZ


Saçma esprilerine gülmeyen veli-i nimeti seyircilerine geri zekâlı diyen kendini beğenmiş Cem Yılmaz'a kendi 2-3 katı büyüyüp küçülen organ nedir diye sormuşlar bilgiççe dilini uzatmış!

DİĞER HABERLER