TSK VATANIN DEĞİL KEMALCI VESAYET REJİMİNİN BEKÇİSİYDİ

TSK VATANIN DEĞİL KEMALCI VESAYET REJİMİNİN BEKÇİSİYDİ

“Eski Türkiye'nin müstemleke olduğunu asker olduğumda anladım” diyen Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; içinde it yemez kararmış alüminyum tabakların, kaşıkların, mataraların üzerinde made in USA yazdığına dikkat çekerek TSK’nın vatanın değil Kemalcı vesayet rejiminin bekçisi olduğunu belirtti, gündemi değerlendirdi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. “Eski Türkiye'nin müstemleke olduğunu asker olduğumda anladım” diyen Geçkil; İçinde it yemez kararmış alüminyum tabakların, kaşıkların, mataraların üzerinde made in USA yazdığına dikkat çekerek TSK’nın vatanın değil Kemalcı vesayet rejiminin bekçisi olduğunu belirtti.


***


Eski Türkiye'nin müstemleke olduğunu asker olduğumda anladım. İçinde it yemez kararmış alüminyum tabakların, kaşıkların, mataraların üzerinde made in USA yazıyordu. Bütçeden aslan payını alan ordu bunca çaresiz olamazdı. TSK vatanın değil Kemalcı vesayet rejiminin bekçisiydi.


Müstemleke Eski Türkiye'de bütçeden aslan payını alan TSK'nın ABD hibesi savunma araç gereçleri hurdaydı. Lüks ve şatafat içinde yaşayan generaller vatanın değil, Batı güdümlü Kemalcı vesayet rejiminin bekçiliğini yapıyordu.


Erbakan destansı bir mücadele ile 40 yılda Millî Görüş'ü iktidar yaparak ağır sanayi ile, kalkınma projeleri ile, ileri savunma teknolojisi ile müstemleke Eski Türkiye'den bugünkü özgür, bağımsız Yeniden Büyük Lider Türkiye'yi çıkardı.


***


YANİ ŞEYTAN AZAPTA


Kılıçdaroğlu'nu devirmekten ve CHP'den ümit kesen Türkiye'deki İsrail Selanikli Meral Akşener, Bilderbergçi Ali Babacan ve Selanikli Muherrem İnce'den de bir halt olmayacağını anlamış durumda. HDP'nin de devletle anlaştığı anlaşılıyor. Yani şeytan azapta.


***


ÇİN'E PİRİNCE GİDERKEN ABD BULGURUNDAN OLAN SİYONİZM ÇÖKÜYOR!


Siyonizm BOP ambalajında Büyük İsrail'i kuracakken El Kaide'ye yenilip Irak'tan çekilen ABD yerine Çin'i süper güç yapmaya çalıştı. Bu, Türkiye'nin küresel güç olmasına yol açtı. Çin'e pirince giderken ABD bulgurundan olan Siyonizm çöküyor!


Küresel güç Siyonizm'in çökmekte olduğunu gören Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının sanki ayakları yere değiyor gibi...


***


Monşer kafaların çürük sakız gibi klasik bir argümanı da kendimizi Batı'ya iyi anlatırsak sorunlarımızı çözeriz iddiası. Oysa gâvur bizi bizden iyi tanıyor ama gâvurluk yapıyor.


***


ALGI OPERASYONLARINI, MANİPÜLASYONLARI, DEZENFORMASYONLARI ETKİLİ KILIYOR


İnsanların kendi alanları dışında az bilgi sahibi olmaları, kitlelerin gerçekleri zor kavramaları algı operasyonlarını, manipülasyonları, dezenformasyonları etkili kılıyor.


***


Davud'un dediği değil, Mabud'un dediği olur. Meğer Davud da Mabud'un istediğini istemiş olsun.

DİĞER HABERLER