MEHMETÇİK UNVANINA SAHİP TSK AYNI ZAMANDA HZ. MUHAMMED (SAS)'İN DÜNYADAKİ TEK ORDUSU

MEHMETÇİK UNVANINA SAHİP TSK AYNI ZAMANDA HZ. MUHAMMED (SAS)'İN DÜNYADAKİ TEK ORDUSU

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. TSK’nın Kuzey Irak’a yaptığı harekâtı değerlendiren Geçkil; “TSK'nın Kuzey Irak'ta yürüttüğü harekâtı dünyada başka bir ordu yapamaz. Mehmetçik unvanına sahip TSK aynı zamanda Hz. Muhammed (SAS)'in dünyadaki tek ordusu.” dedi.

TSK’nın Kuzey Irak’a yaptığı harekâtı değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “TSK'nın Kuzey Irak'ta yürüttüğü harekâtı dünyada başka bir ordu yapamaz. Mehmetçik unvanına sahip TSK aynı zamanda Hz. Muhammed (SAS)'in dünyadaki tek ordusu.” dedi.


***


Erbakan'ın Yeniden Büyük Lider Türkiye'si Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen yolunda mesafe alırken Siyonist-Haçlı Batı ile birlikte Kemal'in müstemleke tipi vesayetçi Eski Türkiye'si de direniyor.


"Bir yeri havadan bombalarsınız ama piyade girmeden teslim alamazsınız" 

-ERBAKAN-


TSK'nın Kuzey Irak'ta yürüttüğü harekâtı dünyada başka bir ordu yapamaz. Mehmetçik unvanına sahip TSK aynı zamanda Hz. Muhammed (SAS)'in dünyadaki tek ordusu.


***


Kur'an iman için önce tağutu reddetmeyi şart koşuyor. Zira inkârla iman bir arada olmaz. Kemalcılığın resmi devlet ideolojisi olmasına, paganist ritüellerinin tüm topluma dayatılmasına, inkârcı öğretisinin okullarda zorunlu öğretilip belletilmesine itiraz etmeyen mümin olamaz.

DİĞER HABERLER