TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYASI ÖNEMLİ BİR BEKA SORUNUDUR

TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYASI ÖNEMLİ BİR BEKA SORUNUDUR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu; “Ülke adına olumlu hiçbir gelişmeyi görmeyen, olumsuz ne varsa abartarak sürekli gündemde tutan, kötüyü teşvik eden, iyiye kulp takan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası önemli bir beka sorunudur.” dedi.

Gündemi değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Ülke adına olumlu hiçbir gelişmeyi görmeyen, olumsuz ne varsa abartarak sürekli gündemde tutan, kötüyü teşvik eden, iyiye kulp takan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası önemli bir beka sorunudur.” dedi.”


Hükümet salgının etkisini arttırdığı için birçok ülkede olduğu gibi alkol kullanımına bazı sınırlamalar getirdi. Vay bunu nasıl yaparsın diye aleyhine kampanya başlatılınca satışı patladı. Ramazanda şeytanlar bağlanacağına keşke şu illüzyoncu medya ve akademiya zincire vurulsa.


Ülke adına olumlu hiçbir gelişmeyi görmeyen, olumsuz ne varsa abartarak sürekli gündemde tutan, kötüyü teşvik eden, iyiye kulp takan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası önemli bir beka sorunudur.


DİĞER HABERLER