TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYASI DA HİÇBİR ÜLKEDE OLMADIĞI KADAR GÜÇLÜDÜR

TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL İLLÜZYONCU MEDYA VE AKADEMİYASI DA HİÇBİR ÜLKEDE OLMADIĞI KADAR GÜÇLÜDÜR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu; “Türkiye'nin kalkınma hamlelerini, savunma sanayiindeki göz kamaştırıcı teknoloji atılımlarını, askeri başarılarını, terörle destansı mücadelesini, daha nice olumlu gelişmeyi inanılmaz bir kin, nefret, hazımsızlık ile izleyen, fırsat buldukça karalayan düşman başına bir güruh var” dedi.

Gündemi değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Türkiye'nin kalkınma hamlelerini, savunma sanayiindeki göz kamaştırıcı teknoloji atılımlarını, askeri başarılarını, terörle destansı mücadelesini, daha nice olumlu gelişmeyi inanılmaz bir kin, nefret, hazımsızlık ile izleyen, fırsat buldukça karalayan düşman başına bir güruh var” dedi.


Türkiye'nin kalkınma hamlelerini, savunma sanayiindeki göz kamaştırıcı teknoloji atılımlarını, askeri başarılarını, terörle destansı mücadelesini, daha nice olumlu gelişmeyi inanılmaz bir kin, nefret, hazımsızlık ile izleyen, fırsat buldukça karalayan düşman başına bir güruh var.


Siyonizm'in Osmanlı Devletini yıkarak kurduğu, Erbakan'ın Yahudi şaheseri dediği Kemalcı "HİLE REJİMİ VE KÖLE DÜZENİ" hiçbir ülkede Türkiye'deki kadar tahkim edilmiş değildir. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası da hiçbir ülkede olmadığı kadar güçlüdür.


***


Hindistan'da putperestler kendilerini koronadan koruyamadıklarını gördükleri putlarını kırıyorlar. Kemalcılar da kendilerini iktidar yapamadıklarını anladıklarında heykellerini kırarlar mı?


***


MÜKEMMEL İSLAM'I KORKUNÇ BİR İHTİRASLA VAHŞİCE HOYRATÇA DOĞRUYORLAR


Takvadan, ihlastan, ihsandan,  ahlaktan yana nasibi olmayan harami ilahiyatçılar hikmetlerini idrak edemedikleri, inceliklerini kavrayamadıkları güzelim mükemmel İslam'ı korkunç bir ihtirasla vahşice hoyratça doğruyorlar.

DİĞER HABERLER