İKTİDARI ELEŞTİRENLER BU İKTİDARLA KIYASLAYARAK ELEŞTİRİYORLAR. 2002 ÖNCESİYLE KIYASLAYARAK ELEŞTİRMELERİ ZOR, HATTA İMKÂNSIZ

İKTİDARI ELEŞTİRENLER BU İKTİDARLA KIYASLAYARAK ELEŞTİRİYORLAR. 2002 ÖNCESİYLE KIYASLAYARAK ELEŞTİRMELERİ ZOR, HATTA İMKÂNSIZ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Pandemi sürecinde küresel sermaye temsilcisi özel sektörün destek yerine fırsatçı bir yaklaşım sergilediğini belirten Geçkil, Türkiye’nin ekonomik darboğaza sokulmak istendiğini belirtti. İktidarı eleştirenlerin yine bu iktidarla kıyaslayarak eleştirdiğini ifade ederek umut eden bir muhalefet olmadığını belirtti.

Pandemi sürecinde küresel sermaye temsilcisi özel sektörün destek yerine fırsatçı bir yaklaşım sergilediğini belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, Türkiye’nin ekonomik darboğaza sokulmak istendiğini ifade etti. İktidarı eleştirenlerin yine bu iktidarla kıyaslayarak eleştirdiklerinin altını çizerek umut vaat eden bir muhalefet olmadığını belirtti. Şapka kanuna, içki yasağına, Coe Biden'ın soykırım açıklamasına değindi.


***


Bugün mübarek Cuma. Yükselen Yeniden Büyük Türkiye karşında küresel Siyonizm ile Eski Türkiye Kemalcı vesayet rejimi statükosu dayanışma içinde mücadele veriyor. Allah Müslüman Milletimizi galip, küresel inkârcılarla yerli işbirlikçilerini mağlup kılsın.


***


Millî Görüş'ün Yeniden Büyük Türkiye'si süper güç olma yolunda yükselişini; Kemalcı vesayetin Eski Türkiyesi bağlıları inkârcı direnişini sürdürüyor.


Kemalcılar inkârcı. Kemalcılar İslam ve Müslüman düşmanı. Kemalcılar gâvur âşığı. Kemalcılar İsrail muhibbi. Kemalcılar Batı hayranı, Osmanlı karşıtı. Kemalcıların ritüelleri pagan. Kemalcılar vesayetçi müstemleke Eski Türkiye sevdalısı. Kemalcılar faşist despot. Kemalcılar Yeniden Büyük Lider Türkiye'ye takoz. Kemalcılar Selanik dönmesi mübadil göçmenler. Kemalcılar bu milletin başının belası.


Devlet pandemi sürecinde mağdur kesimlere büyük mali destekler sağlarken; küresel sermaye temsilcisi özel sektör destek yerine fırsatçı bir yaklaşım sergiliyor.


Piyasalar denilen küresel Siyonist sermaye pandemi sürecini fırsata çevirerek Türkiye'yi ekonomik dar boğazda boğma çabasında.


İktidarı eleştirenler bu iktidarla kıyaslayarak eleştiriyorlar. 2002 öncesiyle kıyaslayarak eleştirmeleri zor, hatta imkânsız. Bu yüzden karşılaşılan sorunları çözse yine bu iktidar çözer düşüncesi hâkim. Umut vaat eden bir muhalefet yok.


***


KİMSENİN TAKTIĞI YOK


Kemalcıların yere göğe sığdıramadığı cumhuriyet değerleri kötü Batı taklitçisi devrimlerdir. Değiştirilmesi teklif dahi edilemez devrimlerden biri şapka kanunudur. Kimsenin taktığı yok.


***


Coe Biden'in soykırım sözünün hiçbir kıymet-i harbiyesi yoktur. Lakin Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası çürük sakız olmuş bu konuyu abartıp köpürtüp önemli yapma çabasında.


***


KEMALCILAR; HER TÜRDEN KÖTÜYE, ZARARLIYA SAHİP ÇIKIP SAVUNUYOR


İçki yasağı tedbirine karşı rakıcı Kemalcılar ayakta. Her iyi ve yararlı olana karşı çıkıp istemezükçü kesilen rakıcı Kemalcılar; her türden kötüye, zararlıya sahip çıkıp savunuyor.


***


Allah katında değerli ne salih amelin var? Çok sevdiğin bir şeyini Allah için feda ettin mi hiç? Allah için ciddi bir risk aldın mı hiç? Allah için birini dost edindin mi hiç? Allah için birini sevip birine buğzettin mi hiç. Allah yolunda cihad edip şehadeti arzuladın mı hiç. Allah için hak ve adaletten yana olmak adına bir yakınını ya da sevdiğini küstürdün mü hiç? Hiçbiri yoksa haline ağladın mı hiç?

DİĞER HABERLER