Türkiye'nin yeniden İslamlaşma süreci devam ediyor

Başta ABD 10 ülke çıkardıkları büyükelçiler krizini Türkiye'nin beklenmedik sert çıkışı karşısında tırmandırmak istemediler, geri adım attılar. Ancak illüzyoncu medya ve akademiya ABD ve birlikte hareket eden ülkelerin içine düştüğü kötü durumu makyajlamak için çırpınıyor. Türkiye'nin her başarısını kulp takıp başına bela etmeyi görev biliyor.


ABD ile birlikte 10 ülke büyükelçisi yayınladığı bildiri ile Irak ve Afganistan gibi Türkiye'ye de insan hakları ve demokrasi getirme müjdesi verdi diye illüzyoncu medya ve akademiya iyi heyecanlandı. Keferelerin geri adım atması hayal kırıklığına uğrattı.

Paganist Kemalcı eğitimle dininden, millî duygu ve hasletlerinden, insanlık onurundan soyutlanmış maddeci, çıkarcı, fırıldakçı, fırsatçı, ahlaki değer tanımayan köle zihniyetli bir toplum yapısı oluşturuldu. Gücü, menfaati nerde görse oraya yöneliyor, kimde görse ona itaat edip bağlanıyor.

ABD ve müttefiklerinin Irak ve Afganistan'da nasıl bir insan hakları ve demokrasi uyguladığını şu iletişim çağında yıllardır izleyenler Osman Kavala bağlamında Türkiye'ye insan hakları ve demokrasi ayarı yapmasını canhıraş savunuyorlar. Bunlar kimdir, necidir? Kim ve neci olurlarsa olsunlar bunlar haindirler, Türkiye'ye, milletimize, İslam'a düşmandırlar. Bunlara iyi niyet ve hoşgörü ile bakmak ise aptallıktan öte bir şeydir.

Gezi Parkı olaylarındaki şiddeti, vandalizmi, tahribatı finanse eden, 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin önemli aktörlerinden Osman Kavala'yı savunanlar neden Adnan Oktar'ın insan haklarını savunmuyorlar. Adnan Oktar'ın fikirlerini, yaşam tarzını beğenirsiniz beğenmezsiniz şiddete bulaşmamış, ülke aleyhine faaliyette bulunmamıştır. Yaptığı sekülerizmin sapkın inancı, emperyalizmin putu Darwinizm'i çürüten, yaratılışı kanıtlayan yayınları yüzünden mi insan hakları reva görülmüyor?

Yeryüzünde Hak ve Batıl mücadelesi Türkiye ile İsrail arasında somutlaşmaktadır. ABD, Rusya dahil bütün ülkelerde yönetime talip olanlar ya Türkiye'den ya da İsrail'den destek almaktadırlar. Türkiye barışın, hakkaniyetin, farklılıklarla birlikte adalet içinde yaşamanın gerçekleşeceği Yeni Bir Dünya isterken İsrail her türlü zulmü, vahşeti, sapkınlığı örgütlü şekilde yürüten kurulu Siyonist Düzeni savunmaktadır.


Kurulu Siyonist düzenin patronu İsrail bütün dünyada örgütlenmiş olsa da TC'nin kurucu iradesini temsil eden Selanik Dönmelerinin oluşturduğu Türkiye'deki İsrail hiçbir ülkede yok. Erbakan hangi yöntemlerle Osmanlı Devleti yıkılıp bir Yahudi şaheseri olan bu hile rejimi ve köle düzeni kurulduysa biz de aynı yöntemlerle bunu yıkıp Yeniden Büyük Türkiye, Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya kuracağız demişti. Bu süreci yaşamaktayız.


Başkent İstanbul'u 5 yıl boyunca işgal altında tutan İngilizler İttihatçı Selanik Dönmelerine TC'yi kurdurup Lozan'da tescilleyerek öyle çekildiler. Müslüman milletimize takiye yaparak egemen olduktan sonra kurdukları tek parti CHP diktasıyla 1000 yıllık Selçuklu - Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetini hedef alan Siyonist Haçlı Batı kaynaklı devrimler başlattılar. Tek tip Kemalcı eğitimle milletimizi asimile ederek köleleştirdiler. İsrail'e kolaylık sağlayan bu köle zihniyetidir.


Siyonist Haçlı Batı emperyalizminin Türkiye'yi hedef alan siyasi, ekonomik, askeri saldırılarına kurdukları terör örgütlerini musallat etmelerine duyarsız, milli hasletlerinden soyutlanmış, ahlaki değer tanımayan, İslam'dan uzaklaştırılmış, maneviyatsız, ruhsuz bir büyük kitlenin varlığı ortadadır. Hiçbir ülkede rastlanamayacak bu uğursuz kitle paganist Kemalcı eğitimin ürünüdür. Bu toplumun ıslahı zaman alacaktır.


Erbakan 40 yıllık mücadele ile Milli Görüş'ü devlete hakim kılarak Selanik Dönmelerini yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptı. 52 yılı bulan süreçte toplum da değişerek düzeldi. Erbakan'ın dinsiz olsalar öpüp başımıza koyacağız bunlar din düşmanı dediği CHP'liler bile artık dine saygılı hale geldiler. Ancak Kemalcı hile rejimi ve köle düzeni zihniyetinin tamamen ortadan kalkması zaman alacaktır. Eski Türkiye'de devlet dinsiz millet dindardı Yeni Türkiye'de devlet dindar toplum dine bigâne...


Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kuranlar tek parti CHP diktasıyla Müslüman toplumu baskı altına alıp düdüklü tencerede kaynatarak pelteleştirdiler. Biz bu pelteyi diriltmeye çalışıyoruz diyen Erbakan 1995 seçiminde Refah Partisi birinci çıkınca milletimiz bugün taburcu olmuştur demişti. TC'nin kuruluşunun 100. yılına yaklaşırken milletimizin yarısı sağlığına kavuşmuş durumdadır. Diğerinde de iyileşme belirtileri gözlemlenmektedir. Türkiye'nin yeniden İslamlaşma süreci devam ediyor.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Zeki Geçkil - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Yeni sitemizi nasıl buldunuz?