Takiyeci Zümre Fahrettin Altun, Hulusi Akar ve Süleyman Soylu'ya neden düşman?

Takiyeci Zümre'nin İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya kini çok büyük... Peki neden?

Süleyman Soylu ve Hulusi Akar... Zümre'nin iktidar kanadında en ağır eleştiriler yönelttiği iki bakan.

İktidar kanadında Cumhurbaşkanından bağımsız hareket ettiği görüntüsünü veren de iki isim aynı zamanında... Normalde Zümre'nin çoktan kafesleyip kullanması lazımdı ama bir türlü beceremedi. Gösterdikleri kinden bunu anlıyoruz.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, takiyeci Zümre'nin Fahrettin Altun, Hulusi Akar ve Süleyman Soylu'ya  tavrını şöyle değerlendiriyor:

" Türkiye'deki İsrail (Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre) CB Erdoğan'dan kurtulmak istiyor ama ehven-i şer görüyor. Daha iyisi garantilenmeden vazgeçmek istemiyor. Fahrettin Altun, Hulusi Akar, Süleyman Soylu dışında kimseden pek rahatsız değil. Demek ki Külliye dâhil kadrolaşma iyi becerilmiş. Tabii ki, Pelikan Örgütü sayesinde."

- GEÇKİL -

İşte Pelikan Örgütünün böyle metastaz yaptığı iktidar içerisinde hedef aldığı isimleri; Hulusi Akar, Süleyman Soylu ve Fahrettin Altun'u ele alalım.

Şimdilerde nasıl ki Zümre'nin suni pahalılıkla ülke ekonomisine yaptığı operasyon gündemdeyse... 15 Temmuz başarısız darbe girşimi sonrasında da Zümre'nin desteklediği PKK terörü böyle tırmanmış ve her gün büyük bir eylemle ülkenin en büyük sorunu haline gelmişti.

Yani ülkede şu an yaşanan suni pahalılığın da geçmişte yaşanan terör belasının da esas destekçisi beşli çete süpermarketlerin ve terör örgütlerinin kurucusu, kullanıp eylemler yaptıranı takiyeci Zümre'dir.

Zümre'nin amacını Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, iktidarı devirip ülkede bir kaos ortamı oluşturup, Irak'tan, Suriye'den beter hale getirmek olarak açıklıyor. Geçkil'in değerlendirmesi şöyle:

"Zümre küresel sistem Siyonizm’e bağlı yönetebileceği kadar küçük bir Türkiye istiyor. Küresel sistemden bağımsız, özgür, milli çıkarlarını önceleyen, ayakları üzerinde durabilen güçlü, lider bir Türkiye istemiyor. Ancak Türkiye Kemalcı vesayet statükosuyla yönetilebilir bir ülke olmaktan çıkmış, alabildiğine büyümüştür. Türkiye’yi yeniden küçültmek mümkün olmadığına göre tek çare bölünmesidir.

Zümre İstanbul Dukalığını Marmara Bölgesi sınırları dâhilinde sahiplenerek Avrupa Birliği üyesi yapmak istiyor. Geri kalan kısmını Sevr’in güncellenmesi şeklinde dağıtılmasını ve arzımevud üzerinde Büyük İsrail’in kurulmasında pürüz kalmamasını istiyor.

Zümre’nin amacı 15 Temmuz darbe girişimiyle gerçekleştirilmek istenip başarılamayan planı 2023 seçiminde yönetimi ele geçirerek uygulamaktır. 

- GEÇKİL - 

İşte Zümre bu amaç doğrultusunda ilerlerken kime düşman kesilir? Amacı önünde engeli kim koyuyorsa ona...

İşte Zümre'nin bu üç isme düşman olmasının tek sebebi bu...

15 Temmuz darbesiyle başarılamayanı terör eylemleri ile gerçekleştirmek isteyen Siyonist Haçlı Batı ve yerel temsilcisi takiyeci Zümre kurup destekledikleri PKK'yı sahaya sürmüştü.

Ülkenin pek çok yerinde art arda büyük terör eylemleri başlamış İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler ile turizm bölgeleri, Elazığ gibi Doğu'nun stratejik şehirleri ilk etapta hedef alınmıştı.

Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası da eş zamanlı olarak; "Türkiye'de güvenlik zaafı var. Türkiye yönetilemiyor, turistler kaçıyor, ülkeyi ne hale getirdiğiniz" diye tıpkı şimdi ekonomik terör için kopardıkları yaygaraları koparıyorlardı.

İşte bu eylemler gerçekleşirken devlet kapsamlı bir mücadele için düğmeye bastı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın bu süreçte gösterdikleri kararlılık çıplak gözle de görülür biçimdeydi.

Ve o mücadele sonunda Türkiye artık terör belasından kurtuldu. Peki şu an en çok eleştirilen iki bakan kim? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Savunma Bakanı Hulusi Akar!

Demek ki mesele terör eylemlerinin artması, Türkiye'de güvenlik zaafı olması değilmiş...

Öyle olsa esas MİT Başkanı Hakan Fidan eleştirilirdi ama ona tek laf eden çıkmadı. Zira o Zümre'nin müstakbel Cumhurbaşkanı adayı...

(Hakan Fidan ile ilgili detaylı bilgiler için Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in "İZLEDİĞİ STRATEJİYE BAKILIRSA ZÜMRE’NİN ADAYI HAKAN FİDAN" yazısını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Yazının linki: https://el-aziz.com/makale/9913958/zeki-geckil/izledigi-stratejiye-bakilirsa-zumrenin-adayi-hakan-fidan)

İşte Zümre'nin esas derdi Türkiye'ye diz çöktürüp iktidarı devirmek ve ülkeyi Irak'tan, Suriye'den beter hale getirmek olduğu için buna engel olmak için terörle samimi olarak mücadele eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Savunma Bakanı Hulusi Akar'a kin dolular.

Gelelim Fahrettin Altun'a...

Terörü destekleyip Türkiye'nin başına bela eden, CIA / MOSSAD / NATO darbe girişimi 15 Temmuz'un destekçisi, şimdilerde yaşadığımız yüzde 90'ı suni pahalılığı millete yaşatarak ekonomik terör gerçekleştiren takiyeci Zümre Fahrettin Altun'a da şiddetle karşıysa demek ki o da Zümre'nin bir amacına büyük bir engel oluşturuyor demektir.

Ve Zümre'nin bu kini Altun'un samimi bir şekilde ülkesi için görevini yaptığının da kanıtıdır.

Takiyeci Zümre oligarkları böylesine gözü dönmüş bir biçimde Türkiye'yi yıkmak için saldırırken aman ha Zümre'nin karşı çıktığına karşı çıkıp, düşman olduğuna düşman olmayın...

Geçkil'in her kılığa giren bu takiyeci Zümre ile ilgili bu hususta değerlendirmesi şöyle:

"Takiyeci Zümre'nin vurduğuna sakın vurmayın, savunduğunu savunmayın. Şeytana vursa siz vurmayın. Şeytana vuruyorsa bilin ki o bir danışıklı dövüştür. Şeytan hiçbir zaman, hiçbir yerde ben şeytanım demez. Saygın, popüler, gözde kimliklere bürünür. Takiye şeytanın yöntemidir."
- GEÇKİL -

O.G.

17 Nis 2022 - 12:05 - Analiz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.