Türkiye'nin başına başkanlık sisteminden gelen bir şey yok; ne geliyorsa takiyeci Çıfıt Zümre'den geliyor

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, gündemi değerlendirdi. Takiyeci Oligarşik Zümre’nin ülkenin yönetimini kaptırdığı Müslümanların iktidarından "ya ben Türkiye'yi alırım ya Türkiye beni alır" gözü dönmüşlüğü ile geri almak istediğine dikkat çeken Geçkil, ülkenin yaşadığı sorunların arkasında bu Zümre’nin olduğunu belirtti. Levent Gültekin’in iha düşmanlığına değindi Meral Akşener’in “iki ayyaş” sözünü yine ülke gündemine getirmek istediğini ifade etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Başlıklar:

  • Türkiye'nin başına başkanlık sisteminden gelen bir şey yok; ne geliyorsa takiyeci Çıfıt Zümre'den geliyor
  • Ne yazık ki Müslümanlar "iki ayyaş" sözüne sahip çıkamadı
  • Hain kalleşe ihalar batmış! Batsın, batsın...
  • Kızılırmak'ın suyunu petrole mi dönüştürsün?
  • Hidayet ve sıratımüstakim üzere olan mü'minlere zarar veremezler

***

Devlet maaşlara zam yapıyor, Zümre kazanıyor. Vergi indirimi yapıyor, Zümre kazanıyor. Büyük sermayenin sahibi Zümre küresel sermaye desteğini de alarak 85 milyonu soyuyor, sömürüyor. Bütün suçunu sahip olduğu illüzyoncu medya ve akademiya ile iktidara yıkıyor. Türkiye iyi yönetilemiyor diyor. Toplumun yarısına inandırıyor.

TC'yi kurup kurucu iradesini temsil eden takiyeci Oligarşik Zümre ülkenin yönetimini kaptırdığı Müslümanların iktidarından "ya ben Türkiye'yi alırım ya Türkiye beni alır" gözü dönmüşlüğü ile geri almak istiyor. Ancak takiye yaparak her kesime sızıp sindiği için Zümreyi görmek, göstermek, tanımak, tanıtmak mümkün olmuyor. Gücünü gizlilikten alıyor.

Sızıp sinmediği bir kesim bırakmayan takiyeci Oligarşik Zümre'nin sağcısı, solcusu, liberali, milliyetçisi, Türkçüsü, Kürtçüsü, İslamcısı, cemaatçısı, tarikatçısı vardır. Hepsine dayattığı temel zihniyet ise devletin resmi ideolojisi yaparak anayasa ve yasalara koyduğu Kemalcılıktır. Ancak Kemalcılık karşıtlığı da Zümre güdümlüdür. Erbakan'ın Türkiye'yi Oligarşisinden kurtarmak için başlattığı Millî Görüş cihadının temsilcisi Saadet Partisi'ni de ele geçiren Zümre'nin bu kesimi ne hale getirdiği ibret verici bir durumdur.

Bilemiyorum; dünyada ihracatı rekor kırarken döviz fiyatının arttığı, kapasite kullanımı ve üretim zirve yaparken, büyüme rekorları kırılırken enflasyonun hızla arttığı Türkiye'den başka bir ülke var mıdır? Sanırım yoktur. Zira Türkiye'deki takiyeci Zümre gibi Allah'ın belası muzır bir kesimin başka bir ülkede olduğunu sanmam, yoktur.

Takiyeci Çıfıt Zümre illüzyoncuları şu dezenformasyonu yapıyor: AKP iktidarı son 5 yıla kadar çok başarılı idi. Türkiye'ye ne olduysa başkanlık sistemi tek adam rejimi yüzünden oldu. Peki, iktidarın Türkiye'yi başarılı yönettiği yıllarda yaptığınız Cumhuriyet Mitingleri, 27 Nisan E muhtırası, açtırdığınız kapatma davası, Ergenekon darbe planları, 367 kumpası, estirdiğiniz Gezi Parkı terörü, 15 Temmuz kanlı darbe girişimi ve daha irili ufaklı bir dizi saldırı ne içindi? Türkiye'nin başına başkanlık sisteminden gelen bir şey yok; ne geliyorsa takiyeci Çıfıt Zümre'den geliyor.

Takiyeci Zümre Çıfıtları kendilerini Beyaz Türkler diye tanımlıyorlar. "Biz sizden, bayağı Türklerden değiliz, üstünüz" sübliminal mesajı bu. Asimile olmamak için de kendilerini toplumdan tecrit ederek oluşturdukları gettolarda birlikte yaşıyorlar. Kendi içlerinde Yahudi, dışarıda ise Beyaz Türk!

Osmanlı Devletini küle çeviren Çıfıt ittihatçılar başkent İstanbul'u 5 yıl boyunca işgal eden İngilizlerin himayesinde küllerinden takiye ile TC'yi çıkarıp Zümre Oligarşisi olarak kurup Lozan'da tescillediler. Kül edebiyatının kaynağı budur.

***

Ne yazık ki Müslümanlar "iki ayyaş" sözüne sahip çıkamadı

Meral Akşener "iki ayyaş" sözünü ülke gündemine getirip ondan ekmek çıkarmaya çalışıyor. Kemalcı vesayet statükosu yeniden ayağa kaldırılacak ve Meral Akşener başbakan olacak. Ne yazık ki Müslümanlar "iki ayyaş" sözüne sahip çıkamadı, Selanik Dönmeleri bundan cesaret aldılar.

***

Hain kalleşe ihalar batmış! Batsın, batsın...

Levent Gültekin Zümre'nin tetikçisi iken teorisyenliği rolüne soyundu. Millet İttifakı adı konulan Kemalcı Eski Türkiye vesayet statükosuna geri dönüş mutabakatı 6 köşeli siyon yıldızı masası partileri çıkmaz sokağa sapınca galiba iş başa düştü. Şövalyeliği bırakıp teorisyenliğe soyundu. Felsefe yapıyor, strateji çiziyor, akıl veriyor, yön gösteriyor. Tutunduğu dal elinde kalan Zümre ayağa düştü, sokaktan yönetilir oldu. Hey gidi günler... Bir zamanlar yalılarda hükümet yıkıp hükümet kurardı.

Levent Gültekin adlı Çıfıt "Utanmasalar Bayraktar'a secde edecekler" diyor. Ulan kefere, bu ülkede Bayraktar'a tapan, tapmak isteyen hiç kimse yok. Ama demirden, alçıdan dökmekalıp yapıp diktiğiniz iğrenç heykellere tapanlar tonlarca! Hain kalleşe ihalar batmış! Batsın, batsın...

***

Kızılırmak'ın suyunu petrole mi dönüştürsün?

Tv tartışma programlarında gedikli olan sözde konuklar avurtlarını şişire şişire mazotun litresi şu kadardı şu kadar oldu diye celallenip iktidara yükleniyorlar. Ne yapsın iktidar? Dünyada petrol fiyatları uçarken sihirli bir değnekle Kızılırmak'ın suyunu petrole mi dönüştürsün? Yoksa petrolü pahalı alıp vatandaşa ucuza satmak için sahte Dolar mı bassın? Ne yapsın? Bir çare önersin bu çok bilmiş kaltabanlar.

Eskiden iktidarlar akaryakıta zam yaparak bütçeye gelir sağlarken Zümre medya ve akademiyası bin bir dereden sular taşıyıp savunurdu. Bu iktidar bütçeden sübvanse ederek akaryakıtı maliyetinden düşük fiyata vatandaşa veriyor; illüzyoncu Zümre medya ve akademiyası yerden yere vuruyor. Zira derdi başka!

Eski Türkiye'de iktidarlar Zümre'ye cukka sağlamak için toplumu ezer o yüzden yıpranırdı. Zümre oligarkları artık bu iktidarla olmaz çok yıprandı değiştirelim diye yalılarda toplantı yaparlardı. Bu iktidar cukkasını kesip ülkeyi kalkındırdığı için Zümre hedef yapıp bir kaşık suda boğmaya çalışıyor.

***

Hidayet ve sıratımüstakim üzere olan mü'minlere zarar veremezler

Yüce Allah şeytanı cehennem için yarattığı insanları ayıklayıp peşine takarak ebedi yurtlarına götürmesi için yarattı. Mü'minleri etkileyemez. Şu sapık ilahiyatçılar da Müslümanların çürüklerini ayıklamaktan öte bir halt edemezler. Hidayet ve sıratımüstakim üzere olan mü'minlere zarar veremezler.

O.G.

05 Nis 2022 - 20:24 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler