Batı Türkiye'ye muhtaç oldu! Başladılar Hz. Nuh (a.s.)'ın gemisine pisleyenler gibi yapmaya...

Rusya'nın Ukrayna'ya harekâtının illüzyoncu medya ve akademiya tarafından perdeleniyor ama Türkiye'ye çok yönlü faydaları oldu. Öncelikle ABD'nin Yunanistan sınırımızda yaptığı ve Türkiye'ye saldırmayı planladığı o amacını akamete uğrattı. Batı'nın askeri gücünün olmadığını da gözler önüne seren bu süreçte iki ülke ile ileri ilişkileri olan Türkiye Siyonist Haçlı Batı'nın umudu oldu. Durum böyle olunca da başladılar Hz. Nuh'un gemisine pisleyenler gibi yapmaya...

Hz. Nuh (a.s.) ilahi emir gereği gemisini yapmaya devam ederken inkarcılar da boş durmuyordu.

Alay ettikleri yetmiyormuş gibi bir de gemiye pisleyerek Hz. Nuh (a.s.)'a her türlü sıkıntıyı veriyorlardı.

Lâkin emir Allah'tan, elçi Allah'ın olduğundan gemi de koruma altındaydı.

Yüce Allah o kafirler topluluğuna öyle bir hastalık verdi ki çok acı bir şekilde kaşınıyorlardı.

Birbirlerine bulaştırdıkları bu hastalıktan nasıl kurtulacakları konusunda ise hiçbir bilgileri yoktu.

Ta ki içlerinden biri gemiye daha önce yaptığı kendi pisliğine sürülünceye kadar.

Bir anda vücudunda o pisliğin sürüldüğü yerin kaşınmasının durduğunu gören inkarcı kendi pisliğini tüm vücuduna sürmekle kalmadı diğerlerine de haber verdi.

Böylece ilahi hikmet gereği tüm inkarcılar gemideki pisliklerini vücutlarına sürerek Hz. Nuh'un gemisini temizlemişlerdi.

İşte şimdi benzer bir süreci Türkiye yaşıyor.

Mehdiyet'in merkezi Türkiye de uzun bir süredir küresel sermaye destekli ağır menfi propagandalara maruz kalıyordu.

Türkiye'nin ulaştığı gücün ülkede fark edilmemesi için gerek sermaye gerekse de sahibi oldukları medya ve akademiya ile Türkiye'de sadece olumsuzluk üretip bunları da dürbünün tersi ile gösterip topluma pompalıyorlardı.

Ta ki Putin'in Ukrayna hamlesine kadar...

Rusya Devlet Başkanı Putin, Ukrayna'nın ABD ve müttefikleri tarafından ülkesinin bekasına tehlike oluşturacak şekilde kullanılmasına daha fazla seyirci kalmayarak işgal girişimine başladı.

Putin'in bu hamlesi Türkiye'ye için çok yönlü faydalar sağladı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Putin'in Türkiye için de savaştığını şöyle açıklıyor:

"İllüzyoncu medya ve akademiya perdelese de Rusya Ukrayna'da Türkiye için de savaşıyor. Zira ABD PKK'ya on binlerce tır silah verip Yunanistan sınırına yığınak yaparak Türkiye'ye saldırı hazırlığı yapıyordu. Bu plan Ukrayna savaşıyla akim kaldı.
ABD ve diğer Batılı ülkeler Türkiye'yi hedef almışlardı. Terör örgütlerini destekleyerek,  darbe planları ve girişimleriyle,  ambargolarla, ekonomik yaptırımlarla, döviz manipülasyonları ile, muhalefeti konsolide ederek iktidarı devirip Türkiye'ye diz çöktürme çabası içindeydiler. Rusya Ukrayna'ya saldırınca Türkiye rahat nefes almaya başladı. CB Erdoğan dinlensin, dayansın Putin."
- GEÇKİL -

İşte Putin'in Siyonist Haçlı ittifakına karşı yaptığı bu hamle aynı zamanda Batı'nın bir askeri gücünün olmadığını da ortaya koydu.

Zira Putin'in Ukrayna'ya girişinin üzerinde 15 günden fazla zaman geçti tek yapabildikleri ekonomik yaptırımlar. O da çoğu kendilerine daha çok zarar veren türden...

Ukrayna ise bu süreçte sahada bir varlık gösterebiliyorsa tek sebebi var Türkiye'den aldığı SİHA'lar...

Erbakan'ın projelerinden olan SİHA'lar yine savaş meydanında destan yazarak dünyanın ağzını açıkta bırakıyor.

Türkiye bu süreçte bağımsız bir dış politika izleyerek tarafsız kalmayı da başarıyor.

Böylece iki tarafın da güvenini koruyan Türkiye iki ülke üzerinde de sonuç alabilecek etkiye sahip tek ülke konumunda...

Tabi bu tabloyu en iyi Siyonizm görüyor.

Türkiye bu süreçte bir diplomasi üssü olurken savaşın tarafları Rusya ve Ukrayna da en üst düzeyli müzakeresini Türkiye'de yaptı.

Haberler Türkiye'ye gelmek için yola çıkan ya da tarih veren devlet başkanları ile dolu...

Putin Batı'yı Türkiye'nin kucağına düşürdü artık...

Süreç böyle gelişince de Batı medyasında Türkiye güzellemelerinden geçilmiyor.

Yine yerel temsilcisi Zümre illüzyoncu medya ve akademiyasında da...

Dün akşam Habertürk kanalında Zümre'nin monşerleri Türkiye'nin diplomasi zaferi diye anlata anlata bitiremediler son gelişmeleri...

Hatta şunu bile dediler; "Türkiye ABD'ye talepler iletip onları kabul ettirmeden diplomaside ilerleme kaydetmesin..."

Son olarak Beyaz Saray da gece itibariyle bir Türkiye övgüsü yayınladı.

Beyaz Saray, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Biden'ın görüşmesiyle ilgili açıklama yaptı.

Açıklamada, "Başkan, Türkiye'nin oynadığı rol için çok müteşekkir. Bugün erken saatlerde diplomatik müzakerelere ev sahipliği yapması dahil" denildi.

"Biden, Türkiye'nin çatışmaya diplomatik çözüme destek verme çabalarından, ayrıca Türkiye'nin barış ve istikrar için bölgesel liderler ile son zamanlardaki temaslarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Buna ek olarak iki lider, ikili ilişkilerin güçlendirilmesi için fırsatları ele aldı." ifadelerine yer verildi.

İşte yıllardır Türkiye'ye her türlü karalama kampanyasını yürüten küresel Siyonizm ve yerel temsilcisi Zümre şimdi muhtaç kaldıkları için Türkiye'yi parlatma, övme yarışına girip eski yaptıkları pisliklerini temizlemeye başladılar.

Hz. Nuh (a.s.) kıssasındaki olaya ne kadar benziyor değil mi?

Allah'ın sünnetinde bir değişiklik yok. 

Allah Mehdi Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sine yardım ediyor.

Ve bu süreçten de tek galip olarak Türkiye çıkacak.

Geçkil, sürecin sonunda olacakları şöyle haber veriyor:

" Türkiye ABD ve müttefiklerinin Irak işgalinde bağımısız, dengeli, tarafsız bir politika ve strateji izleyerek yenilginin parçası olmadı, küresel güç oldu. Rusya ile ABD ve müttefiklerinin Ukrayna savaşı dışında kalarak bu defa süper güç olacaktır. MaşaAllah, Sübhanallah."
- GEÇKİL -

O.G.

11 Mar 2022 - 09:58 - Analiz

Muhabir  Osman Gürses


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.