Bu dünyadan bir Erbakan geçti. Bir daha da hiçbir şey eskisi gibi olmadı!

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın dünyadan ayrılışının 11. yılı... Öyle bir inkılap yaptı ki dünya ve Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmadı!

Hayatı, öğrencilik yılları, siyasi mücadelesi... Ömrü hep tekrarı gerçekleştirilemez olağanüstü başarılarla dolu Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın 42 yıllık Milli Görüş mücadelesi ve elde ettiği sonuç tam bir mucize!

Bu dünyadan bir Erbakan geçti bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı!

Dünya Siyonizm'inin küresel hegemonyasının zirve döneminde Milli Görüş mücadelesini Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen vizyonuyla başlatan Erbakan gerek Türkiye'de gerekse de dünyada normal şartlarda yüz yıllar sonra elde edilebilecek bir başarıyı mucizevi bir şekilde 42 yıla sığdırdı. Milli Görüş mücadelesinin başlamasının üzerinden 53 yıl geçti ve ortaya muhteşem bir Erbakan mucizesi çıktı. 

Türkiye'de ve dünyada Siyonizm'in küresel sisteminin kolon ve kirişlerini kıran Erbakan geriye güç bela ayakta duran bir iskeletini bıraktı.

Onun da yıkılması an meselesi...

Erbakan dünyadan ayrıldı ancak kurduğu derin devlet mekanizması Türkiye'de ve dünyada projelerini bir bir hayata geçiriyor. 

Dönemin süper güçleri SSCB ve ABD'yi karton gibi yırtacağız diyen Erbakan önce SSCB'yi Afganistan'da sonra da ABD'yi Afganistan ve Irak'ta kurup yönettiği Cihatçı Örgütlerle yenilgiye uğratarak Siyonizm'in küresel sistemini işlemez hale getirdi.

Bugün NATO beyin ölümünü yaşıyorsa işte bu Erbakan'ın indirdiği darbelerin neticesindedir.

Yine Türkiye'de de büyük bir değişim ve dönüşüme imza attı.

Darbe yapmak için bile tankları Sıhhiye yokuşunu tırmanamayan, askerin paslı yemek kaşığına kadar üzerinde made in USA yazılı dışa bağımlı müstemleke tipi kurulmuş Türkiye'yi yerli ve milli savunma sanayi hamleleri ile dünyanın gıpta ile baktığı bir süper güç haline getiren Erbakan gerçeği artık Türkiye'nin her başarısında kendisini gösteriyor.

Türkiye Suriye'de, Libya'da, Karabağ'da.. yan bakan yok. Kemal'in müstemleke ordusu yok. Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye Ordusu var. Allah nurunu tamamlıyor.
- GEÇKİL - 

Milli Görüş mücadelesi ile Türkiye'de iktidarı Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre'den alarak Müslümanlara veren Erbakan Zümre'nin Osmanlı'yı yıkıp Siyonizm'le işbirliğinde kurduğu hile rejimi ve köle düzenini de yok olma noktasına getirdi.

"Siyonizm ile mücadelemizi kumara benzetirsek bizim 200 ₺'miz var, onun ise sonsuz parası. Her defasında da bütün paramızı koyuyoruz. Eğer 100 defa üst üste kazansak, kazandığımız 100 trilyonu bulsa bile bir defa kaybetsek sıfırlanırız. Hiç kaybetmememiz lazım!"
-ERBAKAN-

Erbakan'ın bu sözlerini hatırlatan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil üzerine şu değerlendirmede bulunuyor;

"Erbakan mucize vaat etti ve gerçekleştirdi. Eğer Millî Görüş varsa bu bir defa olsun kaybetmemiş demektir."
- GEÇKİL -

Türkiye'de ve dünyada gerçekleştirdiği bu muazzam başarılardan ötürü Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Erbakan'ı tanıdığı ilk dönemlerde hadislerde müjdelenen Beklenen Mehdi olduğunu ilk olarak anlayıp ilan etmişti.

Erbakan'ın Deccal Siyonizm karşısında verdiği mücadelenin bizzat şahidi olarak çeyrek asırlık El-Aziz Gazetesi külliyatında da bunları tarihe not düşen Geçkil mucizevi başarının günümüzde ulaştığı noktayı da matematikle ispat ederek açıklayıp, ikna ediyor.

Milli Görüş mücadelesi boyunca Erbakan'ı en iyi ve en doğru anlayan ve en doğru anlatan Geçkil Erbakan'ın gösterdiği 5 mucizesini şöyle açıklıyor:

"Erbakan siyaset, bilim, teknoloji, ekonomi, askeri alanlarda mucizelerle küresel bir inkılap gerçekleştirdi.
"Mucize-1: Erbakan örgütlediği Cihatçı Gruplarla SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup ederek 1945 Yalta Düzenini yıktı.
Mucize-2: Erbakan Siyonizm'in kurduğu müstemleke TC yönetiminden Sabetayist Yahudileri uzaklaştırarak Müslümanları iktidar yaptı!
Mucize-3: Erbakan sıfırdan üstün savunma sanayii teknolojisini kurarak Türkiye'yi süper güç yaptı.
Mucize-4: Erbakan her alanda yüzlerce kitaptan oluşan Harun Yahya Külliyatını yazıp 70 dile çevirerek bütün dünyada yayınlattı.
Mucize-5: Erbakan Siyonizm'in kurduğu gizli dünya devletine karşın Millî Görüş derin devletini kurarak bütün ülkelerde örgütledi.
Erbakan'ın gerçekleştirdiği bu mucizeler hiçbir beşere nasip olmadı. Hz. Muhammed (SAS)'e vaat olunan Makam-ı Mamud Mehdiyet'tir!"
- GEÇKİL -

Evet bu dünyadan bir Erbakan geçti ve bir daha da hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

Malı ve canıyla cihad ettiğine bizler şahidiz!

Allah bizleri bu dünyada davası uğrunda cihad etmekten bir an olsun geri kalmaktan korusun cennetinde de buluştursun...

O.G.

27 Şub 2022 - 07:03 - Erbakan

Muhabir  Osman Gürses


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

D E R İ N Ş U U R - Amin Allah (C.C) sizden razı olsun cennet mekan Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocamıza rahmet eylesin onu davasını gerçek manada anlayıp tanıtan Zeki hocamıza hayırlı uzun ömürler nasip etsin başımızdan eksik etmesin hakiki milli görüş karargahı E L A Z İ Z ülkemizde yeterince tanınmadığı için yav bunlar ne anlatıyor diyenlere bütün ön yargılarından sıyrılıp ondan sonra bakmalarını tavsiye ediyoruz ameller niyetlere göredir niyetiniz batılın zıttı olan hakkı yani doğruları bulmaksa Allah (C.C) sizi ulaştırır deccal siyonizm illuminatinin sömürge E S K İ T Ü R K İ Y E kadroları Türkiyedeki İsrail fetö ergenekon artıkları ilizyoncu israilci medya ve akademiyacılar a kulaklarınızı tıkayıp buranın vizyonunu takip edin yoksa E R B A K A N ın partilerini kapatıp siyasi yasaklı hale getiren zihniyetle aynı ittifakta olmayı milli görüş zannedersiniz ! . . .

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 27 Şubat 12:47