KDV tümden kaldırılmalı, vergi alışverişten değil, kârdan değil, varlıktan alınmalıdır

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil gündemi değerlendirdi. KDV düzenlemesine değinen Geçkil; "KDV tümden kaldırılmalı, vergi alışverişten değil, kârdan değil, varlıktan alınmalıdır. Büyük sermaye sahibi Zümre küresel güçlerin ekonomik savaşında kale konumunda olma imkânından mahrum edilmelidir." dedi.

Başlıklar:

  • KDV tümden kaldırılmalı, vergi alışverişten değil, kârdan değil, varlıktan alınmalıdır
  • İsrail güç yetirdiğini ezer, bükemediği bileği öper
  • Müslümanların da Yahudi'ye bakışı
  • Köleye özgürlük ne lazım; karnı doysun yeter
  • Şu yaman gerçek nasıl da kamuoyundan saklanıyor
  • Türkiye'ye yaşatılan ekonomik sıkıntıları da bu zümrenin yaptığını ima etti
  • Cumhur İktidarı katıksız bir Millî Görüş iktidarıdır

***

Cumhur İktidarı KDV'yi tümden kaldırsa, elektriği, doğalgazı bedava verse yine Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası yerden yere vurup toplumu aleyhine kışkırtacak. İktidar vatandaşı memnun etmek için boşuna uğraşıyor. Zümre medya ve akademiyasına bir çözüm bulunmadan Türkiye huzur bulamaz.

KDV tümden kaldırılmalı, vergi alışverişten değil, kârdan değil, varlıktan alınmalıdır. Büyük sermaye sahibi Zümre küresel güçlerin ekonomik savaşında kale konumunda olma imkânından mahrum edilmelidir.

***

İsrail güç yetirdiğini ezer, bükemediği bileği öper

İsrail medyası gerginlik sonrası iki ülke ilişkilerinin düzelmesi kapsamında cumhurbaşkanının Türkiye'ye gitmesi İsrail'in suçu kabullenmesi anlamına gelir dediği halde ziyaret gerçekleşiyor! İsrail güç yetirdiğini ezer, bükemediği bileği öper.

***

Köleye özgürlük ne lazım; karnı doysun yeter

Erbakan Zümre Oligarşisine karşı 40 yıllık Millî Görüş mücadelesiyle Türkiye'ye dünyada olmayan bir özgürlük ve demokrasi sağladı. Bu özgürlüğü Zümre Türkiye aleyhine sonuna kadar kullanıyor. Ancak Kemalcı tağuti baskı rejiminin asimile edip köleleştirdiği Müslümanlar bu özgürlüğün zerresini dahi kullanmıyor. Köleye özgürlük ne lazım; karnı doysun yeter.

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre, oligarşik TC yönetimini Müslümanların iktidarına kaybettiği için çılgınca bir Türkiye düşmanlığı yapıyor. Sahip olduğu büyük sermaye, medya, akademi gücü ve dış destekle Eski Türkiye Kemalcı zümre oligarşisi yönetimini yeniden kurup tahkim etmeye çalışıyor.

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre Cumhur İktidarına karşı M. Kemal'in "hattı müdafaa yok sathı müdafaa var" stratejisini uygulayarak Türkiye'yi savaş alanına çevirmeye çalışıyor.

***

Müslümanların da Yahudi'ye bakışı

Eski Harput'ta cami avlusunda tespih çeken dervişe imam dünden beri burdasın sana kim bakıyor diyor. Derviş Allah bakıyor diyor. Ertesi gün imam aynı soruyu sorup aynı cevabı alıyor. Üçüncü gün de aynı soruyu tekrarlayınca derviş köşedeki semerci Yahudi var ya, o bakıyor, diyor. İmam oldu, şimdi anladım, deyince derviş şöyle diyor: Ulan, bir de imam olacaksın. Allah bakıyor dedim inanmadın, Yahudi bakıyor dedim inandın. Nerde görülmüş bir Yahudi'nin bir Müslüman'a baktığı? Kemalcı rejimin asimile ettiği Müslümanların da Yahudi'ye bakışı o imam gibi.

***

Şu yaman gerçek nasıl da kamuoyundan saklanıyor

Şu yaman gerçek nasıl da illüzyoncu medya ve akademiya marifetiyle kamuoyundan saklanıyor: Millet İttifakı ile güçlendirilmek istenen parlamenter sistem değil; Eski Türkiye müstemleke tipi Kemalcı vesayet statükosudur. Takiyeci Sabetaycı  Zümre vesayet statükosunu güçlendirip tahkim etmek istiyor.

***

Türkiye'ye yaşatılan ekonomik sıkıntıları da bu zümrenin yaptığını ima etti

Devlet Bahçeli gruptaki konuşmasında başkent İstanbul İngilizlerin işgali altındayken ve II. Dünya Savaşı yıllarında ekonomik vurgun yaparak topluma büyük sıkıntılar, acılar yaşatan fırsatçılardan söz ederken ismini anmadan takiyeci Sabetaycı Zümrenin ihanetini anlattı. Bahçeli bu sözleriyle bugün Türkiye'ye yaşatılan ekonomik sıkıntıları da bu zümrenin yaptığını ima etti.

***

Cumhur İktidarı katıksız bir Millî Görüş iktidarıdır

Cumhur İktidarı katıksız bir Millî Görüş iktidarıdır. Başbakan Erbakan'ın hazırlayıp bir basın toplantısında açıkladığı bütün kalkınma projelerinin tamamını gerçekleştirdi. Erbakan'ın üstün teknolojili savunma sanayii projelerini bir bir gerçekleştiriyor. BM, ABD, AB  ile ilgili bakışı, yaklaşımı, tutumu, politikaları özünde Erbakan'la aynı. Bu gerçekliği Selanik Dönmesi mütegallibe zümre biliyor, Müslüman kitle bilmiyor.

O.G.

15 Şub 2022 - 20:54 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?