Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre hala efendi, baskın çoğunluk Müslümanlar ise hala köle/parya!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül’ün sosyal medya hesaplarında yaptığı gündem yorumu…

Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre oligarşinin kurucu irade olduğu Kemalist statüko, Müslüman topluma baskı kurup egemenliğini perçinlemek, devlet gücü ve yasalarla Kemalizm'in tağut'i, inkarcı, paganist ritüellerini millete dayatmak, Müslümanlara uygulanan asimilasyon politikalarını sağlamlaştırmak için kendi kurguladığı provokasyonlara ihtiyacı var. Son örnek, Samsun'da yaşandı.

Sabetaycı Kemalist statüko'nun düzenlediği ve tarihte benzerleri olan Samsun'daki Atatürk heykeline yapılan provokasyon sonrası Atatürkçülerin sergilediği görüntülere bakıldığında, Kemalizm'in tağut'i, putperest, müşrik ve paganist bir inanç olduğu rahatlıkla anlaşılabilir. İnkarcı, pagan Kemalcılığın devletin resmi ideolojisi olarak Müslüman topluma cebren dayatılmasına razı olan kim olursa olsun Mü'min değildir.

Kemalcıların Samsun'daki Atatürk heykeli etrafında yaptıkları törene bakıldığında akıl ve bilmeden ne kadar uzak, mantık ve realiteden ne kadar yoksun yalnızca dogmatik, çağdışı, ilkel ve basit Kemalist ideolojinin esiri olduklarını gözlemliyoruz. Oysa 1000 yıl tüm insanlığa huzur, barış ve adaleti hakim kılan Selçuklu/Osmanlı İslam Kültür ve Medeniyetine dogmatik diyerek akıl ve bilim adına Cumhuriyete sahip çıkanlar kendileriydi.

Mustafa Kemal heykeli çevresinde Kemalcıların davranış biçimleri izlenildiğinde, Kemalizm'in tağut'i, inkarcı, putperest ve paganist ritüellerden kurgulanmış bir dogmatik inanç sistemi olduğu gerçeği gün gibi ortada. İşte bu ateist, putperest ve paganist Kemalist statüko ile uyumlu, iltisaklı ve irtibatlı din anlayışının hâkim olduğu ilahiyat, tarikat ve cemaatler batıldır, delalet fırkasıdır.

Türkiye'de sürü sepet sözde İslam'a hizmet eden bu kadar tarikat ve cemaat varken; Allah'a, Kur'an'a, Hz. Muhammed'e (SAV), Hz. Adem(AS) ve Hz. Meryem'e hakaretler edildiğinde Müslümanların gösterdiği tepki; Samsun'da Atatürk heykeline yapılan provokasyon sonrası Atatürkçülerin sergiledikleri tepkiden çok daha cılız/sönük kalıyorsa bu tarikat ve cemaatler ne tip Müslüman profili yetiştiriyor bunun sorgulanma zamanı gelmedi mi?

Kendilerinin tertip ettiği Mustafa Kemal heykeline yapılan provokasyona Kemalcıların ortaya koyduğu refleks; İslam'a ve kutsal değerlerine hakaret edildiğinde Müslümanların ortaya koyduğu refleksten daha baskınsa, daha etkinse, daha gür ise bunun tek bir nedeni vardır; azgın azınlık Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre hala efendi, baskın çoğunluk Müslümanlar ise hala köle/parya!

Her olayda azgın azınlık Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre'nin sesi, niçin çoğunluk Müslüman toplumun sesinden daha gürültülü ve yankılı oluyor? Çünkü Türkiye'de milli ve yerli bir medya ile akademiya yok. Var olan sözde yandaş havuzcular ile muhalif foncular tek merkezden yani Türkiye'deki İsrail'den yönetiliyor.

ABD, İngiliz ve Avrupa ülkeleri büyükelçileri ile neredeyse günlük rutine bağladıkları görüşmeleri ile gündemde olan yıkım, takoz ve barikat muhalefetin seçmen kitlesi, Samsun'da Atatürk heykeli etrafında milli ve yerli bir ayin yaptı!

Atatürk heykeline halat bağlayan da arabayı kullanan da tutuklandı. Ama Hz. Adem(AS) ile Hz. Havva'ya hakaret eden Sezen Aksu hala seçilmiş büyük sanatçı! Hz. Meryem'e iftira atan da hala ilahiyatçı! İslam'a ortaçağ zihniyeti diyen de hala Milletvekili! Yok yok bu ülke İsrail değil; Türkiye!

***

HDP'li Oya Ersoy'a ne olacak?

Regaip Kandili gecesi İslam'a hakaret eden HDP'li Oya Ersoy'a ne olacak? Hiçbir şey. Yaptığı kar kalacak. Niçin? Çünkü Müslümanlarda dinine sahip çıkacak özgür ve bağımsız bir ruh, kimya, manevi element yok! Müslümanların tek ilahı menfaati. Atama, tayin, terfi, rütbe, makam, mevkii, ihale, mide ve komisyon.

***

Üzerinden 4 yıl geçti!

AK Parti Meclis Grubu herkesin sandığının aksine CB Erdoğan'ın değil; Türkiye'deki İsrail'i (Selanik Dönmesi Sabetaycı Zümre) dinliyor ve onun emrinde. Örnek: Yüksek fiyatlara mâni olmak için 2018'de gündeme gelen hal yasasına ne oldu? Üzerinden 4 yıl geçti! Nerede Sosyal Medya yasası? Hani market zincirleriyle ilgili yasa? Bu yasaları TBMM'nde buharlaştıran güç kim? Üstelik CB Erdoğan'ın istemesine rağmen!

***

İstanbulkart'a yüzde 92 zam

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbulkart'a yüzde 92 zam yaptı. Ücretsiz karta yüzde 75, vizeleme ücretine yüzde 160 zam yapıldı. TÜSİAD'çı büyük sermayeye ait Beşli Çete harami market zincirleri ile tedarik zincirlerinin birlikte organize ettikleri suni olarak meydana getirilen yüksek etiket fiyatlarına isyan edip iktidarı suçlayanlardan hiç ses yok.

***

Vay Milli Gazete vay...

İsrail'in çıkarmak istediği Rusya- Ukrayna Savaşını engellemek için Ukrayna ve Rusya nezdinde girişimlerde bulunan CB Erdoğan'ın faaliyetlerine hiç yer vermeyen Milli Gazete, iki gündür manşetten İsrail CB Herzog'un şimdilik dedikodu hükmündeki Türkiye ziyareti üzerinden iktidara sallıyor utanmadan.

CB Erdoğan, İsrail CB Herzog'u önce Şubat'ta ses çıkmayınca Mart'ta Türkiye'ye davet etti. Dikkat ediniz.. Davet edilen değil; davet eden konumunda Türkiye. Kim davet eder? Patron! Kim davet edilir? Uydu, müstemleke! İsrail eğer CB Erdoğan'ın davetine icabet eder ise Türkiye'nin efendiliğini kabul etmiş demektir.

***

İsrail ve ABD, Türkiye'nin Dünya Siyonizm'inden özgür ve bağımsız politikalar izleyen küresel bir güç olduğu gerçeğini perdelemek için Türkiye'nin dış politika hamlelerine sahip çıkma hinliğini, kurnazlığını yaparak adeta, "bizim kontrolümüzde" imajını vermeye çalışıyor. Örnek: Türkiye'nin Rusya ile Ukrayna arasındaki tatsızlığı çözme gayretine destek veriyor görünmesi gibi.

***

Esat Coşan Mercedes marka arabada trafik kazasında öldü

Çıkardığı İslam dergisi ile Erbakan düşmanlığı yapan, aleyhine iftiralarla dolu çıkardığı teyip kasetinde kin kusan, ANAP'ın oy deposu, MGV'ye karşı Hak Yol Vakfını Kur'an, 28 Şubat post modern darbe sürecinde Erbakan'a sahip çıkmak yerine Mesut Yılmaz yardakçılığı yapan Esat Coşan, 28 Şubat post modern darbesi Milli Görüş derin devleti tarafından ters yüz edilince soluğu Avustralya'da aldı. Erbakan'ı Mercedes'e binmekle suçlayan Esat Coşan Mercedes marka arabada trafik kazasında öldü.

***

Libya, Doğu Akdeniz, Dağlık Karabağ ve Afrika'da Türkiye'nin falakaya yatırdığı Fransa CB Macron, Rusya ve Ukrayna'yı ziyaret edecek. Siyonizm aklınca Fransa'yı kullanarak Türkiye'den rol çalma telaşında. Ama bu tür küflenmiş ve raf ömrünü tamamlamış numaraları artık dünya yemiyor.

O.G.

04 Şub 2022 - 18:34 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.