Erkekseniz takiyeyi bırakın, maskelerinizi indirin gerçek kimliğinizle çıkın meydana, Çıfıtlar!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, gündemi değerlendirdi. Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümrenin CB Erdoğan'a düşmanlığının Müslümanlığına olduğu gerçeği artık saklanamaz açıklıkta olduğunu söyledi. Onların Sezen Aksu ve Sedef Kabaş’ı savunurken Müslümanların Ayasofya Cami İmamını savunamadıklarına dikkat çekti. Kadınları öne sürüp arkalarına saklanan zümreye çağrıda bulundu.

Öne çıkan başlıklar:

  • Erkekseniz takiyeyi bırakın, maskelerinizi indirin gerçek kimliğinizle çıkın meydana, Çıfıtlar!
  • Bu ürkek ve korkak sendikacılıktır
  • "Beşli çete" diye yaftalanan müteahhit olayı

***

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümrenin CB Erdoğan'a düşmanlığının Müslümanlığına olduğu gerçeği artık saklanamaz açıklıktadır. Bu zümrenin İslam'a düşmanlığı başka hiçbir toplumda yoktur. Bu zümre şeytanidir.

Selanik Dönmesi takiyeci zümre Sezen Aksu ve Sedef Kabaş Çıfıtlarını nasıl savunuyorlar... Kemalcı resmi ideoloji ile asimile edilip köleleştirilen Müslümanlar bir Ayasofya Camii imamını savunamadılar. Oysa "Zincirler kırılsın Ayasofya açılsın" sloganıyla ne mitingler, gösteriler yapılıp nutuklar atılmıştı. Müslümanlar iktidar olmaya liyakat gösteremezlerse Kemalcılar yine ellerinden alırlar bu gidişle..

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre, Kemalcı resmi ideoloji ile asimile edilip köleleştirilen Müslümanlar desteksiz bıraktığı için her konuda CB Erdoğan'a şirretlik yaparak geri adım attırıyor. "İki ayyaşşın yaptığı kanunlar" dedi geri adım attırdılar. Küfürbazlara "Dilini koparırız" dedi geri adım attırdılar. Şu köle Müslümanlar hiç iktidara yakışmıyor.

Kemalcı resmi ideoloji ile asimile edilip köleleştirilen, cihadı, marufu emretmeyi, münkeri nehyetmeyi unutmuş şu yanaşmacı, kaytarıcı, fırıldakçı, nemelazımcı, pinti Müslümanlara sakallısıyla, sarıklısıyla, cübbelisiyle, kravatlısıyla, sinekkaydı tıraşlısıyla Anıtkabir nöbeti tutturup 7/24 saat süpürüp yıkatıp sildirmek lazım. Bunlar camilere layık değil.

Şu cür'ete ve şu pintiliğe bir bakın.. Dinsiz, imansız, abdestsiz, taharetsiz, cenabet bir laikçi sekülerist değil de namazlı niyazlı bir Müslüman oturuyor diye takiyeci Selanik Dönmesi Zümre azınlığından biri Cumhurbaşkanı Sarayına ahır diyor. Ama ezici Müslüman çoğunluktan biri çıkıp ahır senin şu tapınağın diyemiyor! Kölelik böyle bir şey.

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre hormonlu büyütüp topluma dayattığı sanatçıları siyasi konularda cepheye sürüyor. Eleştirilince de vaayy!.. sanatçıya saldırı diye tozu dumana katıyor. Müslümanların uyuşukluğundan bu cüret...

Eyyy... Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre! Sezen Aksu'yu, Sedef Kabaş'ı cepheye sürüp arkasına saklanma. Şeyin gölgesi olmaz. Erkekseniz takiyeyi bırakın, maskelerinizi indirin gerçek kimliğinizle çıkın meydana, Çıfıtlar!

Devlet memuruna, işçisine, emeklisine enflasyon üzerinde maaş zammı yaptı. Ekonomi büyüyor topluma yansımıyor, gelir dağılımı adaletsiz diye mangalda kül savuran Takiyeci Zümre illüzyoncu medya ve akademiyası fırsatı ganimet bilip fahiş fiyatlarla kârlarını kat kat arttıran harami 5 süpermarket zincirinin çalışanlarını asgari ücrete mahkûm edişini perdeliyor. Zira bu harami süpermarketler de Takiyeci Zümreye ait.

Takiyeci Sabetaycı Kemalcı Zümre cepheye genellikle dişilerini sürüyor. Sezen Aksu, Sedef Kabaş, Nevşin Mengü, Şirin Payzın, Mine Kırıkkanat, Ayşegül Arslan, Ebru Baki gibilerini Müslümanların iktidarına saldırtıyor. Müslüman kadınlar da cephede savaşır ama erkekler kadınları öne çıkarıp arkasına saklanmazlar. Günümüz toplumunda kadınlara uygulanan pozitif ayrımcılığı Takiyeci Zümre her şeyi istismar ettiği gibi istismar ediyor.

***

Bu ürkek ve korkak sendikacılıktır

Memur ve işçi sendikaları sadece mensuplarının haklarını savunuyorlar. Oysa tüm çalışanların haklarını savunmaları gerekir. Devlet memurlara, işçilere, emeklilere enflasyonun üzerinde maaş zamları yaptı. Zümreye ait özel sektör özellikle beş harami süpermarket zincirleri çalışanlarını asgari ücrete mahkûm ediyor. Medya kuruluşları dahil sendikalaşmaya müsaade etmiyorlar. İşçi ve memur sendikaları bu duruma sessiz kalıyorlar. Bu ürkek ve korkak sendikacılıktır.

***

"Beşli çete" diye yaftalanan müteahhit olayı

"Beşli çete" diye yaftalanan müteahhit olayının gerçek yüzü şudur: Selanik Dönmesi takiyeci Zümreye mensup müteahhitler devlet ihalelerini projeleri engellemek, yapmamak, aksatmak için kasıtlı alıyorlar. Bu hain zümre Türkiye düşmanlığını her alanda örgütleyip organize ediyor.

O.G.

27 Oca 2022 - 20:28 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.