Konuşulacak neler var neler... Ama önce şu yasaklar artık bir kalksın!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil gündemi değerlendirdi. CHP’nin Cumhurbaşkanına hakaret cezası kaldırılsın çıkışına değinen Geçkil; “Ölüsünün ihanetlerini, astığı astık kestiği kestik zulümlerini, çevirdiği entrikaları konuşmak, yazmak yasak... Dirisine hakaret serbest. Tabucu, totemist, şımarık, küstah CHP pervasızlığı...” dedi. Yasaklar kalksın konuşulacak neler var diyerek bazı maddeleri sıraladı.

Öne çıkan başlıklar:

  • Konuşulacak neler var neler... Ama önce şu yasaklar artık bir kalksın!
  • Facebook paylaşımlarımızı görünür kılmıyor
  • Erbakan bu zihniyetin elinden Türkiye'yi alıp Müslümanları iktidar yaptı
  • Bu yüzden Dönmeler İyi Parti bünyesinde bir araya geldiler
  • Elazığ medyası sayın milletvekiline bu soruyu soramıyor!
  • Beyaz Saray'dan başka saray tanımak istemeyen işbirlikçi vesayetçi güruhu

***

CHP Sedef Kabaş Çıfıt'ını kurtarmak için Cumhurbaşkanı'na hakaret cezası kaldırılsın diye yasa teklifi veriyor. Ölüsünün ihanetlerini, astığı astık kestiği kestik zulümlerini, çevirdiği entrikaları konuşmak, yazmak yasak... Dirisine hakaret serbest. Tabucu, totemist, şımarık, küstah CHP pervasızlığı... Karşısında da imtiyazlı mübadil zümre oligarşisinin Kemalcı ideoloji ile asimile edip köleleştirdiği Müslüman kitle olunca CHP'yi kim tutar?

Bütün yasaklar kalksın ki... Petrol zengini Türk ve Sünni Kerkük ile Musul'u Arap ve Nusayri Hatay ile takas edip üstüne Arap düşmanlığı yapan ihaneti konuşalım. Türkiye ile Suriye yönetimleri arasında müzmin sorun oluşturmak isteyen İngiliz entrikasına alet olanları konuşalım...

Bütün yasaklar kalksın ki... Mübadele ile sürülen 2,5 milyon Rum'a karşılık Selanik ve çevresinden 350 bin Yahudi'yi getirip Batı Trakya Türklerinden tek kişi getirmeyen komployu konuşalım.. TC diye kurulan takiyeci Sabetaycı Zümre Oligarşisini konuşalım..

Bütün yasaklar kalksın ki... İstiklal Mahkemelerinin meydanlarda kurulan idam sehpalarında ibret olsun diye günlerce sallandırdığı binlerce İslam âlimini konuşalım. Erzincan'da infazdan önce vefat eden İslam âliminin mezarından çıkartılıp idam sehpasına çekildiğini konuşalım. Eskiden yazdığı şapka aleyhine kitaptan ötürü şapka devriminden sonra yargılanıp idam edilen İslam âlimini konuşalım.

Bütün yasaklar kalksın ki... Dersim'de uçaktan yağdırılan bombalarla, kurşuna dizilerek, fare zehiriyle kitleler öldürülerek yapılan katliam vahşetini konuşalım... Görevlendirilen resmi kişilerce ağır tahriklerle kışkırtılıp zoraki isyan ettirilen, ardından yaş kuru binlerce insanı ibret olsun diye caddeler boyunca idam sehpalarında teşhir eden, sonra da İngiliz ajanlar kışkırttı diye Şeyh Said'e iftira atarak hain komplosunu örten tağuti daccal zihniyetini konuşalım...

Bütün yasaklar kalksın ki... Başkent İstanbul'u işgal eden İngilizlerin Almanya'ya sürdüğü İttihatçı yöneticilerin TC kurulunca neden ülkeye sokulmadığını konuşalım. İzmir Suikastı şüphesiyle idam edilen 17 kişiyi, yurt dışına sürülen 150 kişiyi konuşalım... Konuşulacak neler var neler... Ama önce şu yasaklar artık bir kalksın!

***

Facebook paylaşımlarımızı görünür kılmıyor

Gönderilerimiz ne kadar beğeni alırsa alsın, ne kadar paylaşılırsa paylaşılsın görünür olmuyor. Facebook temsilcisi TBMM'de bilgi sunarken uygun görmediğimiz paylaşımları görünür kılmıyoruz itirafında bulunmuştu.

***

Erbakan bu zihniyetin elinden Türkiye'yi alıp Müslümanları iktidar yaptı

"Bunlar dinsiz olsa öpüp başımıza koyarız. Bunlar din düşmanı. Siz de dinsiz olacaksınız diyorlar"
-ERBAKAN-

Selanik Dönmesi CHP zihniyetini böyle tarif eden Erbakan Kemalcı vesayet statükosu için de "Bu hile rejimi ve köle düzeni bir Yahudi şaheseridir" diyordu. Millî Görüş cihadı ile Erbakan bu zihniyetin elinden Türkiye'yi alıp Müslümanları iktidar yaptı.

***

Bu yüzden Dönmeler İyi Parti bünyesinde bir araya geldiler

Kılıçdaroğlu şu on yılda CHP kadar değişen bir başkası yok diyor. Doğru söylüyor. Dersimli Kemal Selanikli Kemalcı İslam düşmanı takiyecileri bir hayli tasfiye ederek CHP'yi dine ve dindarlara saygılı hale getirdi. Bu yüzden Dönmeler İyi Parti bünyesinde bir araya geldiler. ANAP, DYP, MHP içinde konuşlanan Dönme kadrolar şimdi İyi Parti'de. AKP'deki Pelikancılar da ilk fırsatta kapağı oraya atacaklar.

***

Beyaz Saray'dan başka saray tanımak istemeyen işbirlikçi vesayetçi güruhu

Beyaz Saray'dan başka saray tanımak istemeyen işbirlikçi vesayetçi güruhu ilk günden beri kırmızı gören boğalar gibi Cumhurbaşkanlığı Sarayına saldırıda. Küresel Siyonizm adına altı asırlık Osmanlı Devletini yıkıp milletimizi esir alan dışarıdan güdümlü bu müstemleke zümresinin bağımsız, özgür Türkiye kanına dokunuyor.

***

Elazığ medyası sayın milletvekiline bu soruyu soramıyor!

Ankara'da ikamet eden Elazığlı bir müteahhit (isminin açıklanmasını istemedi) El-Aziz Gazetemize şunu dedi: İbrahim Kalın CHP Elazığ milletvekiline çok yağlı-ballı ihaleler veriyor! Sessiz kalan sayın milletvekili bir açıklama yaparsa  aynen yayınlarız. İlginçtir, iktidar yanlısı Elazığ medyası sayın milletvekiline bu soruyu soramıyor!

***

"Davud'un dediği değil Ma'bud'un dediği olur" Amenna. Ancak Davud'un dediği de Ma'bud'un dediğidir. Kanıtı şu ayetler: (Allah dilemedikçe siz dileyemezsiniz) (Sizi de yaptıklarınızı da Allah yaratmaktadır)

O.G.

25 Oca 2022 - 19:26 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.