Yandaş medya da diğeri gibi Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümrenin kontrolünde

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in bugün gündemi yoğundu. Enerji fiyatlarındaki artışa gösterilen tepkiler, yandaş medyanın tavrı, Abdi İpekçi suikastı, Sedef Kabaş meselesi, Meral Akşener’in adalet çıkışı ve daha bir çok konuda değerlendirmelerde bulundu. Okurlarımız için paylaştık...

Öne çıkan başlıklar:

  • Yandaş medya da diğeri gibi Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümrenin kontrolünde
  • Abdi İpekçi suikastından sonra
  • Biri diğerinden beter iki tür uğursuz seçmen
  • Müslümanlara kuracağı en tehlikeli tuzak
  • Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başından devirmeden
  • Bu üstün siyasi dehayı Erdoğan’a mal etmek
  • Sedef Kabaş adlı rezil gazeteci
  • Meral Akşener’in " Türkiye'ye yeniden adalet gelecek" çıkışı
  • Seçim kampanyaları parlak sloganlarla yürütülür

***

Türkiye'nin bu iktidar döneminde enerji koridoru haline getirildiği, devletin doğalgazı sübvanse ederek büyük zararla vatandaşına Avrupa ülkelerinden daha ucuza sattığı gibi basit, anlaşılabir somut bir gerçekliği topluma anlatacak kimse yok! Yandaş medya da diğeri gibi Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümrenin kontrolünde. AKP'yi ise Pelikan Örgütü metastaz yapmış. Bu ülke sahipsiz mi ya?

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre kontrolündeki illüzyoncu medya ve akademiya "Vatandaşa ne, geçmediği köprü, tünel, otoban, hızlı demir yolu? O cebine bakar" diye sürekli şuursuzluk empoze ediyor. Ulan yere girsin devletini, ülkesini değil yalnızca cebini düşünen mideci, uçkurcu uğursuz vatandaş. Vatandaş yaban domuzları bunlardan iyi.

***

Abdi İpekçi suikastından sonra ülke yönetiminden ülke yönetiminden istikrarlı şekilde uzaklaştırıldı

TC'nin kurucu iradesini temsil eden Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre Abdi İpekçi suikastından sonra ülke yönetiminden istikrarlı şekilde uzaklaştırıldı. Suikastın döneminde gerçekleştirildiği Başbakan Ecevit "Artık önümü göremez oldum" demişti.

***

Biri diğerinden beter iki tür uğursuz seçmen

Güdümlü demokrasilerde biri diğerinden beter iki tür uğursuz seçmen oluşturulur. Biri kıyamet kopsa, cehenneme götürse partisi ve ideolojisine zift gibi yapışmış bağnaz seçmen. Diğeri hiçbir değer tanımayan, ilkesiz, paradigmasız, bilye gibi her seçimde bir yere yuvarlanan seçmen.

***

Müslümanlara kuracağı en tehlikeli tuzak

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümrenin onları tanımayan Müslümanlara kuracağı en tehlikeli tuzak birtakım provokasyonlarla cepheyi genişletmeleri için manipüle etmek. Gafil ve cahil hocalar bari hiç konuşmasalar.

Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre türlü çeşitli maskeler kullanan unsurlarıyla farklı kesimlerde konuşlanıp kendi cephesini genişletirken onları tanımayan Müslümanlar ise sağa-sola sataşarak kendi cephesini daraltıyorlar. Bu bir savaştır ama siyasi mücadele diyelim, bodoslamasına olmaz; akılla, bilgiyle, strateji ve taktiklerle ancak başarılır.

***

Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başından devirmeden 2023 seçimine gidilirse…

Şu yadsınamaz bir gerçek ki; Selanik Dönmesi takiyeci Sabetaycı Zümre eğer Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başından devirmeden 2023 seçimine gidilirse bir halt edemez.

***

Bu üstün siyasi dehayı Erdoğan’a mal etmek

Cumhurbaşkanı Erdoğan hegemonik Kemalcı vesayet statükosu kurulu düzenine, onu savunan büyük sermaye, medya, akademiya ve siyasi partilere, küresel güçlere rağmen 20 yıldır Türkiye'yi dünyanın gıpta ile baktığı büyük bir başarıyla yönetiyor. Bu üstün siyasi dehayı ona mal etmek Türkiye'nin küresel çapta başarılarını idrak edememek olur.

***

Sedef Kabaş adlı rezil gazeteci

Eski zamanda biri adından söz ettirip ünlenmek için gidip Zemzem Kuyusuna çiş yapmış. Sedef Kabaş adlı rezil gazeteci de bir tv programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yaptığı edepsiz hakaretle umduğundan fazla ünlendi. Reklamın kötüsü olmaz mantığı.

***

Meral Akşener’in "Türkiye'ye yeniden adalet gelecek" çıkışı

Eski Türkiye Kemalcı vesayet statükosuna geri dönüşün öncülüğünü yapan Meral Akşener Sedef Kabaş olayına ilişkin "Türkiye'ye yeniden adalet gelecek" diyor. Yani yargıçların cübbeleriyle darbecileri ayakta alkışladığı o adalet yeniden gelecek! Sahi, darbeci bir generalin "kazığa oturtacağım" dediği biri vardı. Kimdi o; hatırlayan var mı?

***

Seçim kampanyaları parlak sloganlarla yürütülür

Demokrasilerde liderler siyasi söylemini basite indirgemek zorunda. Yoksa kapsamlı bir programı topluma satmada çok az alıcı bulurlar. Seçim Kampanyaları parlak sloganlarla yürütülür. En iyi sansasyonel  demagojiler, çarpıtmalar satar. Hizmet yarışı değil şov yarışı ilgi çeker. Rezervler kaldırılıp kitlelere kalsa her şey toplum felakete gider.

O.G.

23 Oca 2022 - 20:18 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.