Rusya, Kazakistan'a yönetimin davetiyle 3 bin asker gönderdi, herkes işgalci ilan etti!

Yazarlarımızdan Mesud Akgül’ün sosyal medya hesaplarından yaptığı gündem yorumu…

ABD ve Haçlı Batı müttefiki AB; Irak, Suriye, Afganistan'ı işgal ettiklerinde kimse işgalci diye suçlamadı! Neden? Çünkü İsrail'in güvenliği içindi bu işgaller! Rusya, Kazakistan'a üstelik de yönetimin davetiyle 3 bin asker gönderdi, herkes işgalci ilan etti! Neden? Çünkü Rusya, İsrail adına değil; Türkiye adına Kazakistan'a yardım ediyor!

Fransız ve İtalyan medyası, Türkiye ile yakınlaştığı için Kazakistan'ın başı derde girdi diye haber yapıyor. Sabetayist Dönme Kemalcı medya ve akademiya, "Kazakistan, Rusya'nın kontrölünden çıktı diye başına bunlar geldi" diye hokus pokus yapıyor.

Rusya; Irak, Doğu Akdeniz, Libya, Suriye ve Dağlık Karabağ'da nasıl Türkiye ile işbirliği yaptıysa Kazakistan'da da öyle yaptı. Bu yüzden Siyonist Sabetayist medya ve akademiya'nın hedefinde.

Türkiye'de ABD emperyalizm'ine karşı çıkan tek bir solcu/sosyalist; Irak, Suriye, Libya ve Dağlık Karabağ'da Türkiye ile birlikte hareket eden Rusya'yı destekleyen tek bir komünist; Erbakan ve Milli Görüş'ü savunan tek bir ilahiyatçı, tarikat ve cemaat; Tapınak Şövalyeleri ve faizci/tefeci sermaye patronu TÜSİAD ve milleti sömüren beşi bir yerde harami market zincirlerine karşı çıkan tek bir halkçı/ emekçi göremezsiniz!

Sosyal medyadan ABD ve Haçlı Avrupa'ya seslenerek Türkiye'ye müdahale edin diye çağrı yapan Selanik Dönmesi Sabetayist İttihatçılar; Kazakistan'da ki Rusya'nın varlığına isyan ediyor!

Ne yazdık! Türkiye'ye söz geçiremeyen İsrail, Türkiye ile yakınlaşan ülkeleri dövüyor ama beyhude bir çaba içinde. Hiç birşey elde edemez. Örnek: Kazakistan. İsrail ülkede Türk Baharı başlatmak istedi. Türkiye, Rusya'yı devreye soktu. Ve 1 hafta içinde Kazakistan'da hayat normale döndü. Şimdi ne mi olacak? 15 Temmuz sabahı nasıl 16 bin FETÖ'cü tutuklandıysa şimdi de Kazakistan'da FETÖ avı başlayacak!

Kazakistan CB Tokayev, " Yaşanan olaylar ismi olmayan tek merkezden koordine edildi" dedi. Dünyada ismi olmayan tek merkez denilerek adı ağza alınamayacak iki ülke var; Türkiye ve İsrail. CB Tokayev dolaylı olarak İsrail'i hedef göstermiş!

ABD'deki Sıyonist medya Kazakistan ile ilgili kimi suçladı? Rusya'yı. Türkiye'deki sözde yandaş havuz ile muhalif fondaş medya kimi hedef gösterdi? Rusya'yı. Ne diyoruz? Türkiye'de havuz/fondaş medya yok. Sabetayist Dönme hokkabaz medya ve akademiya var. Hepsi tek merkezden yönetiliyor.

Büyük Ortadoğu Projesiyle 22 İslam ülkesini işgal edip demokrasi, insan hakları, hukuk ve özgürlükleri bölgeye hakim kılan ABD ve AB; Rusya'nın Kazakistan'daki varlığını işgal diye niteliyor!

***

#Mustafa Güldağı saçmaladı

Erbakan'ın MGK toplantısı sonrası verdiği yemekte DKK'nın masaya rakı istemesiyle ilgili #Mustafa Güldağı diye bir zibidinin saçmalıklarına prim verip inanacak eşek sürüsünün sürüsüne bereket. Memlekette iki ayaklı eşekten çok ne var. Erbakan'ın verdiği yemekte askerin içki talebine karşı gelmemesi güçsüzlüğünden veya çaresizliğinden değil; 28 Şubatçı askeri bürokrasiyi tarih önünde damgalayıp milletin vicdanında mahkum etmek içindir.

#Mustafa Güldağı gibi Erbakan ile ilgili tüm müfredatı, literatürü ve bilgisi İsrailci illüzyoncu medya ve akademiya'nın manipülasyon, dezenformasyon ve algı operasyonlarından ibaret, " Kitap yüklü merkepler'in" hezeyanlarına aldanacak iki ayaklı eşek sürüsü mutlaka olacaktır. #Mustafa Güldağı, Erbakan senin beyninin kapasitesini çok aşar. Fazla zorlama şaftın kayar. Haddini bil yoksa haddini bildiririz altında sinek gibi ezilirsin.

Bana bak #Mustafa Güldağı... CB Erdoğan'ı desteklemek için sakın Erbakan ile kıyaslama gibi bir ahmaklığa yeltenmiyesin. Kurduğu iki kutuplu dünya düzeniyle gücünün zirvesinde iken hedef aldığı Dünya Siyonizmi'nin küresel hegamonyasına son verip, Sabetayist Dönme zümre oligarşisini devletten uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yapan, kurduğu ileri teknolojiye dayalı savunma sanayii ile Türkiye'yi süper güç konumuna yükselten Erbakan senin çapını aşar.

***

Besim Tibuk, Ramazan'ı kışa sabitleyelim, su serbest olsun demiş

Selanik Dönmesi Besim Tibuk, Ramazan'ı kışa sabitleyelim, oruçta da su içmek serbest olsun demiş. Peki, Besim Tibuk, Müslüman mı? Yok. Sabetay Sevi'nin dinine iman etmiş bir Sabetayist. Madem öyle Müslümanların oruç ibadetinden Besim'e ne? Sabetayist Dönme zümre oligarşisi, *Müslümanlar ancak benim uygun gördüğüm, onay verdiğim, çerçevesini çizdiğim İslam'ı yaşayabilirler. Çünkü bizim ayağımız okka" küstahlık ve şımarıklığından vazgeçmiyor.

***

ABD; içinde İsrail, Rum, Yunanistan ve Mısır'in olduğu Akdeniz doğalgazını Avrupa'ya taşıyacak projeden yüksek maliyet nedeniyle çekildiğini açıkladı. "Biden, Beyaz Saray'a geldi artık CB Erdoğan ve Türkiye'nin işi bitti" diye sevinç çığlıkları atan İsrail ile Türkiye'deki İsrail (Selanik Dönmeleri) şimdi yastalar, perişan haldeler!

***

Tağut'i, inkarcı, paganist Kemalcı statükonun Müslümanlara dayatılması

Sokak köpekleri için sokağa dökülenlerin olduğu Türkiye'de tağut'i, inkarcı, paganist Kemalcı statüko'nun putperest ritüel ve geleneklerinin yasa ve kamu gücüyle 90 yıldır Müslüman toplumuna dayatılmasına itiraz için yasal protesto hakkını kullanmayan asimile edilip köleleştirilmiş Müslüman toplum var olduğu müddetçe sokak köpekleri sevenler efendi olmaya devam eder.

***

Kabataş Erkek Lisesi olayı

Halkın gündeminden düşmüş Mustafa Kemal'i hatırlatmanın en güzel yolu, kullandığın aparatları devreye sokarak Mustafa Kemal'e akılsızca saldırtmaktır.(Kabataş Erkek Lisesi) Sonra illüzyoncu medya ve akademiya'yı devreye alıp Mustafa Kemal propagandası üzerinden Müslüman toplumu tehdit etmek, aşağılamak. Selanik Dönmesi Sabetayist İttihatçılar 90 yıldır aynı yöntemi uyguluyor.

Kabataş Erkek Lisesi'nde bir grup öğrenci Atatürk'ün posterini bıçakla yırtmış. Ajans işi olduğu her halinden belli. Sözcü manşetten, "Atatürk'e tek kötü söz edenin damarında bir damla Türk kanı yoktur" demiş. Doğru söylüyor Sözcü! Zira 2. Abdülhamid'i tahtan indiren ve Selanik'ten yola çıkan Hareket Ordusunda damarında bir damla Türk kanı taşıyan yoktu! Hepsi damarında asil kan ( Sabetayist Dönme) taşıyan Siyonist İttihatçılardı.

İsrail'in sağlam İP'sizlerinden şehit yakınına hakaret eden Lütfü (Beyaz) Türkkan, "Ben de Kabataşlıyım. Atatürk'ün posterini bıçakla yırtan şerefsizlerden hesap sorulmalı" demiş. Şehit yakınına kallavi küfür edecek ve Ziraat Bankası'ndan 36 milyon dolar hüpletecek kadar şerefli olan Lütfü, Kabataşlılara şeref öğretiyor!

Kemalizm'i devletin resmi ideolojisi yaparak 90 yıldır Müslüman milletin dinine, inancına, tarihine, kimliğine ve varlığına düşmanlık edip saldıranların içinde damarında bir damla Müslüman Türk kanı dolaşan yoktur. Asil kan( Sabetayist Dönme) sahipleridir bunlar.

***

CB Erdoğan’ın ihanet çıkışı

CB Erdoğan: " Türkiye'yi, son dönemde pek çok yerde örnekleri yaşanan kargaşa ve parçalanma iklimine sokmanın peşinde koşanların ihanetlerini ortaya sereceğiz. Ülkeyi, asırlık tasallutlarından kurtarmak için bunca yıldır ter döktüğümüz küresel siyaset ve para baronlarına teslim etmeye kalkanları deşifre edeceğiz."

İşte Milli Görüş ruhu budur.

***

Yalnızca CB Erdoğan dillendirdi

CB Erdoğan, global Siyonist düzen ve Türkiye'deki İsrail (Selanik Dönmesi) ile giriştiği ölümüne kavgada niçin AK Parti, yandaş medya ve Beştepe Külliyesi'nce yalnızlığa mahkum ediliyor? Faiz lobisiyle mücadelesinde olduğu gibi TURKOVAC düşmanlığı yapan (Beyaz)Türk Tabipler Birliğine de hak ettiğini yine yalnızca CB Erdoğan dillendirdi.

***

MSB Hulusi Akar noktayı koydu

" Yunanistan silahlanıyor. Bu savunma amaçlı ise çok fazla. Türkiye'ye karşı ise çok az!"

***

Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Rana Nomak Sanyal ve ekibi akciğer kanseri için geliştirdikleri ilacın klinik aşamalarına geçildi. Ancak 1 yıldır maaş alıp sadece ayakta amuda kalkmış Boğaziçili akademisyenler kadar medyada ilgi görmedi bu müthiş çalışma. İşte ihanetin en açık hali. Kansere çare arayana değil de ayakta amuda bekleyene sahip çıkan kökü dışarıda bir medya ve akademiya var Türkiye'de

***

HDP'li Milletvekili Semra Güzel'in terörist sevgilisi

HDP'li Milletvekili Semra Güzel'in terörist sevgilisi Volkan Bora ile fotoğrafları ortaya çıktı. Selanik Dönmesi Sabetayist medya ve akademiyadan ses yok. CHP, İP, HDP, SP, GP, YRP, DEVA'dan çıt yok. İki de bir iktidara demokrasi, insan hakları diyerek parmak sallayan Selanik Dönmesi Kemalcı statükoyu koruma ve kollama teşkilatı Tapınakçı TÜSİAD'tan gık yok. Neden? Çünkü İsrail, kendi içindeki ihaneti öldürür; diğer ülkelerdeki ihaneti baş tacı yapar.

CB Erdoğan'ı Afganistan Mücahitleri liderlerinden Hikmetyar ile çektiği fotoğraflar üzerinden adeta terörist ilan eden Selanik Dönmesi medya ve akademiya, PKK'lı teröristle sevgili olan HDP'li Semra Güzel'e güzellemeler yapıyor.

***

Şeytan gübresi Fatih Altaylı, programına konuk ettiği CHP lideri Kılıçdaroğlu'na büyük kumpas kurdu. TBMM Mustafa Şentop ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu canlı yayına bağladı. Çünkü Dersimli Kılıçdaroğlu ile Selanik Dönmesi Sabetayist azgın azınlık arasındaki kan davası var ve devam ediyor! Altaylı, Selanik Dönmeleri adına yaptı yapacağını. Yoksa günahı kadar AK Parti'yi sevmez. AK Partililer de bayram ediyor şuursuzlar.

***

Akşener'e iyi bir yedek lastik olur!

Fatih Erbakan almış eline sazı bir türkü tutturmuş gidiyor. Her platformda bu türküyü söylüyor. 3. İttifak türküsü. İYİ Parti, DP, MP, GP, HÜDA PAR ve TDP ile meydana gelen 3. İttifak. Bu kadar benzemezin bir araya gelmesinden Milli Görüş olur mu? Olmaz. Ne olur peki? Selanik Dönmesi Sabetayist Meral Akşener'e iyi bir yedek lastik olur!

O.G.

10 Oca 2022 - 19:10 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

Hüseyin - Fatih ERBAKAN ile ilgili görüşlerinize katılmıyorum. Bir sonraki seçimde Akp ile ittifak yapacaklarını düşünüyorum.

Fatih bey o partiyi Saadete makas attıkları için kurdu. 2 parti ile yürüme fikri Erbakan Hocanında.

Milli görüşün hem iktidarda hemde muhalefette olduğunu düşünüyorum.

saygılar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 12 Ocak 12:38