Bir gecede Dolar'ın değeri neden %50 düştü

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Dolar’ın bir gecede neden düştüğünün gerçeğini açıklayan Geçkil çıkmasında olduğu gibi düşmesinde de toplumun gerçek sebebi öğrenemediğini belirtti. Şirin Payzın’a bir çağrıda bulundu, Durmuş Yılmaz değerlendirmesi yaptı! Okurlarımız için derledik…

Öne çıkan başlıklar:

  • Bir gecede Dolar'ın değeri neden %50 düştü
  • Şirin Payzın'a
  • Kemalcı eğitimle asimile edilerek köleleştirilmiş tipik bir Müslüman örneği

***

Aidiyetleri, mensubiyetleri, ideolojileri, konuşlandıkları kesimler, yaşam felsefeleri ve tarzları, sosyal statüleri farklı, inaçlı-inançsız insanların ortak paydaları sanıldığı gibi iktidar karşıtlığı değildir; cibilliyetleridir, Selanik Dönmesi gizli kimlikleridir.

Bir gecede Dolar'ın değeri neden %50 düştü; toplum öğrenemedi. Tıpkı neden çıktığını öğrenemediği gibi. Çünkü illüzyoncu ekonomi medya ve akademiyası olguları çarpıtıp algıya dönüştürüyor. Neymiş; kur korumalı ₺ mevduatı hesabı sistemi açıklanınca $ düşmüş. Sizi bunu külahıma anlatın. Hazine Bakanı TÜSİAD'ı birlikte biteriz ha! Diye tehdit etti. Sonra CB Erdoğan cinsinizi, cibilliyetinizi biliyorum, siz bizi bitiremezsiniz, biz sizi bitiririz deyince beyaz bayrağı kaldırdılar. Olay bu!

İllüzyoncu medya ve akademiyanın Cumhur İktidarı aleyhine şartlandırdığı öyle bir kesim var ki, hafazanAllah... Pentagon Süleymaniye'yi füze ile vursa iktidarı suçlayacak! TÜSİAD eğer Marmara bölgesini ayırıp Avrupa Birliği'ne sokalım, Arzımevud içindeki güneyi İsrail'e verelim dese alkışlayacak!

Şu illüzyoncu ekonomi medya ve akademiyası var ya... Daha düne kadar faiz sonuç, enflasyon nedendir diyorlardı. Şimdi de döviz düştü ama gizli faiz nedeniyle enflasyon düşmeyecek diyorlar. Ah! Sultan Yavuz mezarından çıkıp gelse de bunların hepsinin boynunu vursa!

Takiyeci Dönme Selanikliler soruyor: CB Erdoğan Türkiye'yi nas hükümleriyle yönetme yetkisini milletten mi aldı, referandum mu yaptı? Takiyeci Dönmeler bu soruyu sormadan önce şu sorunun cevabını bir vermeliler. M. Kemal hiç seçime gitmeden 15 yıl ülkeyi Siyonist Haçlı Batı kanunlarıyla yönetip değiştirilmesi teklif dahi edilemez inkârcı devrim kanunlarını yürürlüğe koyarken referandum mu yaptı?

Evet, TÜSİAD gücünü sahip olduğu büyük sermayeden ve desteğini aldığı global Siyonist sermayeden alıyor. Ama bunlardan çok daha önemlisi Kemalcı paganist eğitimle millî hasletlerinden, duygularından, tarihinden koparılmış, bireyselleştirilmiş, köleleştirilmiş, aidiyetsiz, hamiyetsiz, gayretsiz toplum yapısı bu gücünü kullanma imkânı sağlıyor.

***

Şirin Payzın'a

Şirin Payzın'a: ABD'nin organize ettiği 10 ülke büyükelçisinin yayınladığı bildiriye güvendin; geri adım attılar, yıkıldın. TÜSİAD ve arkasındaki global Siyonist sermayenin $ saldırısına güvendin; onlar da beyaz bayrak kaldırdı, bir daha yıkıldın. Kadın yüreğin bir daha yıkılmaya dayanamaz. Bunlara artık bel bağlama. Sen de devletine teslim ol. Yüreğine bu kötülüğü yapma. Yüreğin Türkiye sevgisi ile atsın.

***

Kemalcı eğitimle asimile edilerek köleleştirilmiş tipik bir Müslüman örneği

Selanik Dönmeleri eski MB Başkanı Durmuş Yılmaz'ın evinin kapısındaki ayakkabıların fotoğrafını çekip yayınlayarak ilkelliği, köylülüğü ile bir hayli dalga geçmişlerdi. Şimdi onlara hizmet ediyor! İşte Kemalcı eğitimle asimile edilerek köleleştirilmiş tipik bir Müslüman örneği Durmuş Yılmaz.

O.G.

# TÜRKİYE'YE DOLAR OPERASYONU İLE İLİŞKİLİ:

22 Ara 2021 - 20:22 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?