AK Parti üst yönetimi, Meclis Grubu, Beştepe Külliyesi, havuz medyası TÜSİAD'a uysal koyun gibi davrandı

Gazetemiz yazarlarından Mesud Akgül’ün sosyal medya hesaplarından yaptığı gündem yorumu…

MHP lideri Devlet Bahçeli'den sonra ikinci bir erkek ses CB Erdoğan, global Siyonist sermayenin içimizdeki taşeronu TÜSİAD'a hak ettiğini söyledi. AK Parti üst yönetimi, Meclis Grubu, Beştepe Külliyesi, havuz medyası TÜSİAD'a uysal koyun gibi davrandı.

CB Erdoğan'dan Türkiye Sabetayist İş Adamları Derneği TÜSİAD'a okkalı bir cevap: "Ey TÜSİAD ve yavrucuklarına size sesleniyorum. Sizin tek göreviniz var yatırım ve büyüme. Kalkıp da hükümete saldırmanın yolunu aramayın. Bizimle mücadele edemezsiniz. Bizi yıkmaya çalışamazsınız. Sizin cinsinizi de cibiliyetinizi gayet iyi biliyoruz. "

CB Erdoğan ve Devlet Bahçeli'nin TÜSİAD'ı hedef almasından sonra şunu rahatlıkla söyleyebilirim: Milli Görüş derin devleti'nin radarına TÜSİAD girdi. Bu radara yakalanan hiç kimse kurtulamadı. Simavi ailesi, Dinç Bilgin, Cem Uzan, Aydın Doğan, Erol Aksoy, Mehmet Emin Karamehmet, Korkmaz Yiğit, FETÖ... TÜSİAD'ın da hiçbir şansı yok.

CHP lideri Dersimli Kemal Kılıçdaroğlu, CB Erdoğan ve Devlet Bahçeli ile birlikte Milli Görüş derin devletine çalışıyor. Nasıl mı? Kılıçdaroğlu'nun TÜSİAD'a susma konuş çağrısı olmasaydı TÜSİAD konuşmayacak ve iktidar yapacağını perde gerisinde yapacaktı. Böyle olunca CB Erdoğan ve Devlet Bahçeli, TÜSİAD'ı hedef yapamazlardı. Kılıçdaroğlu ne yaptı? TÜSİAD'ı mindere çekti ve CB Erdoğan ile Bahçeli'ye gollük pas attı.

CB Erdoğan'ın İsrail'e/Siyonizm'e sırtını dayayarak Türkiye düşmanlığı yapan TÜSİAD ve yavrucaklarına, "Sizin cinsinizi de cibiliyetinizi gayet iyi biliyoruz" diyerek gösterdiği haklı duruşa sahip çıkmazsa eğer SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP'ye bundan böyle Milli Görüş diyen olursa yüzüne tükürülesi bir mankurttur.

CB Erdoğan'ın İsrail'in kuklası TÜSİAD'a söylediği, " Sizin cinsinizi, cibiliyetinizi iyi..." şeklindeki tomturaklı hakaretini sözde yandaş medya nasıl gördü? Merak ediyorsanız gazete manşetlerine bakınız. Ne diyoruz? Havuz medyası CB Erdoğan'ın değil, İsrail'in yandaşı.

CB Erdoğan, TÜSİAD aleyhine konuşana kadar, Devlet Bahçeli dışında herkes arazi oldu. AK Parti üstü yönetimi, Beştepe Külliyesi, havuz medyası, AK Parti Meclis Grubu. CB Erdoğan konuştu ama ne hikmetse sessiz kalanlar hala sessizliklerini koruyor. Boşuna mı diyoruz, Türkiye'deki İsrail'in yeni aparatı Pelikan Örgütü AK Parti ve Beştepe Külliyesi'nde metastaz yapmış diye.

"Sizin cinsinizi, cibiliyetinizi iyi.." diyerek TÜSİAD'a kallavi bir ayar çeken CB Erdoğan'ın bu hakaretini illüzyoncu medya ve akademiya gizleyerek üstünü örttü. TÜSİAD mayınlı arazi. Çok tehlikeli. Cıs... Adamı yakar!

İngiliz Temel ve Fatih Erbakan, Erbakan ve Milli Görüş'ün en şiddetli düşmanı TÜSİAD ihanet sermayesine harp ilan etmiş CB Erdoğan'a destek vermek yerine üç maymunu oynuyorlar. Bunlardan Milli Görüş olur mu Allah aşkına?

CB Erdoğan'ın TÜSİAD ve faizci kapitalist sisteme açtığı savaş şu gerçeği gözler önünde serdi: Milli Görüş derin devleti, CB Erdoğan ve Devlet Bahçeli hariç global güç Siyonizm Türkiye'de siyasi partileri, sermayeyi, medyayı, bürokrasiyi, dini yapılanmaları, STK'ları kontörlü altına almış.

AK Partililer... Küresel Sıyonist faizci kapitalist sistem ve yerli versiyonu TÜSİAD ile savaşı'nda CB Erdoğan'ı yalnızlığa mahkum eden AK Parti üst yönetimine, Meclis Grubu'na, havuz medyasına, Beştepe Külliyesine gereken tepkiyi, protestoyu yasal çerçeve içinde kalarak en yüksek seda ile gösterelim. Çünkü biz suskun kalırsak CB Erdoğan da yalnız kalacak.

Milli Görüş camiası, 28 Şubat sürecinde Erbakan'a sahip çıkmadı. Yüce Allah da intikamını aldı ve SP'nin hali ortada. İsrail'e, Siyonist Haçlı Batı'ya, faize ve faiz lobisi TÜSİAD baronlarına savaş açan CB Erdoğan'a hak ettiği desteği milletimiz esirgerse bu sefer Allah'ın intikamı yalnızca AK Parti'yi değil, tüm vatanı vuracak.

***

CB Erdoğan'ı faizle savaşında yalnız bırakanlar

CB Erdoğan'ın, "Neymiş efendim faizleri düşürüyormuşuz. Benden başka bir şey beklemeyin. Bir Müslüman olarak naslar neyi gerektiriyorsa onu yapmaya devam edeceğim. Hüküm bu" diyerek Kur'an-ı temel dayanak yaparak faizci kapitalist sisteme açtığı savaşta susarak tepkisiz kalan ilahiyat, tarikat ve cemaat dünyasına manevi kurtuluş cephesi diye bakan varsa en asgari tabirle ahmaktır.

CB Erdoğan, 2 asırdır faiz ile dünya insanlığını sömüren küresel sermayeye savaş açmış. Kimler susuyor; AK Parti üst yönetimi.. Beştepe Külliyesi.. Havuz medyası..SP kabuk yönetimi.. Salako-palyaço YRP.. İlahiyatçilar.. Tarikatlar.. Cemaatler.. Hergün dünyanın etrafını birkaç kez gezip dolaşan keramet ehli şeyhler.. mollalar...

Yukarda ki tablo size ne anlatıyor?

Milli Gazete, CB Erdoğan'ın 28 Şubat'ın sermaye ayağı TÜSİAD'a galiz ifadelerle yüklenmesini görmezden geldi. Ne de olsa TÜSİAD üyesi şirketlerden bolca reklam parası alıyor. Velinimetine sahip çıkıyor Milli Gazete.

***

HaberTürk'ten Muharrem Sarıkaya'nın İHA muhabirini darp etmesi

Özgür medya, bağımsız medya, muhalif gazeteciler hapiste diye böğüren cinsi bozuk yaratıklar, HaberTürk'ten Muharrem Sarıkaya'nın İHA muhabirini darp etmesine gülüp geçtiler. Alın size özgür ve bağımsız medya.

AK Parti Gaziantep BŞBB Fatma Şahin bize neyi gösteriyor? Muharrem Sarıkaya adlı DNA'sı bozuk mahlukatın kendi huzurunda bir başka gazeteciyi tokatlamasına tepkisiz kalan Fatma Şahin bize diyor ki, Ey köleleştirilmiş Müslüman.. Erbakan, 40 yılda Selanik Dönmesi Kemalcıları devletten uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptı ama müşrik, inkarcı, paganist Kemalcı eğitim sistemi ile 4 nesildir asimile edilip köleleştirilmiş Müslüman hala korkak, pısırık.

İki AK Partili profil. Birisi 1 asırdır sırtını dünya Siyonizm'ine dayayarak ülkenin kaymağını yiyen TÜSİAD'a meydan okuyan CB Erdoğan. Diğeri huzurunda bir gazeteciyi darp ederek terbiyesizlik yapan gazeteciye sessiz kalan Fatma Şahin. Bu ülkenin, milletin ve devletin CB Erdoğan gibi yiğitlere ihtiyacı var. Fatma Şahin gibi profiller artık milletimize dar geliyor.

***

ASELSAN Katar'a satıldı yalanı

ASELSAN Katar'a satıldı yalanını uydurup bunun propagandasını yapan mankurt sürüsü, hakikatte ASELSAN'ı niye İsrail'e satmıyorsunuz diye hayıflananlardır.

***

Sabatayist Dönmeler kaybediyor

CHP içinde yaşanan Dersimli Kemalcılar ile Selanikli Sabetayist Kemalcılar arasındaki iktidar kavgası Cumhuriyet gazetesi ile ODA TV'ye de sıçramış. Kavgayı her alanda Sabatayist Dönmeler kaybediyor.

O.G.

20 Ara 2021 - 18:54 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.