Dağda teröristle, şehirde stokçuyla, medyada illüzyoncuyla mücadele... Hepsi Selanik Dönmelerine çıkıyor!

Türkiye kadim bir ihanetle mücadele içerisinde... Haberler dağda teröristle, şehirde stokçu, fahiş fiyatçı ile, illüzyoncu medya ve ile mücadele gelişmeleriyle dolu! Normalde bunlardan sadece biriyle bir uğraşmak bir ülke için yıkıcı etki oluştururken Türkiye hepsiyle toplu mücadele etmesine rağmen en iyi yönetilen ülke...

Son günlerde Selanik Dönmelerinin ihaneti artık en şiddetli boyuta ulaştı. Suni pahalılıkla, Dolar operasyonuyla ekonomiye saldıran bu yapı bir yandan da stokçuluk yaparak devlete de millete de operasyon çekiyor.

Yine şu sıralar dağları da hareketlendirdiler. Şehit haberlerinin ardından askeri operasyonlara da ağırlık verildi.

Bugün güvenlik güçleri tarafından yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen operasyonlarda 14 terörist etkisiz hale getirildi.

Karabük merkezli 50 ilde ise `bayilerdeki araçları toplayarak tekel oluşturdukları ve araç fiyatlarındaki artışı etkiledikleri` gerekçesiyle 51 kişiye stokçuluk operasyonu yapıldı. Selanik Dönmeleri dört koldan ihanetlerini sürdürüyor.

Önceki gün ise sokak söyleşileri kamuflajıyla provokatörlük yapan YouTube kanalı sahiplerine sabah saatlerinde operasyon yapıldı. İlave TV'nin sahibi Arif Kocabıyık, Sade Vatandaş’ın sahibi Mehmet Koyuncu ve Kendine Muhabir’ın sahibi Hasan Köksoy gözaltına alındıklarını duyurdu.

Medya ve akademiyanın bir de kurumsaldaki ayağı var ki ona henüz dokunulmadı. En yıpratıcı ve aşağılık ihanet ise oradan geliyor.

Türkiye dört koldan büyük bir ihanetin pençesinde... Normalde bunlardan sadece biri bile bir ülkenin bekası için büyük sorun olurken Türkiye hepsiyle aynı anda topyekün bir mücadele veriyor.

Küresel sermaye ve yerli işbirlikçileri Selanik Dönmelerinin amacını ise Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil şöyle açıklıyor:

"Manipülasyon ve ekonomik kumpaslarla Dolar operasyonu yapan global Siyonist sermaye baronlarının amacı sanıldığı gibi Cumhur İktidarını devirmek değildir. Türkiye'yi Irak ve Suriye'den beter hale getirmektir. 15 Temmuz'da darbe ile yapamadıklarını Dolar'la yapmaya çalışıyorlar."

- GEÇKİL -

Geçkil Selanik Dönmelerinin Türkiye'de iktidarı Müslümanlara kaptırdıkları için gözlerinin dönmüş olduğunu ve bu sebeple biz yönetmiyorsak kimseye de yönettirmeyiz anlayışı ile hareket ettiklerinin altını çiziyor.

Dün Yeni Şafak'tan İbrahim Karagül de Geçkil'i teyit ederek bu büyük ihanete dikkat çekmiş isim vermeden Selanik Dönmelerini kastederek malum yapının "bize iktidarı verin biz de size Türkiye'yi verelim" mantığıyla hareket ettiğini belirtmişti.

İllüzyoncu medya ve akademiya bu gerçekleri toplumdan gizlese de işte böylesi bir kritik virajdan geçiyor Türkiye...

Ancak sonuçta görüntü ne kadar aleyhindeymiş gibi görünse de galip gelen realite değil hakikat olacak!

Milli Görüş derin devleti süreci 15 Temmuz'da olduğu gibi yine tersine çevirecektir.

KİM ŞU SELANİK DÖNMELERİ?

"Selanik Dönmeleri başkent İstanbul'u 5 yıl boyunca işgal altında tutan İngilizlerin desteğinde TC'yi kurup yönettiler. 1945 Yalta Konferansından sonra  ABD sahiplendi. Türkiye'deki İsrail onlara deniliyor. Onlar Türkiye için ne isteseler, neye karşı çıksalar gerçekte İsrail içindir.

Selanik Dönmeleri Siyonist global sermayenin Türkiye temsilcisidirler. Medya ve akademiya onların kontrolündedir. Takiye ile her kesime, her kurum ve kuruluşa sızar, nüfuz ederler. Her alanda örgütlüdürler ve aynı odaktan yönetilirler. Konumları, unvanları, kimlikleri, meslekleri ne olursa olsun... farklı enstrümanlarla şef yönetiminde aynı parçayı çalan koro gibi aynı temel görüşleri dillendirirler.

Selanik Dönmeleri herkese açık mecralarda, kanallarda kendi aralarında şifreli bir dil kullanır, herkesin bildiği kelimelere kendilerinden başkasının anlayamayacağı anlamlar yüklerler. Onların bu açıktan spesifik iletişim dilini çok az uzmanı ancak bilir ya da çözer.

Selanik Dönmeleri her görüş, düşünce, ideoloji, inanç ve felsefi anlayışı benimser; gerekmediğinde vazgeçerler. Tek vazgeçilmezleri Kemalcılıktır. Türkçüsü Kürtçüsü, İslamcısı, tarikatçısı, ateisti, sosyalisti, liberali, komünisti, kapitalisti... vardır. Ne olurlarsa olsunlar her halükârda ortak bir paydada buluşurlar.

Anadolu'dan tehcir ile 1,5 milyon Ermeni, mübadele ile 2,5 milyon Rum sürüldü. Bu, Siyonizm'in planı olduğu için Hristiyan Batı bu Hristiyan azınlıklara sahip çıkmadı. TC'yi kuran Selanik Dönmesi İttihatçılar ülkenin nüfusu 13 milyon iken Balkanlardan 350 bin Yahudi getirtip sürülen Ermeni ve Rum nüfusun mülklerine yerleştirdiler. Tekalif-i Milliye kanunu ile de Müslümanların mallarına ganimet olarak el koydular. Selanik Dönmeleri böyle zengin oldular.

Selanik Dönmeleri M. Kamal'in ne mutlu Türk'üm diyene sözünü hep şöyle açıklarlar: Türk olana değil, Türk'üm diyene ne mutlu. Yahudi Dönmesi Selanikli göçmen kökenliler biz Türk'üz dedikleri için mutlular. Açıkçası ne mutlu Beyaz Türklere.

Bir Kur'an ayetinde şeytanın insanlara vahyettiği bildirilir. İzmirli Kabalacı Haham Sabetay Sevi Yahudilerin beklediği Mesih olduğunu söyleyerek Osmanlı Devletine isyan etti, tutuklandı. Saraydaki Yahudi nüfuzu bıraktırdı. Selanik'e yerleşti. Tapınak Şövalyelerini örnek alarak sözde Müslüman bir tarikat kurdu. Bu tarikate mensup İttihatçılar Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kurdular. İzmirli Haham haklı çıktı. Şeytan vahyetmiştir."

- GEÇKİL-

O.G.

15 Ara 2021 - 12:55 - Analiz

Muhabir  Osman Gürses


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.