İhanet kadim, gaflet kadim. Tarih dönme dolap tekerrür edip duruyor

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’nin illüzyoncu medya ve akademiya ile onu kontrol eden Selanik Dönmeleri sorununa değinen Geçkil, Sultan Abdülhamid zamanından örnekler vererek “Bugün Türkiye'nin başına bela olan illüzyoncu medya ve akademiya da yine takiyeci Selanikli Dönme güruhun kontrolündedir. İhanet kadim, gaflet kadim. Tarih dönme dolap tekerrür edip duruyor.” dedi.

İllüzyoncu medya ve akademiya var ya.. Devlet stokçuyu hedef alır onu savunur, döviz spekülatörünü hedef alır onu savunur, dış gücü hedef alır onu savunur, darbeciyi hedef alır onu savunur, ajanı casusu hedef alır onu savunur, PKK'yı hedef alır onu savunur, Esat'ı, Hafter'i savunur.. Bu ne kirli, ne yüzsüz, ne utanmaz, kaşar bir şeydir ya... Lanet olsun.

Ülke adına iyi, hayırlı, faydalı, başarılı ne varsa, kim varsa karalayan, kulp takan, yeren, itibarsızlaştıran... kötü, zararlı, belalı ne varsa, kim varsa savunan, sahiplenen şu illüzyoncu medya ve akademiya sorunu halledilmeden Türkiye'nin hiçbir sorunu ağız tadıyla çözülmez.

Sultan Abdülhamid'i hedef alan, sonunda hallettirip 6 asırlık imparatorluğu kısa sürede tuz buz eden basın ve aydınlar İttihatçı Selanikli Dönme güruhun kontrolündeydi. Bugün Türkiye'nin başına bela olan illüzyoncu medya ve akademiya da yine takiyeci Selanikli Dönme guruhun kontrolündedir. İhanet kadim, gaflet kadim. Tarih dönme dolap tekerrür edip duruyor.

Osmanlı Devleti İspanya'dan sürülen Yahudileri Balkanlarda iskân ederek sonunu kendisi hazırladı. Hristiyan görünerek Papa'ya savaş açan ve Fransız İhtilalini gerçekleştiren Yahudi Tapınak Şövalyelerini örnek alan Selanikli Dönme İttihatçılar aynı yöntemle Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kurdular.

Toplum şuursuz ve gafil... ama Allah'a sonsuz şükürler olsun ki devletimizi yöneten derin siyasi akıl dostunu, düşmanını çok iyi tanıyor. Düşmanın ne yaptığını da, kendi ne yaptığını da iyi biliyor. Devleti Dönme Selaniklilerden kurtaran bu üstün siyasi akıl Millî Görüş'e aittir. Elhamdülillah.

Özgürlük, demokrasi, laiklik diye yırtınan şu illüzyoncu medya ve akademiya neden Kemalcılığın resmi din ve ideoloji olarak tüm topluma yasalarla dayatılmasına ses çıkarmaz! Kemalcılığın dayatılması eğer ideoloji ise demokrasiye, din ise laikliğe aykırıdır. Devlet erkânı ve bütün memurların Kemal'e yemin ederek göreve başlaması zorunluluğu kadar sapkınlık olamaz.

Selanikli Dönme İttihatçılar Sultan Abdülhamid'i devirip iktidar olunca Ermenileri tehcirle sürdüler. Geriye Rumlar kaldı. Lozan'da TC'yi kurup Rumları da mübadele ile sürdüler. Büyük Müslüman kitleyi ise asimile edip köleleştirdiler. Erbakan "Bu hile rejimi ve köle düzeni bir Yahudi şaheseridir" dedi. Bir Yahudi'yi Atatürk yapan dehaya hayranlık duymamak mümkün mü?

Selanik Dönmesi İttihatçılar Anadolu'dan Hristiyan Ermeni ve Rum azınlığı sürüp TC'yi bir Yahudi devleti olarak kurduktan sonra Müslümanları siyasetten, devletten, kamusal alandan uzaklaştırıp kırsal alana mahkûm ettiler. İstanbul'daki Ermeni ve Rumları ise İnönü çıkardığı Varlık Vergisi kanunu ile geri kalanları da DP iktidarında 6-7 Eylül yağma, talan, çapul olaylarında sürdüler... Böylece TC Sabetaycı Cemat için oligarşik bir yönetim olarak inşa edildi. Mübadele ile Türkiye'ye getirilen 350 bin Sabetayist sürülen 2,5 milyon Rum ve 1,5 milyon Ermeni mülklerine yerleştirildi. Tekâlif-i Milliye Kanunu ile de Müslümanların mallarını ganimet olarak gasp ettiler. Böylece müthiş zenginleştiler. Bütün bu insanlık suçları işlenirken Hristiyan Batı dindaşlarına sahip çıkmadı. Ermeni soy kırım iddiaları 12 Eylül 1980 Darbesinden sonra ortaya atıldı ve ASALA, PKK terör örgütleri kuruldu.

O.G.

# SELANİK DÖNMELERİNİN BÜYÜK İHANETİ İLE İLİŞKİLİ:
# TÜRKİYE'YE DOLAR OPERASYONU İLE İLİŞKİLİ:
# BEŞİBİRYERDE SÜPERMARKET ZİNCİRLERİ İLE İLİŞKİLİ:

13 Ara 2021 - 19:22 - Manşetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?