Şu tuzu kuru Selanik Dönmelerinin toplumu ifsad etmek için yaptıkları yoksulluk edebiyatı çok enteresan

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. Şu tuzu kuru Selanik Dönmelerinin fakir ve fakirlik görmeden yaptıkları yoksulluk edebiyatına değinen Geçkil amaçlarının toplumu ifsad olduğunu belirtti. İsrail’in bir taşla iki kuş avladığı Hakan Fidan’ı parlatma operasyonuna ve Saadetçiler koyun sürüsü gibi İngiliz Temel’in peşinden gitmesine değindi. Okurlarımız için derledik…

Büyütmek için resme tıklayın

Öne çıkan başlıklar:

  • AKP'yi Pelikan Örgütü metastaz yapmış!
  • Ne fakirlik ne fakir yüzü gördükleri var
  • Topluma güdülecek hayvan muamelesi yapıyorlar
  • İsrail bir taştan iki kuş vuruyor
  • Saadetçiler koyun sürüsü gibi peşinden gidiyor

***

Şu illüzyoncu ekonomi medya ve akademiyasının yandık, bittik diye feryad figan bağrışması var ya; yönetime güven duymama neden oluyor. Bu güruh Türkiye düşmanı, global sermayenin sözcüsü, avukatı. Bu ihanet şebekesi kahroldukça ben mutluluktan uçuyorum.

İllüzyoncu ekonomi medya ve akademiyası düne kadar cari açık, cari açık diye ciyak ciyak bağırıyordu. Şimdi cari açık kapanıyor... Meğerse pek önemsizmiş! Ya, bu güruh kadar utanmazı, yalancısı, sahtekârı, hokkabazı dünyada yok. Bu ülke bunlarla nasıl yaşıyor, nasıl dayanıyor!

Selanik Dönmesi takiyeci zümreye ait global sermayenin beşi bir arada süper market zincirleri siyasi amaçlı suni fiyat artışı, kıtlık, yokluk oluşturuyor. Anadolu illerinde yatırım yapılacak sermayeyi emme basma tulumba gibi çekip götürüyor. Bu harami takımına ilişkin yasa Meclis'ten bir türlü çıkmıyor. Zira AKP'yi Pelikan Örgütü metastaz yapmış!

İhracat rekorlarda. Borsa rekorlarda. Yılların kronik sorunu cari açık kapanmakta... Gözü bunları görmeyen illüzyoncu ekonomi medyası ve akademiyası temsilcisi olduğu global sermayenin manipüle ederek yükselttiği Dolar kuruna gözünü dikip bas bas bağırıyor: yanıyoruz, batıyoruz, bitiyoruz... Ya, siz batmadan, bitmeden bu ülke iflah olmaz zaten!

Farklı alanlarda konuşlanan, farklı kesimlere takiye yaparak sızan, Türkiye'deki İsrail odağının yönettiği Selanik Dönmeleri illüzyoncu medya ve akademiya ile toplumun tüm kesimlerini ayrıştırıp atomize ederken; kendileri ölümüne bir dayanışma içindeler. Güçlerini takiye, gizlilik ve dayanışmadan alıyorlar.

Şu tuzu kuru Selanik Dönmelerinin toplumu ifsad etmek için yaptıkları yoksulluk edebiyatı çok enteresan. Ne fakirlik ne fakir yüzü gördükleri var. Masabaşında hayalhanelerini çalıştırıp çalıştırıp uyduruyorlar. Kendileri gibi fakiri, fakirliği görmeyenleri de inandırıyorlar. Koca bir milleti iliklerine kadar sömürüp ülkenin kaymağını yiyen bu haramiler öyle insancıl pozlar takınıyorlar ki ağlayacağınız gelir.

Muharref Tevrat'a göre Yahudi olmayanlar güdülmesi gereken hayvanlardır. Selanik Dönmeleri de illüzyoncu medya ve akademiyasıyla koca bir topluma güdülecek hayvan muamelesi yapıyor. Algılarla, dezenformasyonlarla, manipülasyonlarla, kumpaslarla gerçeklerin üzerini örtüp nasıl istiyorlarsa topluma öyle yansıtıyorlar. Toplum da afiyetle yiyor. Çünkü bunu 5000 yıllık bir birikimle çok rafine şekilde yapıyorlar.

Selanik Dönmesi İttihatçılar Osmanlı Devleti'nde yaptıklarıyla toplumda öyle bir lanetlendiler ki adeta şeytanlaştılar. Ancak aynı kadrolar kılık değiştirerek TC'yi kurdular. Kamuflaj kabiliyetleri, maske kullanma yetenekleri, her kesime sızma becerileri onları görünmez, bilinmez, tanınmaz yapıyor. Bütün gücünü bundan alıyorlar.

Sultan Abdulhamid'i Selanik'te oluşturulup getirilen Hareket Ordusu tahttan indirince Sabetaycı Dönme İttihatçılar terör estirerek bir dizi suikast, baskın ve darbe ile Osmanlı Devletini ele geçirdiler. Sultan Vahdettin'i sadece suçlarını, sorumluluklarını, melanetlerini üzerine yıkmak için kukla gibi kullandılar. İngilizlerle işbirliği yaparak 1. Dünya Savaşına soktukları, çok cephede savaştırdıkları Osmanlı Devleti'ni yıkıp TC'yi birlikte kurdular. Lozan'da tescillediler.

Erbakan Milli Görüş hareketiyle 40 yılda Selanik Dönmelerini yönetimden uzaklaştırarak Müslümanları iktidar yaptı. Tek başına ANAP ve AKP iktidarları Erbakan'ın çok sofistike siyasi projeleriydi. Şimdi Müslümanlara kaptırdıkları yönetimi almak için Eski Türkiye Kemalcı vesayet statükosunu geri getirerek yeniden iktidar olmak istiyorlar. Bunun için dünyanın en başarılı yönetilen ülkesi Türkiye'yi illüzyoncu medya ve akademiya marifetiyle bir felaketler ülkesi gibi gösteriyorlar.

Metre, metrekare, metreküp, kg, litre vesaire ölçüler kullanılmadan maddi hayat yaşanamayacağı gibi toplumsal hayatta da helal, haram, günah, suç, iyi, kötü, ayıp gibi normlar dikkate alınmadan sağlıklı yaşam olmaz. Yeryüzünde kötülüğü örgütleyen Siyonizm sosyal ve toplumsal hayatta ölçüsüzlüğü, paradigmasızlığı yaygınlaştırarak insanlığı sürü gibi yönetmektedir.

***

İsrail bir taştan iki kuş vuruyor

Şu MİT Başkanı Hakan Fidan'ı parlatma senaryoları da fena halde sırıtmasına rağmen illüzyoncu medya ve akademiya herkesi inandırıyor. Neymiş efendim MİT ve Katar istihbaratı 2 yıldan beri tutuklu bulunan 7 Türk'ü kurtarmış. Peki ne yapmış, nasıl kurtarmış? Ulan Çıfıtlar İsrailli casus çift bırakılınca Hafter de 7 Türk'ü salıverdi. Ne kurtarması... İsrail bir taştan iki kuş vuruyor. Bir suçüstü edilen casuslarını kurtarıyor bir de mutemet adamı Hakan Fidan'ı parlatıyor.

***

Saadetçiler koyun sürüsü gibi peşinden gidiyor

İngiliz Temel Erbakan'ın "Yahudi Müslümanlara açık cezaevi haline getirmiş" dediği Eski Türkiye Kemalcı vesayet statükosunu savunuyor. Saadetçiler koyun sürüsü gibi peşinden gidiyor. Ne ibretlik bir tablo!

O.G.

22 Kas 2021 - 20:14 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

Metin - Her şey tamam da hakan fidan için biraz yanlış olmuş

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Kasım 00:39


Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?