Selanikli Sabetayist Kemalcılar açıklanan Milli Uzay Programı’nı hazmetmeyerek kabız oldular!

Üniversitelerin görevi bilim üretmek değil, TC rejimini koruyup kollamak! CB Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis'e dedi ki! İngiliz Temel, Cumhur İttifakı'na açıkça olmaz demiş!

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya/ akademiyası #Aşağıbakmayacağız dedi. Milli Görüş derin devleti de, "Madem aşağı bakmıyorsunuz öyleyse yukarı bakın" dedi ve Milli Uzay Programı'nı açıkladı.

#Aşağıbakmayacağız mottosuyla Boğaziçili Lut kavminin torunlarına sahip çıkan haşarat sürüsü, Milli Uzay Programı açıklanınca mottusunu #Yukarıbakmayacağız diye değiştirdi.

Türkiye'deki İsrailci Selanikli Sabetayist Kemalcılar zorda. #Aşağıbakmayacağız diyerek kendi kendilerini gökyüzüne bakmaya mahkûm ettiler. Gökyüzünde de Milli Uzay Programı var. Yani anlayacağınız Selanikli Sabetayistler aşağıya da yukarıya da bakamıyorlar.

Bu Selanikli Sabetayist Yahudilerin Kemalcılığı da sahte. İstikbalin göklerde olduğunu söyleyen Kemalcılar açıklanan Milli Uzay Programı’nı hazmetmeyerek kabız oldular.

"18 yılda ne yaptınız. Uzaya astronot mu gönderdiniz?" Diyen Selanikli dönme Sabetayist Kemalcılar, Milli Uzay Programı açıklanınca şaftı dağıttılar! Hastane servislerinde uzun kuyruklar oluştu.

Ülkedeki ekonomik, fen ve teknik, bilimsel ve teknolojik eksikliklerin müsebbibi, geri kalmışlığın sorumlusu Selanikli Sabetayistlerden Aslı Aydıntaşbaş, "Bir uzay yolculuğu eksikti…" Demiş. Sizin eksik bıraktıklarınızı tamamlıyoruz mendebur kişilik.

Sosyal medyada Atilla Taş diye bir gübre var. Milli Uzay Programı bu cibiliyetsize batmış ve demiş ki, "Ayranı yok içmeye, uzaya gider s.çmaya." İyi de biz s.çmak için Atilla Taş gibi alafranga tuvaletleri kullanıyoruz.

ÜNİVERSİTELERİN GÖREVİ BİLİM ÜRETMEK DEĞİL, TC REJİMİNİ KORUYUP KOLLAMAK!

İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in deposunda Milli Görüş derin devletine karşı kullanabileceği bir malzemesi kalmadı. Depoda ki tek malzeme TOP'lar! Bu yüzden TOP'ları sahaya sürdü. İgn€lerden kim savaş kazanmış ki İsrail de kazansın!

1923 TC rejimi Üniversiteleri Almanya'dan ithal edilen 550 Yahudi akademisyene kurdurdu. Üniversitelerin görevi bilim üretmek değil, TC rejimini koruyup kollamak idi. Akademisyenler de bilimsel çalışma yapsınlar diye değil; ideolojik saiklerle Kemalist statükonun bekçiliğini yapsınlar diye tasarlandı.

Ulu Hakan 2. Abdülhamid'in ölüm yıldönümü. Ulu Hakan'ın mücadele ettiği Siyonist İttihatçılar, 1923 TC rejimini kurdu. Erbakan, Milli Görüş ile 40 yıl canhıraşâne mücadeleden sonra rövanşı aldı ve 18 yıldır ülkeyi talebeleri yönetiyor. Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail, Milli Görüş'e kaybetti.

Mustafa Kemal'in ölüm yıldönümünde Selanikli Sabetayistlerin kopardıkları fırtınanın bir benzerini Müslümanlar Ulu Hakan 2. Abdülhamid'in ölüm yıldönümü için de ne zaman koparırlarsa işte o zaman gerçek iktidar olmuşlar demektir.

CB ERDOĞAN, YUNANİSTAN BAŞBAKANI MİÇOTAKİS'E DEDİ Kİ!

CB Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis'e hitaben, "Neyinize güveniyorsunuz? Eger bir yerlerden destek geleceğine inanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bak sen bazı dağlara güveniyorsan o güvendiğin dağlara kar yağdı" dedi. Üzerine kar yağan dağ kim biliyor musunuz? İsrail.

CB Erdoğan: "İki devletli çözümden başka Kıbrıs'ta çözüm yolu kalmamıştır. İster kabul edin ister etmeyin." CB Erdoğan diyor ki, "1974'te Erbakan'ın adaya vurduğu mührü 47 yıldır kimse sökemedi, bundan sonra da sökemeyecek!"

İNGİLİZ TEMEL, CUMHUR İTTİFAKI'NA AÇIKÇA “OLMAZ” DEMİŞ!

Cumhur İttifak'ı sapasağlam. Ama Millet İttifakı'nda ise bölünme, parçalanma, kriz, kaos eksik olmuyor. Çünkü Milli Görüş derin devleti Cumhur İttifakı'nı, Türkiye'deki İsrail de Millet İttifakı'nı savunuyor. İsrailcilerin kafası çok karışık olunca Millet İttifakı'nda karmaşa eksik olmuyor.

İngiliz Temel, Cüneyt Özdemir ile söyleşisinde Cumhur İttifakı'na açıkça olmaz demiş. CHP'nin Sümerbank bursuyla İngiltere'nin en ünlü Siyonist Üniversitesi Manchester'da okuyan İngiliz Temel elbette CHP'nin olmadığı yerde olmaz.

*****

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Diyarbakır annelerine destek yürüyüşünü sözde AK Parti destekçisi medya niçin soğuk karşıladı? Bugünkü gazeteleri okuyun. Hiç bahsedilmiyor.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “CIA Stratfor Türkiye'nin küresel güç olacağını haritayla açıkladı!"

10 Şub 2021 - 14:23 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler